That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Angry Joe znów w Polsce!

Opinie o recenzencie gier komputerowych i filmów, Angry Joe

Angry Joe znów w Polsce!

Postprzez speiderman » Wt mar 31, 2015 11:29 am

Od bardzo dawna wiem, że Joe otrzymał zaproszenie od CDP Red, pozostawała tylko kwestia kiedy (a premiera ciągle odkładana), ale w końcu wczoraj poinformował pod koniec nagrania z konfrontacji w Mortal Kombat X, że krótko po premierze gry (14 kwietnia) wybiera się wraz z drugim Joe do Polski na pokaz Wiedźmina 3 :D . Jeszcze nie wiem czy uda się coś zorganizować i jak, ale grzechem byłoby nie skorzystać.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Angry Joe znów w Polsce!

Postprzez Yeshu » Cz kwi 09, 2015 9:20 am

Trzeba dać sygnałna fecebooku żeby ludzie wiedzieli.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Angry Joe znów w Polsce!

Postprzez speiderman » Cz kwi 09, 2015 11:12 am

To po tym, gdy będzie wiadomo więcej (na razie wstawiłem newsa, upodabniając go na dowcip primaaprilisowy, huh, huh, huh!). Akane próbowała się skontaktować z Joe przez Skype i Twitter, ale dotąd nie było odpowiedzi (w ostateczności zostanie telefon). A sam Marobot nic nie wie, bo z Joe się ostatnio nie kontaktował. Wpierw dowiemy się więcej na temat przyjazdu i zrobi się wydarzenie na FB, bo ostatnio było niemal na ostatnią chwilę.

I dobrze zapakuj kiełbasę, by celnicy nic nie znaleźli.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Angry Joe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron