That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Spoony żegna Channel Awesome

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Akane » Pt cze 22, 2012 12:26 pm

Oficjalna wersja rozstania:
http://thatguywiththeglasses.com/videol ... ne-with-ca

Nieoficjalnie... cóż, ciężko wyczuć o co tak naprawdę poszło. Kto śledzi Noah na Twitterze, ten ma szansę od wielu godzin czytać różnego typu epitety skierowane w stronę ludzi z TGWTG. Pozostaje mieć nadzieję, że konflikt szybko wygaśnie i nie będzie mieć wpływu na twórczość żadnej ze stron.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez speiderman » Pt cze 22, 2012 12:36 pm

Nie wiem kogo osobiście zwyzywał, ale od wczoraj bawi się głównie w wyzywanie tych, co mu źle piszą i śmieje się jak to uwielbia ich blokować ("terapeutycznie"). Już chyba wolę twitty Oreo. Jak widać miarka się przebrała, zobaczymy jak będzie sobie radził na własną rękę, choć gdy się odrzuca wszystkich naokoło, to nie wiem co człowiekowi zostaje...
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez ichabod » Pt cze 22, 2012 1:10 pm

Oj, to jest długa drama. Zaczęło się od wpisu na twitterze w maju, gdzie Noah napisał coś takiego:

http://i8.photobucket.com/albums/a29/Ed ... yTweet.jpg

Nie znam kontekstu ani nic, ale biorąc pod uwagę, że żadnej dramy nie było i w sumie nikt o tym już nie pamiętał, to wszyscy potraktowali to jako żart (choć średni ;P) i było po wszystkim. Parę dni temu jakimś cudem dokopała się do tego Lupa i podniosła larum, że to okropne, niewłaściwe i nie wolno robić sobie żartów z gwałtu, itd. Rozpoczęła się tweeterowa drama kto ma racje, w której brali udział i ludzie z TGWTG (co ciekawe, JO i Nash siedzieli cicho ;P), i postronni ludzie, która skończyła się zawieszeniem Noah na jakiś czas. Spoony przeprosił, potem przeprosił drugi raz, potem zaczął robić z siebie ofiarę, a potem prowokować wszystkich dookoła. Efektem tego dostawał w cholerę, powiedzmy "nieprzyjemnych" wiadomości od różnych ludzi, na które w równie sympatyczny sposób odpowiadał, a potem chyba wpadł w jakiś nieciekawy stan, bo zaczął wypisywać jakiś popieprzony shit wszystkim, i fanom, i antyfanom, itd. No i cóż, skończyło się rozstaniem.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Puty » Pt cze 22, 2012 4:27 pm

Najgorsze jest to, że kiedy zaczął wyzywać wszystkich wokół, to okraszał to wpisami, że wreszcie jest sobą O_o.
Także powodzenia, Spoony. Pathfindery czy komentarz do trailera jako Twój "coverage" mają wiernych widzów, trzymaj się.
EDIT do Twitta Ichaboda. Tylko o to drama? Toć on od czasu do czasu pisał takie teksty do zajętych ziombelin na ćwierkaczu.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez ichabod » Pt cze 22, 2012 5:03 pm

Dramę wywołała Lupa i tym razem po prostu lekko się rozkręciła ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Puty » Pt cze 22, 2012 5:23 pm

Dramę, która spowodowała jego wyrzucenie - zresztą, to, że ona ją spowodowała jest też grubą przesadą. Ten eee średni żart jak to ująłeś wyszedł od Spoony'ego i jest w gruncie rzeczy dość burackim tekstem.
Ja tymczasem w odpowiednim dziale pisałem o jego nawrocie emo i sprzedawania na twitterze jak mu to źle i dissowanie każdego kto wyrażał zmartwienie. Najwyraźniej nie jest tak, że "wszyscy się przyzwyczaili" jak to twierdziłeś(tak, wiem, że odnosiłeś to do forum, ale tu o tgwtg.com właściwie w ogóle się nie pisze xD).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Cirzpibog Starhemberg » Pt cze 22, 2012 7:24 pm

Według Złowrogiej Doradczyni Do Spraw Zasobów Ludzkich Channel Awesome sprawa z Lupą i dowcipem nie ma bezpośredniego związku z odejściem Spoony'ego.

Szczerze mówiąc: jest mi przykro, gdy patrzę na to, co się z nim dzieje. Po prostu przykro. Zawsze był dla mnie jednym z najzabawniejszych ludzi na stronie (a w ostatnich czasach - najzabawniejszym z tej "pierwszej ligi" najbardziej znanych). Nawet nie widziałem większości jego ćwierków, po prostu nie chcę patrzeć, jak człowiek się niszczy. Mam nadzieję, że uda mu się przełamać, zrozumieć, co zrobił nie tak i spróbować to naprawić.

PS: Meanwhile in Poland:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 88496.html

Psipadek?
Cirzpibog Starhemberg
 
Posty: 19
Dołączył(a): So lis 27, 2010 6:12 pm

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez MaroBot » Pt cze 22, 2012 8:18 pm

Wystarczy popatrzeć na odpowiedzi które Holly dostaje na tweaterze żeby zdać sobie sprawę jak niesamowicie mało ludzi to kupuje ;) . A co do krucjaty Lupy przeciwko żartowania z gwałtu to mam tyle do powiedzenia
http://www.youtube.com/watch?v=5FsfLPohZ_c
MaroBot
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr paź 27, 2010 11:44 am

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez Puty » Pt cze 22, 2012 8:19 pm

No ja również wątpiłem, żeby chodziło o jeden żart.
Phaleous pisze:
Nothing was ever about the ONE joke. Give me a break. A look over his twitter should be able to tell you that....


Tak, Spoony u szczytu formy był gigantem. Najwyraźniej jednak w głowie mu się coś popier*oliło.
Teraz w odwecie(lol) wyszukał jakiegoś tweeta Lupy z listopada, w którym pisała ona o biciu kota.

Cirzpi napisał(a):http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11988496.html
Psipadek?

No raczej żadna z tych dwóch spraw nie wywarła wpływu na drugą xD.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Spoony żegna Channel Awesome

Postprzez UncleMroowa » Pt cze 22, 2012 9:30 pm

Śledzę tego twittera Spoony'ego (specjalnie zarejestrowałem się tam po to) i gość kompletnie już postradał zmysły. Nawet Bogu ducha winnemu Jontronowi się oberwało w jednym momemcie.

Ale nie wiem na ile to jest związane z jego odejściem. Łatwiej mi sobie wyobrazić, że Spoony w jednym ze swoich ataków szaleństwa sam nabluzgał ludziom w CA i ogłosił swoje odejście, z czym z kolei CA poradziło sobie dyplomatycznie. Nie wiem jednak jak było.

Co zaś do deklaracji pani Holly - nikt nie przestanie posądzać o całą sprawę Lupy, dopóki CA, Spoony, Lupa lub ktokolwiek nie wyda jakiegokolwiek oświadczenia, dającego przynajmniej blade pojęcie dlaczego tak się stało. A to, jest ponoć wciąż confidential.
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Następna strona

Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron