That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Angry Joe w Polsce!

Opinie o recenzencie gier komputerowych i filmów, Angry Joe

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez ichabod » Wt kwi 10, 2012 9:59 pm

Ech, szkoda, ze to jednak nie czwartek, dopiero wtedy dostaję wypłatę :( Czyli zostaję zazdrosny w domu, pozdrówcie Joe! ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez BTM » Wt kwi 10, 2012 10:03 pm

Jak tylko jutro będziemy wiedzieć coś więcej to na pewno damy znać na forum :)

Nie możemy gwarantować o której i gdzie odbędzie się spotkanie, ponieważ większość dnia Joe spędza w siedzibie CDProjekt
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Sorano » Wt kwi 10, 2012 10:20 pm

"Nie możemy gwarantować o której i gdzie odbędzie się spotkanie"

Pewnie, w porządku niczego nigdy nie da się na 100% zagwarantować. Ale możemy zorganizować zbiórkę, ne? I nie ważne, czy pod biurem CDProjektu będziemy skradać się i czatować, żeby porwać AJ, czy w centrum będziemy, byle być grupą, to się wtedy szybciej przemieści, ne?
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez robito » Wt kwi 10, 2012 10:37 pm

Ja mogę się na pewno zjawić, po 16:00.
robito
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lis 25, 2010 8:29 am

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Akane » Śr kwi 11, 2012 5:59 am

Sorano: myślę, że skradanie się pod biurem CD Projektu jednak odpada ;) Dajmy chłopakowi wrócić do hotelu, na spokojnie coś zjeść po spotkaniu (planowanym bądź co bądź na długie godziny) i nabrać sił na kolejny wypad. Prawdopodobnie nie będzie on trwać jakoś mega długo, bo jutro chłopaki mają powtórkę z rozrywki (CD Projekt od samego rana).

My z BTM-em jesteśmy już na miejscu (w Wawie znaczy się), także postaramy się dostosować do reszty - jeśli tylko ustalicie jakieś miejsce spotkania. Ewentualnie spróbujemy dopytać jeszcze do południa czy chłopaki przewidują jakieś dłuższe debaty czy raczej z godzinkę na rozdawanie autografów, wspólne zdjęcia i wymianę paru zdań. Niestety to jest ten ból, że Joe nie został ściągnięty na żaden ogólnie dostępny konwent, na którym można by na spokojnie i bez pośpiechu z nim pogadać większą grupą.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Sorano » Śr kwi 11, 2012 8:07 am

Akane: myślę, że jakby to robiły takie ładne kobiety jak my, to by przeszło to skradanie pod biurkiem. xD
Co do konwentu - plus jest taki, że jak mu się spodoba, albo jak my się mu spodobamy(fani) to o wiele łatwiej będzie ściągnąć AJ na jakiś większy konwent w Polsce, IMHO.

Nie jestem za dobrą organizatorką, więc wolałabym się tym nie zajmować. Still - ustalenie miejsca, gdzie prawdopodobnie przyjdzie nam spotkać się z AJ ułatwiłoby sporo.
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Akane » Śr kwi 11, 2012 8:38 am

Sorano napisał(a):Akane: myślę, że jakby to robiły takie ładne kobiety jak my, to by przeszło to skradanie pod biurkiem. xD

Biorąc pod uwagę fakt, że Joe całą noc nie spał i marzy o tym, żeby się zdrzemnąć chociaż 2 godziny... no, mogłaby się pewnie koło niego skradać Angelina Jolie i też by wybrał poduszkę i sen ;)

Może umówimy się po prostu gdzieś na Starówce? Będzie okazja do zdjęć, autografów, a Joe będzie mógł po spotkaniu na spokojnie wrócić do hotelu i odespać podróż i zarwaną noc,
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Sorano » Śr kwi 11, 2012 8:53 am

Akane, czemu nie dałaś mu spać? :D

Może tak zwyczajnie pod kolumną Zygmunta? Tylko o której?

edit: jak tak myślę, to jednak Stare Miasto to fantastyczny pomysł. Strasznie klimatyczne, jak będzie AJ zmęczony, to znajdzie się lokal, jak nie, to można pospacerować, o ile będą możliwości i czas ^^
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Akane » Śr kwi 11, 2012 9:00 am

Sorano napisał(a):Akane, czemu nie dałaś mu spać? :D

Nie ja. MaroBot, który ponoć chrapał przez całą noc ;)

Sorano napisał(a):Może tak zwyczajnie pod kolumną Zygmunta? Tylko o której?

Popieram, zwłaszcza że poprawia się pogoda, a wieczór w Wawie ma być ciepły (oby prognozy sie sprawdziły!) :D Sądzę, że między 19:30-20:00 uda się przyciągnąć na miejsce chłopaków, więc ta godzina byłaby najlepsza.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Sorano » Śr kwi 11, 2012 9:05 am

Czyli 19, pod kolumną Zygmunta zbiórka.
Pasuje?
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Angry Joe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron