That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Będzie recenzja "Wiedźmina 2"!

Opinie o recenzencie gier komputerowych i filmów, Angry Joe

Będzie recenzja "Wiedźmina 2"!

Postprzez Akane » Wt maja 24, 2011 9:24 am

To już pewne - Joe weźmie na warsztat polską grę, drugą część "Wiedźmina"! Co więcej, opracował już początek recenzji i jasno wynika z niej, że gra mu się podoba. Pozostaje zatem czekać cierpliwie na kolejne wiadomości, no i oczywiście na sam odcinek poświęcony "Witcherowi"!
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Będzie recenzja "Wiedźmina 2"!

Postprzez Boniek » Wt maja 24, 2011 1:46 pm

YEAAAAAAAAAAAAH!!!

Mam szczerą nadzieję, że mu się Wieśiek spodoba. W końcu pozytywna opinia takiego opiniotwórczego i obiektywnego recenzenta jak Józio z pewnością rozmyje wszelkie wątpliwości dotyczące kupna Wiedźmina 2 :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Będzie recenzja "Wiedźmina 2"!

Postprzez speiderman » Wt maja 24, 2011 3:44 pm

Mnie najbardziej ciekawi kwestia błędów w grze i ponoć fatalnego zoptymalizowania. Kolega sobie kupił i postanowił odłożyć na półkę aż nie wyjdą stosowne łatki (a jak wiadomo, Joe nie odpuszcza błędów).

Póki co, jako ciekawostka, "Wiedźmin 2 w 5 sekund" od Benzaia:
http://www.blisteredthumbs.net/2011/05/ ... 5-seconds/
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Będzie recenzja "Wiedźmina 2"!

Postprzez Akane » Wt maja 24, 2011 5:52 pm

Haha :D "Why so many screens?" - bo to Polska właśnie! ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Będzie recenzja "Wiedźmina 2"!

Postprzez amek » Wt maja 24, 2011 7:15 pm

Ciekawe jak lokalizatory przetłumaczyli język "pospolity" Wiedźmina "np: chędożyć" bo raczej typowe "fak" nie odda całego uroku... Psie syny ^^
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Joe & Wiedźmin

Postprzez BossPanzer » Wt maja 24, 2011 9:16 pm

Zasypaliscie go mailami czy Joe sam postanowił zrecenzjować grę po zobaczeniu jaka jest świetna ? A tak poza tym kto chce się zalożyć że gra zarobi ocenę 9/10 i spokojnie dostanie "Bad Ass Seal of Approval" :twisted:
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Joe & Wiedźmin

Postprzez Akane » Śr maja 25, 2011 8:24 am

BossPanzer napisał(a):Zasypaliscie go mailami czy Joe sam postanowił zrecenzjować grę po zobaczeniu jaka jest świetna ?

Sporo próśb przewinęło się przez oficjalny kanał Joe, nie wykluczam też udziału MaroBota ;)

BossPanzer napisał(a):A tak poza tym kto chce się zalożyć że gra zarobi ocenę 9/10 i spokojnie dostanie "Bad Ass Seal of Approval" :twisted:

Ja się nie zakładam, bo nie grałam w żadną część i mogę tylko wierzyć Wam na słowo, że gra jest dobra. Chociaż zdaje się, że w dniu premiery były jakieś problemy, przynajmniej u nas?
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Będzie recenzja "Wiedźmina 2"!

Postprzez amek » Śr maja 25, 2011 2:18 pm

Jeden z gości wrzuca Let's Play z Wiedźmina 2 - http://www.youtube.com/user/CTSG87
Swoim skromnym zdaniem, gra ładna, widoczki ładne (nie gram - ja oglądam let's playa) a język ludzi przedni
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Będzie recenzja "Wiedźmina 2"!

Postprzez Kajanka » Pt maja 27, 2011 3:49 pm

Filmik BenZaie'a miażdży :D W grę nie grałam ale chętnie zobaczę Let's playa i oczywiście recenzję Angry Joe :D

Ciekawe jak lokalizatory przetłumaczyli język "pospolity" Wiedźmina "np: chędożyć" bo raczej typowe "fak" nie odda całego uroku... Psie syny ^^
Z tłumaczeniami zawsze są problemy, najlepiej więc sięgać po oryginały i może dzięki "Wiedźminowi" ludzie zaczną się uczyć polskiego XDD
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Będzie recenzja "Wiedźmina 2"!

Postprzez BossPanzer » Pt maja 27, 2011 3:53 pm

Z tłumaczeniami zawsze są problemy, najlepiej więc sięgać po oryginały i może dzięki "Wiedźminowi" ludzie zaczną się uczyć polskiego XDD

Marzenia każdy obcokrajowiec przeraża się i rezygnuje widząc poziom skomplikowania jaki prezentuje nasz język.
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Następna strona

Powrót do Angry Joe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron