That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Angry Joe w Polsce!

Opinie o recenzencie gier komputerowych i filmów, Angry Joe

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Sorano » Pt kwi 13, 2012 9:56 am

Kwestia pewności siebie ^^ Nie chcę nic mówić, ale chłopaki z Ekipy też się świetnie zachowywali w stosunku do mnie, choć bardziej subtelnie ^^ Wzięli mnie pod swoje skrzydła, tudzież łapy(w przypadku Dźwiedzia - pozdrawiam serdecznie :D) i opiekowali się mną, biedną, nieśmiałą jak Fluttershy dopóki nie poczułam się pewnie ^^
Co do Joego - jeeeej, ja myślałam, że on tak bardzo szarmancki, bo my takie fajne jesteśmy... xD
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Akane » Pt kwi 13, 2012 10:01 am

miggi napisał(a):Kiedy można się spodziewać jakiś materiałów ze spotkania z Joe?

Do końca weekendu na stronę trafi więcej fotek, natomiast wywiad zedytowałam wczoraj i teraz pozostaje już go tylko przetłumaczyć. Myślę, że jeśli się sprężę (a sprężę się!) to w ciągu paru dni pojawi się on na kanale :)

Katrin napisał(a):Świetnie wyglądasz Akane na zdjęciach z Joe :D

Bo Joe podnosi wartość tych fotek :D A tak serio - dzięki!

Katrin napisał(a):Ja niestety skromnie wypadłam i posiadam tylko jedno... ale przynajmniej jego szarmanckiego traktowania kobiet, to do końca życia nie zapomnę XD

Wrzucaj zdjęcie! Zaś podejście do kobiet - cóż, teraz już przynajmniej wiemy, że odcinek "Hotel Awesome", w którym Joe podrywał wszystkie damy z TGWTG, nie był tak do końca przekoloryzowany ;) Ech, Hiszpan pełną gębą :D

Sorano napisał(a):Co do Joego - jeeeej, ja myślałam, że on tak bardzo szarmancki, bo my takie fajne jesteśmy... xD

Bynajmniej, on po prostu "tak ma" (co widać na materiałach z innych spotkań z fanami) - i chwała mu za to ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Amdor » Pt kwi 13, 2012 11:01 am

Do końca weekendu na stronę trafi więcej fotek

Dałbym swoje dwie (ach na jednym wyszedłem kiepsko - na drugim gorzej :P ) ale geniusze marketingu Nokii stwierdzili, że nie potrzebuje kabelka do komputera - znaczy mogę wysłać komuś na komórkę jak on takowym dysponuje :mrgreen:
Avatar użytkownika
Amdor
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2012 9:08 am

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Akane » Pt kwi 13, 2012 11:03 am

A nie możesz wysłać z komórki na maila? Spróbuj, jeśli Ci się uda to czekam na zdjęcie (adres akane@tgwtg.pl). Im więcej fotek trafi na stronę, tym fajniej :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Amdor » Pt kwi 13, 2012 11:36 am

Dobra, jak widzę, łatwiej mi było wysłać foty z komórki na FB niż na maila :P
Obrazek
Obrazek

Hmm patrząc na jakość myślę że czas zainwestować w nową cegłę :D
Avatar użytkownika
Amdor
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2012 9:08 am

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Akane » Pt kwi 13, 2012 11:40 am

Amdor napisał(a):Hmm patrząc na jakość myślę że czas zainwestować w nową cegłę :D

Co tam jakość! Wiesz ile osób dałoby się pokroić za takie zdjęcia? ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Amdor » Pt kwi 13, 2012 11:42 am

Widzę też że byłem za bardzo zadowolony z siebie (znaczy "omg! Joe!!!!! Aaaa!"), że się uśmiecham na zdjęciu gdzie powinienem udawać powagę ;) Ale nic tam.
Avatar użytkownika
Amdor
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2012 9:08 am

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Niedźwiedź » Pt kwi 13, 2012 12:06 pm

Sorano napisał(a):Wzięli mnie pod swoje skrzydła, tudzież łapy(w przypadku Dźwiedzia - pozdrawiam serdecznie :D)


Cała przyjemność po mojej stronie

A tutaj jedno zdjęcie. W sumie jestem ciekaw czy AJ jest sprawny w boju - przy jego stylu w jakim kreuje swoją persone internetową byłoby to na miejscu.
Załączniki
NgpeSh.jpg
NgpeSh.jpg (109.45 KiB) Przeglądane 10659 razy
I'm not psychopath. I'm just creative
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
 
Posty: 127
Dołączył(a): So paź 23, 2010 5:02 pm

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Yeshu » Pt kwi 13, 2012 12:12 pm

Ja, Joe i kiełbasa ;)

Obrazek

Pardon za jakość, moja komóra kiepsko działa w nocy.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Angry Joe w Polsce!

Postprzez Katrin » Pt kwi 13, 2012 6:01 pm

Ta kiełbasa domowej roboty musiała być naprawdę dobra, z jakim Joe entuzjazmem pozował z jej końcówką, do fotki :mrgreen:
Avatar użytkownika
Katrin
Graficzka
Graficzka
 
Posty: 42
Dołączył(a): So mar 03, 2012 9:32 pm
Lokalizacja: Zgierz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Angry Joe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron