That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Spoony żegna Channel Awesome

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Puty » Pt cze 22, 2012 9:40 pm

Mroowa napisał(a):Co zaś do deklaracji pani Holly - nikt nie przestanie posądzać o całą sprawę Lupy, dopóki CA, Spoony, Lupa lub ktokolwiek nie wyda jakiegokolwiek oświadczenia, dającego przynajmniej blade pojęcie dlaczego tak się stało. A to, jest ponoć wciąż confidential.

Zwłaszcza, że poszczególne tweety Fejlusa i Lupy wyraźnie wskazują, że Lupa jednak w jakiś tam sposób się przyczyniła, czyli od razu widać, że "oficjalna" wersja to lipa.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez ichabod » Pt cze 22, 2012 10:00 pm

No własnie dlatego nie ma co drążyć tematu i sam nie zamierzam nikogo oceniać czy zastanawiać się jak to było. Nie znamy odpowiedniego kontekstu, nie znamy kulis, jak to wyglądało, a to co przedstawiłem to tylko relacja z twittera. Wiadomo, że Spoony ma problemy ze sobą, wiadomo też że kierownictwo TGWTG święte nie jest (vide np. historia odejścia TJ-a), cholera wie jak to wszystko wyglądało naprawdę i nie chce mi się wierzyć, by odbyło się to tak, jak mówi Holly.

I tak Spooniego nie oglądałem na TGWTG, tylko przez blipa (podobnie jak tej garstki innych twórców, których jako jedynych regularnie śledzę), więc wszystko mi jedno czy on tam jest czy nie (a plus jest taki, że skończą się nędzne crossovery ;P). Nie chcę mi się jednak wierzyć, że Noah bez tego obowiązku robienia filmików co jakiś czas na potrzeby TGWTG weźmie sie w garść i będzie dalej tworzył. Ciekaw jestem co dalej i mimo wszystko trzymam dalej kciuki, bo zawsze byłem większym fanem twórczości Noah niż całego TGWTG ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Luklaser » Pt cze 22, 2012 10:27 pm

To co zrobimy po jego odejściu? Zostawimy Spoony'ego na forum jako "Team TGWTG", jako że wcześniej był jej częścią, czy wciśniemy go gdzieś do "Pozostałych" tak jak AVGN?

ichabod napisał(a):a plus jest taki, że skończą się nędzne crossovery ;P

A minus jest taki, że nie wystąpi już w żadnym filmie rocznicowym :( . A jeśli (co by było do Ciebie podobne) uważasz, że to "wszystko jedno", albo "nawet lepiej", to zazdroszczę podejścia.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez roofix » Pt cze 22, 2012 11:14 pm

Można by zostawić, ewentualnie zrobić dla niego i jemu podobnych rubrykę,
Ciekawi mnie, jak dokładni ta sprawa przebiegała, ale można mieć nadzieję, że po odejściu Spoony wróci do dawnej formy, acz i to wątpliwe.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez ichabod » Pt cze 22, 2012 11:14 pm

W obecnym będzie, nie płacz ;) Zresztą bez przesady, jeśli mam czegoś żałować, to tego, że możliwe, że teraz całkiem sobie da spokój z kręceniem, a nie, że nie będzie się już bawił w te filmiki rocznicowe, lol - pewnie, że wszystko jedno
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Puty » Pt cze 22, 2012 11:25 pm

roofix napisał(a):Można by zostawić, ewentualnie zrobić dla niego i jemu podobnych rubrykę,
Ciekawi mnie, jak dokładni ta sprawa przebiegała, ale można mieć nadzieję, że po odejściu Spoony wróci do dawnej formy, acz i to wątpliwe.

No nie wiem, Spoony ostatnio znowu przytył a jakąś taką dziwną zależność jego formy od sylwetki widzę x). Kiedy ogłaszał w vlogu swoje problemy(to chyba z rok temu było) na tle psychologicznym mocno schudł a teraz znów...

Co do filmików rocznicowych, sam za nimi nie przepadam(chyba tylko pierwszy mi się podobał), więc mi to rybka.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez speiderman » So cze 23, 2012 2:49 pm

Swoja drogą jestem ciekaw jak czwarty film będzie ogólnie odebrany. Swoją drogą wyobraziłem sobie, że Spoony żąda usunięcia wszystkich scen z crossoverów, w których wystąpił, ale to aż nazbyt surrealistyczne :oops: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Luklaser » So cze 23, 2012 3:17 pm

speiderman napisał(a):Swoja drogą jestem ciekaw jak czwarty film będzie ogólnie odebrany. Swoją drogą wyobraziłem sobie, że Spoony żąda usunięcia wszystkich scen z crossoverów, w których wystąpił, ale to aż nazbyt surrealistyczne :oops: .

Wszystko jest możliwe. Może nie aż tak drastycznie, ale w podobny sposób postąpił ThatAussieGuy. Nie mam pojęcia co się stało, ale w pewnym momencie cała jego twórczość zniknęła ze strony jak karykatury Mahometa z telewizji. Zostały tylko małe wyjątki, jak "TGWTG Team Brawl". Nie wiem, czy Spoony byłby do tego zdolny w obecnym stanie, ale jeśli zarząda usunięcia wszystkich filmików z jego udziałem, strona raczej nie będzie stawiało oporu. A szkoda by było jego występów w "Alone in the Dark", "Moulin Rouge", czy "The Warrior" - nieważne że ktoś uważa, że były nędzne ;) .
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez UncleMroowa » So cze 23, 2012 3:56 pm

Lolololo, wygląda na to, że Spoony zablokował mnie za ten tweet. Nie jestem pewien, bo jestem nowy tutaj, ale po wciśnięciu "Follow" mówi mi okienko, że uprawnienia konta mi na to nie pozwalają ;d
Edit: nvm, albo mnie odbanował (bo napisalem maila), albo twitter się walił cały czas.

A także, niezastąpiony Sad Panda rzucił troche światła na sprawę.
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Weil Deshalb » So cze 23, 2012 8:04 pm

Co do filmu rocznicowego: Holly napisała, że Spoony nie zostanie z niego w żaden sposób usunięty.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron