That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Planowane recenzje

Opinie o recenzencie gier komputerowych i filmów, Angry Joe

Planowane recenzje

Postprzez Michał » Śr kwi 06, 2011 9:17 am

Przyznam, że Angry Joe w wersji PL mi się bardzo podoba i liczę na sporo więcej jego recenzji na waszym kanale. Stąd pytanie o jakąś listę planowanych tłumaczeń. Wiem, że wciąż NC czy Linkara mają pierwszeństwo, ale byłoby fajnie przynajmniej raz na jakiś czas zobaczyć nowego Joe z napisami.
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Planowane recenzje

Postprzez speiderman » Śr kwi 06, 2011 10:31 am

O, akurat chciałem niedługo założyć temat, gdzie możecie dawać swoje propozycje. Planuję wkrótce zrobić recenzję Back to the Future Ep.1, a ktoś jeszcze prosił o Mindjack. Faktem jest, że Joe robi głównie nowości, więc niektóre recenzje mogą być "nie na czasie", a i myślę, że zapowiedziami zajmować się nie będziemy. Akane mi wspominała, że napisy do niego robi się dość szybko, więc zapewne będzie się u nas pojawiać częściej. Poniżej macie listę odcinków, więc jeśli chcecie poznać jego zdanie na temat jakiejś gry (czy filmu), to dajcie znać.

http://thatguywiththeglasses.wikia.com/ ... gryJoeShow
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Planowane recenzje

Postprzez ichabod » Śr kwi 06, 2011 11:34 am

Myślę, że warto przetłumaczyć recenzje gier Bioware - Mass Effect 2 i Dragon Age 2, obie są całkiem zabawne i dotyczą bardzo popularnych (i bardzo dobrych ;)) gier, które się nie zestarzały, więc i recenzje nie są out of date ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Planowane recenzje

Postprzez Akane » Pt kwi 08, 2011 8:22 am

Potwierdzam, że recenzje Joe tłumaczy się miło, lekko i przyjemnie ;) Za "Mindjacka" mogę się wziąć, gdy skończę z jedną recenzją Nostalgia Chick.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Planowane recenzje

Postprzez Michał » So kwi 09, 2011 7:54 pm

Prosiłbym o najnowszą część "Cywilizacji" :)
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Planowane recenzje

Postprzez Kronk » So kwi 09, 2011 8:06 pm

A ja od kilku miesięcy jestem fanem Tomb Raider'a, więc poprosiłbym o recenzję ''Lara Croft Guardian of light'', Ja i moja koleżanka która też jest fanką TR też była by wdzięczna. ;)
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Planowane recenzje

Postprzez speiderman » So kwi 09, 2011 9:43 pm

Kronk napisał(a):A ja od kilku miesięcy jestem fanem Tomb Raider'a, więc poprosiłbym o recenzję ''Lara Croft Guardian of light'', Ja i moja koleżanka która też jest fanką TR też była by wdzięczna. ;)

Nie ma problemu. Wspomnę tylko, że wyjątkowo tą recenzję robiła Lisa Foiles (http://thatguywiththeglasses.wikia.com/wiki/Lisa_Foiles).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Planowane recenzje

Postprzez Akane » Śr kwi 13, 2011 6:39 pm

Ponieważ korekta "Herkulesa" Nostalgii Chick nieco się przeciągnie (prawdopodobnie do piątku), recenzja "MindJacka" trafi na kanał w jej miejsce i już dzisiaj będzie opublikowana ;) Także wszyscy, lubiący Angry Joe - czuwajcie ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Planowane recenzje

Postprzez Michał » Pn kwi 18, 2011 3:45 pm

"MindJack" super, ale czekam też na te pochlebniejsze recenzje, bo miło widzieć recenzenta, który coś zachwala, a nie tlyko jedzie po bandzie :P
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Planowane recenzje

Postprzez HaQuPoland » Pn kwi 25, 2011 4:41 pm

HaQuPoland
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2011 4:39 pm

Następna strona

Powrót do Angry Joe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron