That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

The Cinema Snob

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

Re: The Cinema Snob

Postprzez Carlos » So kwi 21, 2012 4:41 pm

Snoba oglądam sporadycznie, chociaż muszę przyznać, że lubię kolesia. Biorąc pod uwagę kaliber SZAJSU za jaki zazwyczaj się zabiera, to go nawet podziwiam :)
Jego najnowsza recka "Ostatniego Domu Po Lewej" mi się podobała, gdyż sam wcześniej widziałem ten film (niedawno nawet dostał swój remake) i miałem takie same odczucia.

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... n-the-left

"This rape revenge movie is getting too dark - best lighten the mood with a joke about a DOG FUCKER" :lol:
"Patrzysz, lecz nie widzisz. Widzisz, ale nie dostrzegasz."
Avatar użytkownika
Carlos
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 12:06 am
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Re: The Cinema Snob

Postprzez Rahid » Pn kwi 23, 2012 2:56 pm

Uwielbiam Cinema Snoba zwłaszcza ze względu na tematy jakie wybiera. Nie myślałem, że takie filmy mogą istnieć... No cóż, codziennie coś nowego :)

Takie pytanie - kto byłby growym odpowiednikiem Cinema Snoba? W sensie, jaki recenzent z Channel Awesome (albo i spoza) zajmuje się recenzowaniem/opisywaniem w formie filmików kontrowersyjnych gier pełnych przemocy itd.?
Rahid
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn kwi 23, 2012 2:54 pm

Re: The Cinema Snob

Postprzez Puty » So maja 05, 2012 4:01 pm

Juhu!! Moja ostatnio ulubiona seria na tgwtg.com zaczyna się od mocnego uderzenia;
http://thecinemasnob.com/2012/05/04/mid ... ngers.aspx
Powrót midnight screenings: Avengersi.
Kurde w sumie mówili o filmie mniej niż się spodziewałem, no i mam nadzieję na powrót starej ekipy(prócz Jerrida, który ponoć wyleciał) w kolejnych odcinksach. Ed, jego żona i inni jakoś mnie nie satysfakcjonują.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: The Cinema Snob

Postprzez Kaczor » N lip 01, 2012 1:42 pm

Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: The Cinema Snob

Postprzez MacG » So wrz 08, 2012 2:10 pm

Wiadomo coś na temat kolejnych odcinków "80's Dana"? Przyznam, że bardzo spodobał mi się ten "sitcom" i żałuję, że Snob zrobił tylko kilka epizodów.
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Re: The Cinema Snob

Postprzez Hevio » Cz wrz 27, 2012 1:40 am

Snobcia uwielbiam, lubię jego poczucie humoru. Cenie go za wiedzę i dającą się wyczuć pasje. Facet ma głos za który zabiłbym go i wyciął jego struny głosowe i zamienił z własnymi.
Ma podobny gust filmowy do mojego i na jego "polecam" nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Lubie jego poboczne serie. Zawsze jest coś w nich ciekawego.
Jeden z moich ulubieńców.


Ps.: To on mnie przekonał do oglądania śmieciowych filmów z kumplem.

PS2: marzy mi się aby Snob zrobił odcinek o "Klątwie doliny węży"
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: The Cinema Snob

Postprzez Kaczor » Cz wrz 27, 2012 4:44 pm

Super jest też jego ekipa znajomych z którymi ogląda najnowsze filmy ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Poprzednia strona

Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron