That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Film Brain

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Re: Film Brain

Postprzez Piett » Pt paź 07, 2011 10:04 pm

Powiem tak. W "Rycerzach..." jego rola była niewątpliwie zabawna, a już na pewno najbardziej że wszystkich mniej znanych postaci z TGwtG. Na jego recenzje długo nie trafiałem, do czasu aż w ostatnich dniach pojawiły się u Spoonego recenzje Tekkena i... czegoś drugiego co było tak popieprzone że już zapomniałem po 2 dniach od obejrzenia:shock: . I powiem tak - może jakbym zapoznał się z jego samodzielną twórczością, to może bym się i przekonał. Ale ten jego straszny herbaciany akcent... heh, nie nastąpi to chyba prędko :twisted:
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: Film Brain

Postprzez Kaczor » So paź 08, 2011 4:31 pm

Akcent akcentem ale czasem mówi z prędkością dźwięku ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Film Brain

Postprzez Mica » Cz paź 13, 2011 2:16 pm

Kiedy po raz pierwszy odpaliłam jego recenzję, prawie w ogóle nie rozumiałam co mówi, później szło mi lepiej. Jego produkcje nie są wybitnie zabawne, ale oglądam żeby poprawić swoją umiejetność rozumienia angielskiego z brytyjskim akcentem. Z tych, które dotychczas oglądałam najbardziej podobały mi się recenzje Equilibrium (nie cierpię tego filmu) i Transformers 2.
"I have to blow everything up! It's the only way to prove that I'm not crazy."
Mica
 
Posty: 46
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 9:36 am

Re: Film Brain

Postprzez Piett » Wt paź 18, 2011 10:46 pm

Kaczor napisał(a):Akcent akcentem ale czasem mówi z prędkością dźwięku ;)


Właśnie, scena która potem pojawiła się w "Rycerzach..." kiedy ten drze się na Cinema Snoba ("a triaaaal) aż prosiła się o nakręcenie :)
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: Film Brain

Postprzez Magrat » Pt paź 21, 2011 8:03 pm

Ja mam taką słabość do Film Braina właśnie dlatego, że jest Angolem, a ja Angoli kocham miłością wielką czystą :mrgreen: Co do jego akcentu, owszem pierońsko trudno go zrozumieć, ale jakbyście się naoglądali tyle 'Allo Allo' bez lektora co ja, to potem taka paplanina Braina wchodziłaby wam automatycznie :lol:
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Film Brain

Postprzez Emperor_Gustaf » So paź 22, 2011 11:47 am

no ja mam wręcz odwortnie: nie !!!CIERPIĘ!!! angoli (znaczy się, akcentu a nie jako narodu w ogóle ;) ) jak słyszę angielski akcent zawsze czuję jakiś taki dziwny dyskomfort... nie potrafię wam tego wytłumaczyć (to tak jakby tłumaczyć dlaczego nie lubię placków ziemniaczanych) a akcent Film Braina jest jeszcze tak cholernie ciężki, że musiałem się zmusić żeby przejść jakoś przez recenzje Tekkena, co ją do spółki ze SPoonym robił.

Brrrr... masakra.

Sorry Film Brain, but that's just the way it is ;)
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Film Brain

Postprzez Kaczor » Wt paź 25, 2011 8:33 pm

@Magrat - w takim razie polecam również innego Angola z TGWTG - Mike'a J :D
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Poprzednia strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron