That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Angry Joe w Polsce!

Opinie o recenzencie gier komputerowych i filmów, Angry Joe

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez ichabod » N kwi 08, 2012 2:47 pm

A do Torunia? Powiedzcie mu, żeby do mnie przyjechał

Nie no serio, jak będziecie wiedzieli cokolwiek, to dajcie znać jak najszybciej, szkoda by taką okazję opuścić, a póki co jest kilka taniutkich połączyć do Warszawy w czwartek ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez BTM » N kwi 08, 2012 3:04 pm

speiderman napisał(a):Wiadomo w ogóle czy będzie to pokaz tylko dla niego, czy dla różnych dziennikarzy?

Z tego co się orientujemy, to będzie tylko dla niego - wycieczka po firmie, a nie pokaz gry jako-takiej.

Zakładam że ściągnięcie go do Wrocławia nie wchodzi w grę?
Jasne, może wpadnie do Ciebie do domu i Ci odegra jakąś scenkę ...
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez DoubleFace » N kwi 08, 2012 6:08 pm

Fuck, nie dość że matka mnie zabije że wożę się po Wawie zamiast uczyć się do matury to jeszcze w czwartek mam zaliczenie z niemieckiego. Cholera wie, czy dotrę. Ale spróbuję ponegocjować.

Joe zawstydził Douga, pojawi się pierwszy w Polsce :D (krótki postój Douga na Okęciu się nie liczy).
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Yonish » N kwi 08, 2012 7:29 pm

Ah, damn it, szkoła i wgle.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Katrin » N kwi 08, 2012 9:32 pm

Ja też się wybieram, kwestia tylko kiedy i na jak długo :), ale to zależy od konkretnych Waszych planów i od samego inicjatora tego spotkania :D
Avatar użytkownika
Katrin
Graficzka
Graficzka
 
Posty: 42
Dołączył(a): So mar 03, 2012 9:32 pm
Lokalizacja: Zgierz

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Akane » Pn kwi 09, 2012 7:55 am

Obawiam się, że Joe będzie wiedział co i jak najwcześniej w środę rano. Także ewentualne spotkanie trzeba będzie "skrzyknąć" na ostatnią chwilę. Na pewno będziemy trzymać rękę na pulsie i jak tylko uda się potwierdzić konkretny termin spotkania z fanami, to news na forum poleci :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Sorano » Pn kwi 09, 2012 4:27 pm

Oł Em Dżi! Nie mogę uwierzyć. I to jeszcze w Wawie, gdzie sobie wesoło pomieszkuję. xD Jakby była taka możliwość spotkania, i jakby się udało takie spotkanie zorganizować, to chętnie bym poszła, nawet jeśli robiłabym za sztuczny tłum ^^'
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez DoubleFace » Pn kwi 09, 2012 4:35 pm

I dłużej o tym myślę, to pojawia się coraz więcej problemów. Wielka szkoda, że w grę nie wchodzi weekend, tak to bym był na 100%.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Akane » Wt kwi 10, 2012 8:32 pm

Ok, mamy informacje z pierwszej ręki - Joe będzie mieć czas niestety dopiero od 19:00, jutro. Pojutrze będzie szykować się już do drogi powrotnej. Także prosimy Warszawiaków, którzy chcieliby się pojawić na spotkaniu, o zasugerowanie jakiegoś miejsca/lokalu, w którym moglibyśmy się umówić na jakieś 2 godzinki.

Niestety CD Projekt "kradnie" Joe na większość dnia (i jutro i w czwartek), więc dla większej grupy w grę wchodzi tylko spotkanie jutro wieczorem.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Jeremosky » Wt kwi 10, 2012 8:44 pm

Mam nadzieję, że uda się Wam spotkać Wściekłego Józka :lol:
Fajnie by było, gdyby ktoś wziął kamerę i zrobił z nim wywiad a potem udostępnił tą rozmowę na yt, bądź na thatguywiththeglasses.pl/
SPARKLE, SPARKLE, SPARKLE,
Avatar użytkownika
Jeremosky
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz lut 23, 2012 4:15 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Angry Joe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron