That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Todd in the Shadows

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Todd in the Shadows

Postprzez ichabod » Śr lip 13, 2011 3:06 pm

Oglądacie? Lubicie? ;)

Przepadam za jego recenzjami popowych kawałków - są momentami naprawdę zabawne, bardzo subiektywne, czasami nawet kontrowersyjne. ;) Todd ma na dodatek bardzo przyjemny głos, lubi od czasu do czasu wrzucić jakieś cameo (running gag z obsesją na punkcje Lupy :P), no i przesiaduje w dosyć oryginalnej scenerii. ;) Jeśli ktoś ciągle nie zapoznał się z jego recenzjami, oto kilka moich ulubionych, które oglądam już po kilkanaście razy i nie raz brakowało mi powietrza ze śmiechu ;)

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... /26951-omg
http://youtu.be/nENK85zD7ps
http://youtu.be/c7PeePWNpQY
http://youtu.be/pU8IXk0iZfA
http://youtu.be/_69r6tvAMcA
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Todd in the Shadows

Postprzez scarlet » Śr lip 13, 2011 4:03 pm

Uwielbiam Cię za ten temat :D

Zdecydowanie mój ulubiony recenzent z tych, że tak powiem, bocznych. Obejrzałam wszystko co na stronie i na jutjubcu. W sumie on mocno mnie zainspirował do stworzenia własnych recenzji piosenek.

Choć z częścią jego recenzji/poglądów się nie zgadzam w zupełności (nigga, please, F*&^%* Katy Perry?!) to nie przeszkadza mi doskonale bawić się podczas oglądania jego filmikó. Moje ulubione to zdecydowanie "Whip my hair", "Imma be" i wszystkie w których pojawia się Kanye West.

Co warte podkreslenia, oceny jego filmów na TGWTG.com nie spadają praktycznie poniżej 4.90.

EDIT:
I, oczywiście, wcześniej zalinkowana recenzja We're the world 2010. ZOMBIE MICHAEL JACKSON <3
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Todd in the Shadows

Postprzez Ktosza » Pn sie 22, 2011 7:43 pm

"Did she run out of English?" ("Skończył jej się angielski?") <- w recenzji którejś piosenki Lady Gagi, od tego momentu wiedziałam, że go pokocham, no :D

Uwielbiam Todda, imho jest jednym z najbardziej niesłusznie przeoczanych recenzentów na TGWTG. Jest naprawdę zabawny, podoba mi się to, jak szuka logiki w tekstach piosenek, no i widać, że zna się na muzyce (od "technicznej" strony, nie chodzi mi o gust). Najlepsza recenzja... hm... "Whip my hair" jest super, zgodzę się z przedmówczynią, poza tym wszystkie recenzje piosenek Ke$hy, chyba trzy były...
Ale o co w tym wszystkim naprawdę chodzi? Ale tak naprawdę, skoro już o tym mowa.
Avatar użytkownika
Ktosza
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt gru 07, 2010 8:26 pm

Re: Todd in the Shadows

Postprzez Akane » Wt wrz 13, 2011 6:44 pm

Właśnie odkryłam tego pana (dzięki MaroBotowi, który zmusił mnie niemal do oglądania) i nie mogę przestać się zaśmiewać :D Jest genialny! Obawiałam się, że jeśli nie jestem na bieżąco z "hitami" to recenzje nie będą mnie bawić. Byłam w duuużym błędzie ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Todd in the Shadows

Postprzez ichabod » Wt wrz 13, 2011 7:03 pm

Nie wiem czy sprawdzałaś starsze recenzje na YT, Bed Rock czy Fifteen dają radę ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Todd in the Shadows

Postprzez Kaczor » Wt wrz 13, 2011 7:09 pm

Uwielbiam pojawiający się w różnych recenzjach trójkąt Lupa-Todd-Chick :D
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Todd in the Shadows

Postprzez Magrat » Wt wrz 13, 2011 7:29 pm

Na początku to Todd wzdychał za Lupą i był kimś w rodzaju jej stalkera, ale odkąd zrobił się z tego trójkąt z NChick schodzę na zakwik za każdym razem jak pojawiają się we trójkę :D
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Todd in the Shadows

Postprzez ichabod » Wt paź 11, 2011 7:20 pm

Obrazek

Nienawidzę cię, Todd ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Todd in the Shadows

Postprzez Ichigoable96 » Pt paź 21, 2011 1:35 pm

Musi się kurde kiedyś wziąć któryś z TGWTGpl za tłumaczenie Todd'a. Recenzje BenZaia nawet nie są w połowie tak dobre jak jego.
Good, bad, i'm the guy with a magic gun!
Avatar użytkownika
Ichigoable96
 
Posty: 26
Dołączył(a): Wt sie 16, 2011 3:58 pm

Re: Todd in the Shadows

Postprzez Akane » Pt paź 21, 2011 3:24 pm

Ichigoable96 napisał(a):Musi się kurde kiedyś wziąć któryś z TGWTGpl za tłumaczenie Todd'a. Recenzje BenZaia nawet nie są w połowie tak dobre jak jego.

Pewno i musi, ale z Benem kontakt jest lepszy - Cinema i Film Brain do dziś się z nami nie skontaktowali, choć BenZaie osobiście przekazał im i naszą prośbę i namiary. Z Toddem może będzie łatwiej, ale na razie i tak średnio wyrabiamy się z listą bieżącą (biję się w klatę w geście przeprosin).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Następna strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron