That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Atop the Fourth Wall

Rozmowy o Linkarze, recenzencie (i twórcy!) komiksów

Atop the Fourth Wall

Postprzez speiderman » Cz cze 16, 2011 8:15 pm

No dobra, jest temat o Historii Power Rangers, o Ask That Guy With the Hat, a nie ma żadnego o głównej serii Linkary. Jakieś przemyślenia co do niej? Osobiście lubię oglądać, choć przyznaje, że nie zawsze mam ochotę na oglądanie ponad półgodzinnych odcinków, bo Linkary dobrze się słucha, to ma tendencję do dokładnego omawiania pojedynczych stron, co raczej wolno leci. Ostatnio najbardziej lubię oglądać odcinki z przeciągającą się fabułą, co zaczęło się od konfliktu z dr Insano (tylko czekać na Warrior #4 :lol: ).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Atop the Fourth Wall

Postprzez ichabod » Cz cze 16, 2011 9:31 pm

Moim zdaniem, a tyczy się to nie tylko Linkary, ale też Spoony'ego czy Phelousa, powinien dać sobie spokój z tymi wszystkimi głupotami fabularnymi, jakimiś nudnymi Mechakarami, Linksano, itd. Niech po prostu recenzuje komiksy, nie potrzebuję dodatkowych historii ani przeciągających sie średniej jakości gagów z Lewisem czy którymkolwiek z recenzentów TGWTG.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Atop the Fourth Wall

Postprzez Fafciu » N cze 19, 2011 1:50 pm

Niby mi te wątki nie przeszkadzają, ale w sumie się zgadzam. Nie bronię im robienia takich wygłupów, wręcz przeciwnie, ale powinni pamiętać, że są w pierwszej kolejności recenzentami.
Fafciu
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn cze 06, 2011 8:50 pm

Re: Atop the Fourth Wall

Postprzez Kajanka » Pn cze 27, 2011 6:19 pm

A ja właśnie bardzo lubię te wstawki, spór między Insano a Linkarą jest genialny XD Właśnie fajnie, że te recenzje są jakby częściami jednego filmu
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Atop the Fourth Wall

Postprzez Mica » N lip 03, 2011 9:52 am

Dla mnie to w sumie obojętne. Czasami przewrócę oczami jak Phelous po raz n-ty udaje, że umiera, albo przewijam jakiś odcinek Linkary, aby pominąć fabularny wstęp, którego nie chce mi się oglądać. Nie znaczy to jednak, że takie wstawki mnie irytują.

A wracając do samego AT4W, to bardzo lubię od czasu do czasu to oglądnąć, chociaż w ogóle nie interesuję się komiksami. Linkara ma fajne poczucie humoru i zdarzają się odcinki, przy których mam długotrwałe ataki śmiechu.
"I have to blow everything up! It's the only way to prove that I'm not crazy."
Mica
 
Posty: 46
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 9:36 am

Re: Atop the Fourth Wall

Postprzez Yonish » N lip 03, 2011 9:55 am

Uwielbiam komiksy, więc Linkarę jak najbardziej też. Wstawki mi też nie robię, często oglądam same wstawki, jak np. Linkara vs. Mechakara.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Atop the Fourth Wall

Postprzez Kajanka » Pn lip 04, 2011 10:05 pm

Ja się tak bardzo w komiksach nie orientuję. Ale póki nie poznałam Linkary, to nie wiedziałam, że recenzje komiksów na yt mogą być takie wciągające i ciekawe ;]
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Atop the Fourth Wall

Postprzez Yonish » Pn lip 04, 2011 10:14 pm

A ja, jak się okazuje, ogarniam bardziej komiksy niż filmy. I, pasuje mi to :D
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Atop the Fourth Wall

Postprzez Kaczor » Pn lip 04, 2011 11:01 pm

Komiksy które recenzuje są tak idiotyczne że oglądanie tego to przyjemność ;) Na dodatek ma taki fajny sepleniący głos :D
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Atop the Fourth Wall

Postprzez Jackie D. Flint » N sie 21, 2011 4:22 pm

Mnie tam nie przeszkadzają te dodatki ;] Może samemu Linkarze się w końcu znudziło samo recenzowanie i postanowił wrzucić coś nowego ;] Żeby to było i dla niego jakąś rozrywką ;]

Bardziej mnie zastanawiają ciągłe nawiązania do Doctor Who - "There is logic in what he says" Cybermana, czy "I love humans" samego Doktora. Linkara chyba nie jest Brytyjczykiem? Rozumiem, że można nie pochodzić z Anglii i wciąż kochać tę serię, ale takich wstawek spodziewałabym się raczej po Film Brainie, a nie po miłośniku komiksów XD
"An actor said at one point that evil was necessity. It was food for genius.
I didn't believe that. But I wish it were true. Then I could just be Lestat, the monster, couldn't I? And I was always so good being a monster! Ah, well..."
Avatar użytkownika
Jackie D. Flint
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr mar 23, 2011 8:49 pm

Następna strona

Powrót do Linkara

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron