That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Obscurus Lupa

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Re: Obscurus Lupa

Postprzez roofix » Śr lut 22, 2012 10:04 pm

Odświeżę temat - kiedy?
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Obscurus Lupa

Postprzez Akane » Cz lut 23, 2012 8:30 pm

Jak znajdziemy czas. Na razie staramy się nadrabiać zaległości z pozostałymi recenzentami - niedawno mieliśmy spory przestój.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Obscurus Lupa

Postprzez Kaczor » Wt cze 19, 2012 9:54 pm

Już jest "Birdemic". Dzięki :)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Obscurus Lupa

Postprzez MacG » So wrz 08, 2012 3:45 pm

Lupa jest świetna i żałuję, że poznałem ją tak późno. Pomijając już jej urodę ( :twisted: ) sprawia wrażenie bardzo pozytywnie zakręconej i sympatycznej osoby, która nie wariuje (jak na przykład ostatnimi czasy Critic), ani nie robi się na Bóg wie kogo (jak Chick). Bardzo podobały mi się jej recenzje speciali świątecznych, "Robo Vampire" ("Mike Mattei did it fiiiiiiirst!" - cóż, "Lupa did it better!" 8-) ), "Wstrząsów", sequela "Małej syrenki" oraz "Birdemic" i "Bulka". "Ukrytego 2" nadrobię jak tylko wreszcie się wezmę za sequel filmu z MacLachlanem.
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Re: Obscurus Lupa

Postprzez ichabod » So wrz 08, 2012 8:38 pm

nie robi się na Bóg wie kogo (jak Chick)

:?:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Obscurus Lupa

Postprzez MacG » So wrz 08, 2012 10:27 pm

Eee...* Pokazywanie swojej wyższości, sprawianie wrażenia, że cokolwiek recenzuje uważa za głupie i ogólne robienie się na mądralińską, która wszystko wie lepiej? Wiem, że to tylko persona stworzona przez Lindsday, dlatego rozmyślnie zaznaczyłem, że chodzi mi o postać Chick, a nie o nią samą.

* Trochę zdziwiła mnie Twoja reakcja, bo z tego co kojarzę na tym forum (i w komentarzach na YT pod polskojęzycznymi wersjami filmików Nostalgia Chick) wiele osób jasno dawało do zrozumienia, że irytuje ich właśnie takie zachowanie się tej recenzentki jak opisałem.
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Poprzednia strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron