That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ogólnie o Angry Joe

Opinie o recenzencie gier komputerowych i filmów, Angry Joe

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez hx71 » Cz sie 15, 2013 8:28 pm

Odpowie ktoś, orientujący się?
hx71
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz lip 25, 2013 2:22 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez roofix » N sie 18, 2013 1:40 am

Ja wiem kim była Husaria, tylko chodzi mi o to jakie figurki dostał? Można gdzieś je obejrzeć, gdzieś np. gdzie są do kupienia? I czemu taki pomysł z husarią?

Wpisz sobie w google i znajdziesz bez problemu sklepy, gdzie można zakupić, litości.
"Joe wie kim była Husaria? Że przez 125 lat była niepokonana?" - a co go to? Może jeszcze ma chodzić i chwalić jej wspaniałość? Litości, jak go to zainteresuje, to poczyta. Dla niego może to być ciekawostka, jak dla nas że w XVIII wieku Brytyjczycy stworzyli oddziały specjalne przystosowane do walki na terenie Ameryki (wzorujące się na Indianach)
Domyślam się, że homemade to inaczej domowa kiełbasa czyli kiełbasa swojska tak? Czyli taka: http://tnij.org/kielbasas

Domyśl się.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez hx71 » N sie 18, 2013 4:34 pm

roofix napisał(a):
Ja wiem kim była Husaria, tylko chodzi mi o to jakie figurki dostał? Można gdzieś je obejrzeć, gdzieś np. gdzie są do kupienia? I czemu taki pomysł z husarią?

Wpisz sobie w google i znajdziesz bez problemu sklepy, gdzie można zakupić, litości.
"Joe wie kim była Husaria? Że przez 125 lat była niepokonana?" - a co go to? Może jeszcze ma chodzić i chwalić jej wspaniałość? Litości, jak go to zainteresuje, to poczyta. Dla niego może to być ciekawostka, jak dla nas że w XVIII wieku Brytyjczycy stworzyli oddziały specjalne przystosowane do walki na terenie Ameryki (wzorujące się na Indianach)
Domyślam się, że homemade to inaczej domowa kiełbasa czyli kiełbasa swojska tak? Czyli taka: http://tnij.org/kielbasas

Domyśl się.


Nie cwaniakuj... takich cwaniaków w internecie to wiesz je*ać z góry na dół. Ciekawe czy byłbyś taki kozak na żywo w gadce gdzieś na ulicy, nie przy klawiaturze. Nie byłeś proszony o odpowiedź, więc się nie wypowiadaj. Napisałem, czy odniesie się ktoś orientujący, czyli: Akane, speiderman ty się nie orientujesz więc marny twój post.
hx71
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz lip 25, 2013 2:22 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez roofix » N sie 18, 2013 8:04 pm

Nie cwaniakuj... takich cwaniaków w internecie to wiesz je*ać z góry na dół.

Ojej, boję się Ciebie przez Twoje internetowe groźby.
Ciekawe czy byłbyś taki kozak na żywo w gadce gdzieś na ulicy, nie przy klawiaturze.

Tak, ale gdzie tu kozaczenie? Zwyczajna odpowiedź.
Internetowe groźby są naprawdę zabawne. Przypomniałeś mi "stare" czasy. Aż się wzruszyłem ;)
Nie byłeś proszony o odpowiedź, więc się nie wypowiadaj.

Czy gdzieś jest napisane, że nie mogę odpowiadać?
Napisałem, czy odniesie się ktoś orientujący, czyli: Akane, speiderman ty się nie orientujesz więc marny twój post.

A skąd wiesz, że się nie orientuję, jeśli moja odpowiedź odnosi się wyraźnie do Twojego pytania?
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez hx71 » Pn sie 19, 2013 8:51 am

Nie musisz się bać, bo wiesz kabel cię chroni, ale gdyby nie ten kabel to dostałbyś po cuju i nauczyłbyś się, że nie cwaniakuje się do kogoś. Jesteś jeba*ym kozaczkiem, który napina się w internecie i poprzez posty próbuje coś pokazać, dostał byś raz porządnie po gębie, uwierz, że odłuczyłbyś się takiego zachowania do kogoś innego i nie piszę tego, by coś pokazać ci, by coś napisać, by to miało efekt, kiedyś dostaniesz po ryju od kogoś tam za takie odnoszenie się do kogoś, ale sądzę, że ci*a jest z ciebie w życiu, a w internecie pokazujesz jaki to jesteś hardy. Jesteś lamusem, dobrze to wiesz. Doje*ałeś się do mnie, zacząłeś ty, ja to kończę i spier*alaj. Pierd*lę idę stąd, jak tutaj są takie chamy takie jak ty, to źle to świadczy o tym miejscu. Po ku*wę jest to forum, jak jeden, drugi lamus przypier*ala się do postu.
hx71
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz lip 25, 2013 2:22 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Akane » Pn sie 19, 2013 9:13 am

Kończę tę uroczą wymianę zdań banem dla pana hx71. Chętnie usunęłabym część z powyższych postów, ale nie byłoby to rozwiązanie problemu. Wiem, że od dłuższego czasu nie pilnuję toczących się tu dyskusji, ale na litość - weźcie na wstrzymanie. Forum ma służyć wymianie poglądów, a nie obrzucaniu się błotem i wulgaryzmami w co drugim zdaniu.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez roofix » Pn sie 19, 2013 7:47 pm

NIEEEE Akane, czemu mi to robisz, prawie osiągnęliśmy nić porozumienia. :cry:
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez speiderman » Pn sie 19, 2013 7:57 pm

To była jego prywatna prośba, a my to szanujemy.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez roofix » Pn sie 19, 2013 8:33 pm

Bo ja jestem taki agresywny i wulgarny :lol:
Dawno się tak nie ubawiłem.
Ps. Akane, nie lubię, jak poucza się obie strony podczas gdy skarga pasuje tylko do jednej. Z pewnych powodów jestem na to wyczulony.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez ichabod » Wt sie 20, 2013 10:39 am

Pasujecie do siebie jak dwie połówki buraka :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Angry Joe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron