That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

JewWario

Czyli wszystko o pozostałych członkach TGWTG

JewWario

Postprzez Kaczor » Wt sty 28, 2014 7:49 pm

Witam wszystkich po długiej nieobecności. Założyłem ten wątek bo jak być może wiecie kilka dni temu JewWario (Justin Carmical) odebrał sobie życie... :cry:
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: JewWario

Postprzez speiderman » Wt sty 28, 2014 11:10 pm

Każdego tutaj to chyba dotyczy. Trochę to dziwne. Znałem go na dobrą sprawę głównie z filmów rocznicowych i gościnnych występów u innych. Z jego programu widziałem może 1-2 odcinki, dobrze je wspominałem, ale nigdy nie myślałem by oglądać je regularnie, nigdy też nie rozważaliśmy tłumaczenia jego recenzji. A jednak jego śmierć mnie poruszyła. Może dlatego, że jestem dość zżyty z TGWTG jako nierozłączną grupą, która już kilka razy dokonywała wielkich rzeczy :) i zawsze mi było szkoda, gdy słyszałem że ktoś z nich odchodzi. JewWario było szkoda, ale nie jakoś bardzo szczególnie. A jednak jego śmierć mnie mocno zasmuciła, bo dochodziło w Channel Awesome do różnych ekscesów, ale nigdy nie słyszałem niczego z jego strony. A jego samobójstwo okazało się bardzo poważną sprawą. Teraz się z tym oswoiłem i ze śmiechem wspominam jego występy, z pewną nutą melancholii. Nad powodem tego co się stało nie chcę się zastanawiać, bo będą to jedynie bardzo odległe domysły. Mam tylko nadzieję, że wszystkim uda się dojść w końcu do siebie i że zawsze będziemy go pamiętać za te dobre chwile.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: JewWario

Postprzez Jeremosky » Śr sty 29, 2014 8:02 am

SPARKLE, SPARKLE, SPARKLE,
Avatar użytkownika
Jeremosky
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz lut 23, 2012 4:15 pm


Powrót do Pozostali

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

cron