That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

The Cinema Snob

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

The Cinema Snob

Postprzez scarlet » Śr lip 13, 2011 4:11 pm

Znany również jako Kung Tai Ted, 80's Dan czy zaciekły zwolennik przywrócenia na rynek amerykański Crystal Pepsi.
Znacie, oglądacie, lubicie?
Ostatnia recenzja:
http://blip.tv/the-cinema-snob/pink-fla ... ob-5370785

Moja ulubiona:
http://thatguywiththeglasses.com/videol ... ian-batman

Jako jedyny na stronie prowadzi kącik dla masochistów spożywczych pod wdzięczną nazwą 'Brad Tries':
http://thatguywiththeglasses.com/videol ... t-see-kola
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Cinema Snob

Postprzez ichabod » Śr lip 13, 2011 4:51 pm

Uwielbiam Cię za ten temat :D

Uwielbiam Brada, uwielbiam filmy które recenzuje (ze szczególnym uwzględnieniem Caliguli :D), jego manierę głosu, cyniczny humor, po prostu wszystko ;) Chyba mój ulubiony recenzent zaraz po Spoonym, zresztą gdyby nie ten pierwszy, to Brad nie trafiłby na TGWTG tak szybko ;)

Kiedy na niego trafiłem, okazało się, że na liście recenzji ma praktycznie wszystkie bad movies, jakie widziałem, a przy okazji zapoznał mnie z całymi tuzinami kolejnych. Bardzo, bardzo polecam ;)

Z mniej znanych serii, to jeszcze DVD-Hell daje radę, mocno randomowe rzeczy ;) http://thatguywiththeglasses.com/videol ... dvd-r-hell
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: The Cinema Snob

Postprzez scarlet » Śr lip 13, 2011 5:06 pm

Kaligula, świetna recenzja, dopiero ją odkryłam niedawno.
Szczeglnie ujął mnie running joke z imitatorami Kaliguli (najlepszy- Angry Joe, imo)

Jednak nigdy nie miałam odwagi obejrzeć któregokolwiek z tych filmów. Choć nie powiem spoof Clockwork orange kusi.
Czekam aż kogoś z moich znajomych uda mi się w końcu przekonać do tgwtg team.
Narazie oficjalnie zostałam okrzyknięta 'nerdem bez życia'... Cóż, life is life.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Cinema Snob

Postprzez ichabod » Śr lip 13, 2011 5:31 pm

Spoof Pomarańczy jest, że tak powiem, dostępny w całości w internecie, na różnego rodzaju stronach dla dorosłych :P

Hej, teoretycznie wszyscy tu jesteśmy nerdami bez życia, natomiast nie pamiętam, żebym kiedykolwiek na ten stan narzekał, przynajmniej mi nigdy słońce nie świeci w oczy :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: The Cinema Snob

Postprzez scarlet » Śr lip 13, 2011 5:37 pm

ja się spodziewam że znajdę go na jakimś redtjubo-podobnej stronie, ale chciałabym mieć się z kim pośmiać.

(off top, pardonnez moi)
Life is life było bardziej do tego, że moi znajomi po prostu nie rozumieją tego typu recenzji. Od kiedy non stop mówię o nc i reszcie, patrzą się na mnie jakoś tak dziwnie.

Moja koleżanka z namiotu Open'erowego miała bezcenną minę, kiedy zasmiewałam się z kolejnych części Rycerzów oglądanych na komórce.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Cinema Snob

Postprzez ichabod » Cz lip 28, 2011 5:40 pm

To może nie jest stricte Cinema Snob, ale film Brada, więc wrzucam w tym dziale. Wiedziałem, że kiedyś do tego dojdzie, Brad recenzuje film z serii Guys Gone Wild :mrgreen:

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... ung-a-hung
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: The Cinema Snob

Postprzez Piett » Wt wrz 13, 2011 5:46 pm

W sumie zainteresowałem się jego działalnością dopiero niedawno, chociaż od Kickassi i Rycerzy uważałem go za jedną z najbardziej wyrazistych postaci. O dziwo pierwszą recenzją było u mnie... "Auschwitz" Uwe Bolla, ale zaraz potem nadrobiłem m.in Kaligulę.

Z ciekawości spytam - CS nie wyraża zezwolenia na tłumaczenie swoich recenzji? Zdziwiło mnie po prostu że jedna z co bardziej charakterystycznych postaci nie jest dostępna do oglądania na tgwtg.pl :?: Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: The Cinema Snob

Postprzez Kaczor » Wt wrz 13, 2011 5:49 pm

Zdaje się nie było do tej pory zainteresowania albo tłumacza-fana ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: The Cinema Snob

Postprzez Akane » Wt wrz 13, 2011 6:11 pm

Nie udało nam się złapać kontaktu z Bradem, ale dzięki za przypomnienie, zaraz przycisnę BenZaie - może tą drogą się uda.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: The Cinema Snob

Postprzez Piett » Śr wrz 14, 2011 8:09 pm

Dzięki, dobrze wiedzieć i życzę sukcesu w tej sprawie - sam nie czuję się dostatecznie cierpliwy by zrobić w 100 % bezbłędne tłumaczenie :)
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Następna strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron