That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Spoony żegna Channel Awesome

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez roofix » So cze 23, 2012 8:29 pm

speiderman napisał(a):Swoja drogą jestem ciekaw jak czwarty film będzie ogólnie odebrany. Swoją drogą wyobraziłem sobie, że Spoony żąda usunięcia wszystkich scen z crossoverów, w których wystąpił, ale to aż nazbyt surrealistyczne :oops: .

Możliwe. Przypomina mi się historia, gdy jeden z redaktorów portalu, którego jestem użytkownikiem, postanowił odejść, ale wpierw zażądał usunięcia wszystkiego, co napisał i zaprojektował. Sprawa robiła się poważna, mogła się skończyć w sądzie(!).
Znając Spoony'ego, byłby do tego zdolny. A potem niech niebiosa mają w opiece CA.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez mietczynski » So cze 23, 2012 11:21 pm

Spoony jest dobry. Bardzo dobry. Ale moim zdaniem to on traci na tym 100 razy więcej niż CA. Pomyślcie ile ludzi przez tą sytuację przestanie odwiedzać CA? Mało, ale zero. A teraz zastanówmy się ile osób przestanie śledzić losy Spoonego? Taki ja np. - lubię typa, nawet bardzo, ale nie jest on dla mnie jakąś pozycją priorytetową i wątpie, żeby chiciało mi się sprawdzać jego stronkę regularnie. Myślę, że takich osób jest sporo.
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez RoyZa_Blade » So cze 23, 2012 11:27 pm

mietczynski napisał(a):Spoony jest dobry. Bardzo dobry. Ale moim zdaniem to on traci na tym 100 razy więcej niż CA. Pomyślcie ile ludzi przez tą sytuację przestanie odwiedzać CA? Mało, ale zero. A teraz zastanówmy się ile osób przestanie śledzić losy Spoonego? Taki ja np. - lubię typa, nawet bardzo, ale nie jest on dla mnie jakąś pozycją priorytetową i wątpie, żeby chiciało mi się sprawdzać jego stronkę regularnie. Myślę, że takich osób jest sporo.


Wiesz, ja np. Spoony'ego oglądam tylko na jego stronie, bo tam materiały pojawiają się najwcześniej. Poza tym, dużo jego contentu nie ma na TGWTG.com
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez mietczynski » So cze 23, 2012 11:44 pm

Wiem o tym i pewnie takich ludzi jest bardzo dużo, przecież nie mówię że nie. Chodziło mi raczej o to, że więcej osób jest takich, które przeglądają CA, a nie przeglądają strony Spoonego, niż takich co robią odwrotnie, dlatego jeśli ktoś straci przy tej akcji widzów to Spoony, tylko tyle ;P
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Hevio » N cze 24, 2012 3:02 am

Lubię Spooniego. Przyznam się ,że on należy do mojej Trójcy recenzentów ( NC ,Spoony i Snoob) ,których filmy nie tylko mnie bawią, ale tez dodają coś do mojego zasobnika wiedzy. Od Noah bije ,coś czego do końca nie czuje od Linkary i AngryJoe: Pokłady Szalonej pasji.
Linkara lubi to co robi,jednak to nie ten poziom, a jego recenzje ,są zbyt rozmyte i mało treściwe.
Z kolei Joe jest jak kumpel z którym obgadasz gry, pograsz w Fife 2012 czy innego szpila. A potem uderzycie na imprezkę wyrywać Kobiety, zalać się "Bronisławem"i wracając do chałupy w trybie "Kac Vegas" Ale brakuje mu Growej wiedzy: "doświadczenia".
Spoony za to roztacza wokół siebie dawkę pasji, szaleństwa i wiedzy. faceta stawiam ciut wyżej od Nerda( bo AVGN mocno obniżył loty). To fascynujące jakie zrobił postępy od czasu jego rantu na temat FFVIII

Wróćmy jednak do Spoonego. Charakter ma wybitnie trudny. Do tego odejście Scarlet podłamało Noah i jak nam powiedział Joe na spotkaniu nie poradził sobie jeszcze z tą stratą( śmiechy-chihy Benetta Sage do S. na temat Scarlet) . Mój dziadek powiedziałby ,że ma syndrom sinych jaj - czyli po "chłopsku" potrzeba kobiety. Tu mój dziadziuchno ma pewnie racje w jakiś 35 %. Wydaje mi się ,że nowa miłość mocno ułatwiłaby powrót do "życia". Brakuje mu jeszcze przyjaciela pod ręką co sam mówi w "rancie o New Moon" Przez to mamy wahania "formy"( Jest dobrze, dobrze i nagle trach) i napady szaleju na twitterze. Trza też pamiętać ,że Spoon, źle radzi sobie z krytyką ( Jego forum z dziwnymi zasadami (hummmerbany)). Przy okazji popadł w małą "sarmaterie":Jestem boskim królem internetu itd.. Dodajmy do tego Szalony Fandom,podjemy rudym kobiecym licem. Otrzymujemy mieszankę wybuchową.

Nie będę roztrząsał całej tej sytuacji faktem jest ,że Lupa zrobiła igły z widły( zapomniałem, mówimy tutaj o USA- kraju gdzie można zostać nazwanym białasem i jest ok ,ale nazwanie murzyna - czarnuchem jest uznawane za zło I kategorii) Moim komentarzem do tej sprawy będzie ( patrząc na zdjęcie JOtaku) : Z łóżka bym nie wygonił. Ale jak zainteresowana nie walczy olewając sprawę, to po co Lupa kruszyć kopie?( No chyba ,że jesteś zazdrosna bo patrząc na wygląd i głos... Ujmę to tak: Jesteś kompletnie nie w moim stylu, a twój głos przeraża mnie niczym zapowiedz nowego przemówienia Jarosława W .( Piszę to bez złośliwości)

Nigdy się pewnie nie dowiemy , czy wywalenie Spoona to wina : Twittera, Lupy czy po prostu samego Zainteresowanego"
" -Noah uspokój się z tym Twitterem albo cię zawiesimy
-Walcie Się !!Jeeesteeem AVATAREM! NIE ROZUMIECIE MOJEGO "BUUUULU" SKAAARLEEEET!
-Sam się prosiłeś Bye."

Jakby nie było Gówno śmierdzi. Fakty są takie: Spoon na obecną chwilę stracił darmowe serwery ( gdzie trzymał stronę i forum) Sporą cześć pieniędzy jaką zarabiał (jak nie większość) i nie wiadomo jak z jego przyjaciółmi z CA( np: Linkarą)
czy się nie obrażą, zakaz z góry itd. Spoony możliwe ,że będzie na wypuszczał filmy jednoczesnie na Blipie i youtubie aby dostać kasę za partnerstwo yt jak najszybciej. Biorąc pod uwagę jego fandom jest w stanie to osiągnąć w pół roku do roku. Jednak czy jest w stanie wdrapać się na szczyt, nagiąć kark walczyć z Yt trolami? Nie wiadomo. A zostają jeszcze takie rzeczy jak Reviewtopia gdzie przyjęliby Spoona z pocałowaniem ręki.
Co straciło natomiast CA ?Jedną z głównych twarzy TGWTG,faceta mającego już wyrobioną markę i fandom. Faceta od występów gościnnych.Mającego pełne know-how jak to się się robi od kuchni. Do tego teraz unosi się smrodek , który może zepsuć atmosferę na stronie. A pamiętajmy ,że Spoon pojawił się w Filmie 4 rocznicowym ,więc haterzy gonna hejt a lot jak tylko zobaczą go na filmie. Cała ta sytuacja dowiodła ,że albo CA jest niedoświadczoną firmą, albo sytuacja ich przerosła.
Nie mniej będzie ciekawie i miejmy nadzieje ,że dla obu stron zakończy się to dobrze.

A tak przy okazji Witam wszystkich.

Ps.: Jak jest dziura w kontrakcie i spooony może zdjąć wszystkie filmy z jego występem ( albo domagać się edycji to CA są w ciemniej dupie)

Ps2: Szkoda Douga bo jest na miesiącu miodowym aż szkoda ,że nie pojechał do spoonego i nie powiedział :" Calm down Bitch. This Is Emo talking."

Ps.3: Powodzenia Spoony !
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez hulaka » N cze 24, 2012 10:44 am

Zdziwiły mnie w ogóle te jego wywody na twitterze, bo gościu generalnie jawił mi się jako jeden z sympatyczniejszych ludzi z TGWTG. Oh well ... nadal będę śledził jego losy, choć niesmak jakiś jest.
You can catch me in ya tenement, doing too much drugs
Straight Jimi Hendrixin'
Avatar użytkownika
hulaka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn sty 02, 2012 11:05 pm
Lokalizacja: CK Kielce miasto moje, a w nim ...

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez ichabod » N cze 24, 2012 11:16 am

Havio - Ciekawy komentarz i z wieloma aspektami się zgadzam, ale nie widzę powodu, by bashować Lupę i insynuować jej jakąś zazdrość o urodę JO, wtf w ogóle ;) (Tym bardziej, że w tym względzie preferuję Allison zdecydowanie, chętnie przykułbym ją do rury w piwnicy xD) Oburzenie Lupy to jedno (zrozumiałe czy nie, wszystko jedno, miała prawo się odezwać - choć powinna to zrobić prywatnie), ale problemem była cała drama, która się rozegrała, wielka wojenka z udziałem kilku ludzi z ekipy TGWTG i przede wszystkim setek postronnych internautów, którzy poczuli potrzebę opowiedzenia się po jakiejś stronie albo, co gorsza, dania do zrozumienia drugiej, że jej nie popierają (delikatnie mówiąc). No i jeśli coś spowodowało ten cały konflikt to raczej owa wojenka, prowokacje Spooniego, wyjątkowo żenujące tweety Phelousa, angażowanie się kolejnych ludzi w bezsensowne dyskusje, itd. Jak było naprawdę, pewnie się nie dowiemy, czy chciano oczyścić atmosferę, czy Spoony sam sprowokował CA jakoś prywatnie, czy może coś innego było na rzeczy - ale fakt jest taki, że obie strony na tym zamieszaniu straciły, więc chyba nie była to pochopna decyzja.

Cóż, będę dalej śledził i Spooniego, i Lupę, bo raz, że akurat życie prywatne nie powinno imo wpływać na odbiór ich pracy, a dwa, że chyba nie powinniśmy z perspektywy postronnych widzów szukać winy u kogokolwiek
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Weil Deshalb » N cze 24, 2012 11:37 am

Hevio napisał(a):A zostają jeszcze takie rzeczy jak Reviewtopia gdzie przyjęliby Spoona z pocałowaniem ręki.


Ktoś pytał o to ludzi z Reviewtopii i odpowiedzieli, żeby się nie nastawiać na obecność Spoony'ego u nich.

ichabod napisał(a):Cóż, będę dalej śledził i Spooniego, i Lupę, bo raz, że akurat życie prywatne nie powinno imo wpływać na odbiór ich pracy, a dwa, że chyba nie powinniśmy z perspektywy postronnych widzów szukać winy u kogokolwiek


100% racji.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Hevio » N cze 24, 2012 1:16 pm

Ichabot- Dzięki za miłe słowa, ale ja nie bashuje Lupy. Doceniam jej wiedzę.Tylko po prostu uważam ,że ładniejsza jest JOTaku i ma milszy głos od lupy do słuchania.( ale o gustach się nie dyskutuje, prawda?) A to z "zazdrością" Lupy miał być czysty sarkazm - niestety słabo go akcentuje, gdy pisze posty na forum. I tyle, nic do niej nie mam. Ale chyba najładniejsza z recenzentek była LaskawGoglach - mrrrr brown sugaaar ,bejbe mraau. hahaha

I.Inni- Czyli Reviewtopia przyznaje ,że nic nie jest na rzeczy ze Spoonem. Co jest dziwnym albo bardzo mądrym zagraniem.
Dziwnym, bo Spoon ze swoimi fanami byłby potężnym dodatkiem do Topii. Mądrym, ponieważ doszli do wniosku ,że nie poradzą sobie ze Spoonem, lub nie chcą wyjść na totalnego klona TGWTG.( Chodź Hegen jest na obu stronach)

Co dalej ze spoonem? Najlepiej zrobić popcorn i obserwować rozwój sytuacji ,ale tak jak mówi Ichabot nadal będę ich oglądał .
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Puty » N cze 24, 2012 1:18 pm

Od Noah bije ,coś czego do końca nie czuje od Linkary i AngryJoe: Pokłady Szalonej pasji.

Ja się nie zgodzę. Może kiedyś, ale na pewno nie teraz ani przez 2 lata które gdzieś tak Spoony'ego śledzę(ludzie mówią, że najlepszy był na początku, ale tak jest z wszystkim). Przykładem ostatnie E3 - Joe zrobił nieco ponad 20 wywiadów o dość dużej objętości jako jednoosbowa armia. Noah na razie pokazał 3 filmiki, jeden jedno, drugi 4-minutowy, trzeci to ogólnodostępny trailer z doklejonym jego komentarzem. Nie mówiąc już o tym, że dałem się złapać na zapowiedź, że to i dokończenie Ultimy będzie "po E3".
Joe na pewno nie jest taki zabawny jak Spoony, często zresztą komedia mu nie wychodzi. Ale jest wesoły, optymistyczny, z uśmiechem na twarzy mówił na konwencie, że przez częstotliwość filmików nie ma w zasadzie życia towarzyskiego - zupełne przeciwieństwo pana Antwillera. Podczas "tworzenia Ultimy" Oreo mu zachorowała i mówi, że z tego powodu znowu musi zrobić przerwę, którą... wykorzystywał na pathfindery... Zresztą hardkorowi fani łykają nawet takie ścierwo, skoro kontynuuje te filmiki. Ktoś mówił, że jego content i tak był rzadki na tgwtg - bo ostatnio nie było niczego wartościowego co mógłby wrzucić x/.
Brakuje mu jeszcze przyjaciela pod ręką.

Przypominam, że z wyboru - sam mówi, że "hejtuje" ludzi. Więc serio nie ma co robić z niego większego cierpiętnika niż on sam to przedstawia.
nie wiadomo jak z jego przyjaciółmi z CA( np: Linkarą)
czy się nie obrażą, zakaz z góry
Joe napisał ostatnio, że Spoony jest jego przyjacielem i nie zrywa z nim współpracy.

SadPanda niby pisze, że to ludzie zwrócili uwagę CA na tę sprawę wysyłając do nich maile. Potrafię to sobie wyobrazić(oczywiście nie zapominając o udziale Lupy w tym wszystkim) - sam napisałem na forum kiedy jego wskaźnik "attention whore" na twitterze sięgał stratosfery, jakby to powiedział Darek Szpakowski, reakcją innych, bliższych mu fanów mogły być wyrazy zdumienia/obawy wysłane do jego pracodawców.

Żeby nie było, lubię materiały Spoonyego(przy okazji - Lupy nie bardzo, obejrzałem jej serię Amercian Ninja, ale inne filmiki były po prostu nudne) kiedy tylko wychodzą. Uważam jednak, że są niewarte zachodu, tej całej ich otoczki.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron