That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ogólnie o Angry Joe

Opinie o recenzencie gier komputerowych i filmów, Angry Joe

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Kaczor » Cz sie 04, 2011 1:20 pm

http://thatguywiththeglasses.com/bt/aj/ ... e-a-spoony

Bardzo fajna prezentacja Joe, Douga i Spoonego o sprzęcie i programach jakich używają oraz o tym czy da się wyżyć z internetowych recenzji ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Puty » Cz sie 04, 2011 2:28 pm

55 minut O_o. Zaczynam buforowanie. ja z kolei rano obejrzałem to:
http://n4g.com/news/818021/ultimate-mar ... y-joe-rant
Tyrada Joe na temat kolejnego skoku na kasę w wykonaniu Capcom. Jeśli ktoś lubi krzyczącego AJ - filmik jak znalazł.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez yahoo » Cz sie 04, 2011 3:55 pm

Kurczę, strasznie wolno się burofuje ;/
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Emperor_Gustaf » Śr paź 12, 2011 6:28 pm

uwielbiam Angry Joe! koleś ma świetne poczucie humoru i te jego gesty, mowa ciała i w ogóle - zaje... ekhm... bardzo fajne :)
śledzę jego recki na bieżąco na jego stronie internetowej, więc pytanie: widział już ktoś najnowszą? co sądzicie? według mnie adamantium 'stache rządzą :)
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Yonish » Śr paź 12, 2011 8:19 pm

Ja widząc napis 'adamantium 'stache' pomyślałem tylko i wyłącznie o Linkarze krzyczącym "ADAMANTIUM 'STACHE!"
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Emperor_Gustaf » Śr paź 12, 2011 8:30 pm

a z jakiego to skeczu?
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez speiderman » Śr paź 12, 2011 9:10 pm

Recenzja gry Wolverine: Adamantium Rage: http://www.youtube.com/watch?v=ZBUISgnYpTQ
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Puty » Śr paź 26, 2011 4:13 pm

Joe stracił u mnie kilka punktów zaufania po recenzji Batmana. Było mocno widać, że bardzo chce lubić tą grę. Zdziwiłem się, że dał "jedynie" 9 - praktycznie nie wymienił żadnych wad. Zapomniał dodać, że modele postaci wyglądają kopiuj/wklej jak z poprzednich części(o czym wspomniał Sage), oraz o paskudnym ruchu ze strony wydawcy wymierzonym w stronę graczy, którzy zakupili używaną kopię. Oburzył się przy ME2, ale tu o tym nawet nie wspomniał. Choć Bioware blokowało zawartość online a Batman blokuje sekcje Kobiety Kot W TRYBIE STORY.
Goń się Joe, jeśli chcesz włazić w tyłki developerom, nie będę Ci przyklaskiwał. Jeszcze jedna taka wpadka i stracisz fana.

EDIT: Właściwie w dalszym ciągu jest we mnie niesmak, po co mam oglądać skoro mam przed sobą dowód, że Joe "się sprzedał?"
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Emperor_Gustaf » Śr paź 26, 2011 4:21 pm

hm... nie jestem na bieżąco z grami video (w sumie to przestałem śledzić nowości już daaawno temu), więc nie mogę siłą rzeczy wyłapywać tego typu rzeczy w recenzjach, niemniej dzięki za info (p.s. o co chodzi z tym "paskudnym ruchem"?)

szkoda by było gdyby Joe stał się zwykłym lickspittler'em :/
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Puty » Śr paź 26, 2011 4:48 pm

Jeśli zakupisz grę z drugiej ręki to zablokowane zostaną Ci sekcje w których sterujesz Kobietą Kot, występujące pomiędzy misjami Batmana w trybie fabularnym. To bodaj pierwszy wypadek kiedy lock obejmuje coś co dostępne było w singlu, z reguły jeśli kupujesz grę używaną to zablokowane są rzeczy z multiplayera.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Angry Joe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron