That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ogólnie o Angry Joe

Opinie o recenzencie gier komputerowych i filmów, Angry Joe

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Akane » N maja 15, 2011 5:29 pm

DoubleFace napisał(a):Gdyby przeprowadzono kolejną ankietę, Joe uplasowałby się na drugiej pozycji.

Też mam takie wrażenie. Pozytywny odbiór jego recenzji szalenie mnie zresztą cieszy, bo jest to mój drugi ulubiony reprezentant TGWTG (pierwsze miejsce należy do Douga, OF COURSE! ;>).

DoubleFace napisał(a):Jego recenzje są świetnie skonstruowane, mówi w nich wyraźnie, lubię też fakt, że są długie. No i cholera, niezależnie jaką grę będzie recenzował, czy to FPS, RPG, strategia czy party game, w każdą grę, o której pozytywnie się wyrazi, chcę zagrać.

Mam podobnie. Trochę gorzej idzie mu z recenzowaniem filmów (imo), choć na przykład na jego recenzji "Resident Evil" (wersja 3D) bawiłam się znakomicie ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez ichabod » N maja 15, 2011 9:38 pm

http://www.youtube.com/watch?v=nF_Ca45JRFs

Mina Joe jest w tym klipie bezcenna :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Boniek » Wt maja 17, 2011 5:28 pm

Pojedynek Angry Joe i Spooniego w Mortal Kombat :mrgreen: :

http://www.youtube.com/watch?v=10E7nv475rM
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez DoubleFace » Pn cze 13, 2011 6:54 pm

Byłem dzisiaj w kinie na "Niepokonanych i nie wierzę, Colin Farrel zagrał Angry Joego (drugi od góry):

Obrazek
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez ichabod » Wt cze 14, 2011 6:51 pm

I tak cud, że Colin Farrell był w stanie zagrać kogokolwiek :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Masters » N lip 17, 2011 9:04 pm

Joe nie cenię tak dużą sympatią jak Douga, niemniej jednak przyznam, że efektami specjalnymi chłopak sporo nadrabia. Ktoś się może orientuje czy sam opracowywał te graficzne tła, które wykorzystuje w swoich recenzjach? Daje to bardzo dobry efekt i ciekaw jestem na ile to praca samego Joe. Z greenscreenem sobie ewidentnie człowiek radzi.
Embrace your dreams, and whatever happens, protect your SOLDIER honor.
Avatar użytkownika
Masters
 
Posty: 11
Dołączył(a): N lip 17, 2011 8:43 pm
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Kronk » N lip 17, 2011 9:06 pm

Masters napisał(a):Ktoś się może orientuje czy sam opracowywał te graficzne tła, które wykorzystuje w swoich recenzjach?

Marobot - ten co ilustruje, u Douga ;)
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Puty » Pn sie 01, 2011 1:29 am

Ja trafiłem na AJ podczas wizyty na stronce Spoony'ego, który dał na swoim www link do jego wywiadu z twórcami nowej gry spod szyldu SW - TOR. Unikałem Joe, ponieważ jego ksywka sugerowała mi kolejne dziecko AVGN z nieprawego łoża. Wywiad okazał się rzeczowy i przy tym bardzo zabawny. Zachwycony wbiłem na jego stronkę i najpierw było rozczarowanie - przejrzałem jego starsze filmiki, które są średnie. Jednak odkąd doszlifował swój styl ogląda się go świetnie. Więc teraz jestem totalnie jego fanem na rzecz którego poświęciłem Spoony'ego, który obecnie niestety głównie bashuje FF, festiwale wrestlingowe, bądź też D&D co niestety niezbyt mnie interesuje, więc na www Noaha wbijam rzadziej, ponieważ jest tam coraz mniej contentu (również w ogóle - Spoony strasznie wolno pracuje) dla mnie(acz czekam na pierwsze owoce obecnego miesiąca "kinowych adaptacji bijatyk").
Joe lubię oglądać wszystko. Po prostu. Fajnie jest go słuchać np. o filmach, choć ich nie oglądam, bo porzuciłem je na rzecz anime, z wyjątkami jakichś nostalgicznych typu Batmany czy też terminatory itp.
Podobnie z grami, nie grałem w większość z recenzowanych przez niego, ale i tak lubię wiedzieć co On o nich sądzi, ot tak. A jeśli jakaś gra mnie interesuje tym lepiej - wyciągam z recenzji fakty i już. A Joe opowiada o grach jak "chłopak z sąsiedztwa", bez wchodzenia w technikalia. Troszkę nie lubię gdy mówi o rzeczach o których wyraźnie nie ma pojęcia - np. w ostatniej recenzji uznał, że skoro 2 ostatnie odsłony z serii HP są ścierwami, to reszta też taka musi być co jest totalnym wygłupem gdyż poprzednie części były zupełnie różne.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Yonish » Wt sie 02, 2011 8:03 am

Puty napisał(a):np. w ostatniej recenzji uznał, że skoro 2 ostatnie odsłony z serii HP są ścierwami

On uznał za ścierwa wcześniejsze gry z tej serii. I, czego by nie mówić, świetne nie są. Sam mam część 2 na GBC i NGC, i są takie sobie.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogólnie o Angry Joe

Postprzez Puty » Wt sie 02, 2011 1:06 pm

Yonish napisał(a):
Puty napisał(a):np. w ostatniej recenzji uznał, że skoro 2 ostatnie odsłony z serii HP są ścierwami

On uznał za ścierwa wcześniejsze gry z tej serii. I, czego by nie mówić, świetne nie są. Sam mam część 2 na GBC i NGC, i są takie sobie.

Eeee uznał wcześniejsze gry - których nie widział na oczy - bazując na odczuciach z tymi dwoma z którymi miał do czynienia, czyli dokładnie tak jak napisałemObrazek.
Wcześniejsze nie były może masterpisami(grałem we wszystkie prócz 5 i tych ostatnich padeł z recenzji AJ właśnie) - ale miały elementy, za którymi Joe płakał przy okazji recenzowanych przez siebie - semi free-roaming, elementy rpg, multiplayer...
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Angry Joe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron