That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Spoony żegna Channel Awesome

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez hulaka » Cz cze 28, 2012 9:03 am

E, tam, co to za pseudo-psychoanaliza. Gdyby Spoony się zastosował to tak jakby powiedzieć, że Doug Walker nie miał racji, że przygnębiająca stabilizacja wygrywa nad pasją i że jakbyś nie próbował to życie i tak sprowadzi cię do "społecznej poprawności", której towarzyszy rutyna. Troszkę koloryzuję, ale whatever.

Oczywiście fakt, że ostatnim czasy trochę Antwilerowi odwala, być może popularność trochę uderzyła mu do głowy, a może po prostu jest nieco pojebany. Ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego w sumie ... dualizm od zawsze towarzyszy człowiekowi.

Ja w każdym razie raczej bym życzył, żeby wziął się w garść i zrobił w chuj dobry materiał jeden z drugim, pokazał że bez Channel Awesome też można być awesome.
You can catch me in ya tenement, doing too much drugs
Straight Jimi Hendrixin'
Avatar użytkownika
hulaka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn sty 02, 2012 11:05 pm
Lokalizacja: CK Kielce miasto moje, a w nim ...

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez pjvgt » Cz cze 28, 2012 10:01 am

hulaka napisał(a):Ja w każdym razie raczej bym życzył, żeby wziął się w garść i zrobił w chuj dobry materiał jeden z drugim, pokazał że bez Channel Awesome też można być awesome.


Akurat moim zdaniem jego najlepsze kontent wychodził właśnie za czasów kiedy z CA nie miał wiele wspólnego - tak więc nie musi nic udowadniać.
Avatar użytkownika
pjvgt
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 8:52 am

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez hulaka » Cz cze 28, 2012 10:08 am

Po odejściu już musi :P

Zresztą nieważne, byleby robił swoje i nie wychodził na słońce ;)
You can catch me in ya tenement, doing too much drugs
Straight Jimi Hendrixin'
Avatar użytkownika
hulaka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn sty 02, 2012 11:05 pm
Lokalizacja: CK Kielce miasto moje, a w nim ...

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Magrat » Cz cze 28, 2012 3:21 pm

Z tego, co mi wiadomo, to Noah cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową.Tak przynajmniej napisał na swoim twitterze, więc jeżeli to prawda, sporo wyjaśnia względem jego zachowania.
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Depresja

Postprzez BossPanzer » Wt lip 03, 2012 6:41 am

Ech ten Spoony jak on coś czasami chlapnie...nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale jest to warte wspomnienia i nie wiem, ale może mieć związek z tym co się stało. Spoony ma depresję...a z tym nie ma żartów, nie wymyślił sobie tej choroby był u lekarza i to jest zdiagnozowane. Bierze leki. To właśnie ta depresja sprawia, że Noah nie robi tak często filmów i robi je długo, po prostu często wszystko go dobija, to naprawdę ciężki do pokonania smutek i zmęczenie psychiczne wywołane depresją. Mogło to być katalizatorem tego co się zdarzyło. Może w Noah coś "pękło", nie wytrzymał nerwowo i zaczął na wszystkich wokół wyłądowywać swóją frustrację. Mogę tylko zgadywać. Ten chłopak ma ciężko i wszystko sprowadza się to tej samej osoby, to przez nią Spoony jest dziś taki jaki jest. Przez nią jest chory zarówno psychicznie jak i fizycznie. Winna jest Scarlett.

A apropo tweetów. Ostatnio dostało się bronies :(
The Brony phenomenon is contrarianism. Basically ironic fanboyism rallying around the lamest thing they could possibly find
Ostatnio edytowano Wt lip 03, 2012 7:41 am przez BossPanzer, łącznie edytowano 1 raz
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Gaido » Wt lip 03, 2012 6:50 am

BossPanzer napisał(a):Winna jest Scarlett.


Luźna przytaczajac kwestię z nowego Diablo "To ty jesteś winna neferetko, całego tego zniszczenia! Ja wiem, że Diablo tu przyszedł i wszystko porozwalał, ale to ty jesteś winna bo tego, no. Bo gdyby nie ty to by tu na pewno Diablo nie było! O!"

Tłumacząc na język polski - wiem, że depresja to ciężka choroba, ale to nie jest wina Scarlett, że Spoony na nią cierpi ;)
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Vasodepressor syncope

Postprzez BossPanzer » Wt lip 03, 2012 7:46 am

Gaido napisał(a):
BossPanzer napisał(a):Winna jest Scarlett.


Luźna przytaczajac kwestię z nowego Diablo "To ty jesteś winna neferetko, całego tego zniszczenia! Ja wiem, że Diablo tu przyszedł i wszystko porozwalał, ale to ty jesteś winna bo tego, no. Bo gdyby nie ty to by tu na pewno Diablo nie było! O!"

Tłumacząc na język polski - wiem, że depresja to ciężka choroba, ale to nie jest wina Scarlett, że Spoony na nią cierpi ;)


Nie to nie przez Scarlett Spoony ma depresję to zostało u niego zdiagnozowane niedawno. Przez Scarlett cierpi na chorobę serca która nazywa się omdlenia wazowagalne (vasodepressor syncope).
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Depresja

Postprzez speiderman » Wt lip 03, 2012 10:17 am

BossPanzer napisał(a):A apropo tweetów. Ostatnio dostało się bronies :(

Jak widać, nie tylko im :P :
It used to be focused on Doctor Who, a show so lame, to like it was considered some sort of act of daring to openly admit to watching it.

Mi się zdaje, czy zaczął szukać konkretnych dużych grup, którym zwyczajnie chce zrobić na złość?

Edit:
A tak, teraz Star Trek. Linkara pisze, że Nieśmiertelny jest kiepski, a Suede że SWAT 4, więc niech się bawią :P .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Weil Deshalb » Wt lip 03, 2012 12:54 pm

BossPanzer napisał(a):rzez Scarlett cierpi na chorobę serca która nazywa się omdlenia wazowagalne (vasodepressor syncope).


O ile pamiętam, Spoony wspominał, że problemy z sercem miał już w szkole średniej, więc Scarlett odpada.

Poza tym, daj spokój. Jakby Scarlett miała u niego wywołać chorobę serca? Przed rozstaniem zrobiła mu operację?
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Spoony

Postprzez BossPanzer » Wt lip 03, 2012 4:47 pm

I.Inni napisał(a):O ile pamiętam, Spoony wspominał, że problemy z sercem miał już w szkole średniej, więc Scarlett odpada.
Poza tym, daj spokój. Jakby Scarlett miała u niego wywołać chorobę serca? Przed rozstaniem zrobiła mu operację?


Moja wina, że mam niepełne informacje. Według mnie samo rozstanie i okoliczności tego rozstania doprowadziły Noah do stanu psychicznego w jakim jest obecnie teraz, takie coś zawsze zostawia ranę na psychice, a jego problemy z sercem mogły się pogorszyć przez nerwy jakie przysporzyła mu Scarlett i to doprowadziło do choroby serca. Wiem równie dobrze mogę przesadzać na całego i zapełniam luki własnymi pomysłami. Jak już pisałem wcześniej to same spekulacje.
A na koniec pokaże wam coś co znalazłem wpisując "Scarlett" i "Spoony" w Google.

http://deadhorseinterchange.com/wiki/in ... e=Scarlett
http://deadhorseinterchange.com/wiki/in ... tt_Breakup

Trolle też mają własne "Wiki". Kiedy pierwszy raz czytałem artykuły o każdym członku TGWTG miałem ochotę komuś zrobić krzywdę. :twisted: Jakim trzeba być trollem by pisać cały zmyślony artykuł o kimś kogo zna się tylko z Tweetów i recenzji internetowych ?
Ostatnio edytowano Śr lip 04, 2012 10:16 am przez BossPanzer, łącznie edytowano 2 razy
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron