That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Recenzje z którymi się nie zgadzacie - SpoonyOne

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Recenzje z którymi się nie zgadzacie - SpoonyOne

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pt wrz 21, 2012 7:52 pm

Cześć forumowicze ^^'. Ten temat może się wam wydawać podobny co ten w dziale o Nostalgia Criticu. Cóż, wielu z was oglądało pewnie sporo recenzji Spooniego, albo przynajmniej crosoverów z nim(patrz np.: Alone in The Dark). Jednak, pewnie część z was po niektórych recenzjach wyraziła swoje nie zadowolenie. I właśnie temu ma służyć ten temat.

W tym temacie możemy powiedzieć, z jakimi filmami spoony przesadził i z jakimi recenzjami się nie zgadzacie.

Cóż, ja już jestem po obejrzeniu recenzji "Tekken Blood Vengance" i szczerze powiedziawszy, chętnie bym w tym momencie wsypał trucinzę Spooniemu, do jakiegokolwiek jego napoju. Tak skrytykować jeden z moich ulubionych filmów to już kompletna przesada :P. A wy? Z jakimi recenzjami się nie zgadzacie?

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: Recenzje z którymi się nie zgadzacie - SpoonyOne

Postprzez Roy_v_beck » Śr wrz 26, 2012 2:00 am

Co? Podobał ci się "Tekken: Blood Vengeance"? Taka kupa gówna? Żenująca obraza, totalna porażka, plująca w twarz całej serii gier? Mówię, siedziałem cały ze wstydu przerażony, oglądając ten film, bałem się, żeby matka lub siostra nie usłyszały jego głosów, albo nie weszły do pokoju i zobaczyły jakiś urywek sceny, jak te dwie debilki rywalizują oto, która jest głupsza. Naprawdę, wady można wymieniać długo, ale w sumie Spoony już to zrobił, chociaż też na pewno doliczyłbym kilka jeszcze, matko... końcówka tego filmu to po prostu totalna abominacja beznadziei, na filmwebie też napisałem recenzję tego filmu swego czasu. Byłem nastawiony na bijatykowe kozactwo, a dostałem... dwie durne nastolatki - totalne rozczarowanie.

O wszelakie dziwo ze Spoonym właściwie całkowicie się zgadzam, też dużo nie znam tych gier i większości filmów, które on recenzuje, co nie przeszkadza mi cieszyć się ich oglądaniem. Nie grałem w Ultimy, a normalnie wzruszyłem się podczas recenzji ostatniej części, epicka saga. Filmy o ekranizacjach bijatyk świetnie omówił. Tak czy inaczej nie przychodzi mi do głowy żaden tytuł, o który bym się pokłócił z nim. Bardzo dziwne, z innymi recenzentami często się nie zgadzam.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron