That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ogólnie o Spoonym

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Re: Ogólnie o Spoonym

Postprzez Puty » Śr lut 08, 2012 8:02 pm

ichabod napisał(a):Gdzie masz przygnębiającą spowiedź w Twilight?

Płacz za Scarlet.
"Kiedyś przynajmniej była ze mną Scarlet[zawieszenie głosu] "now she's gone".
Który nie ograniczał się bodaj tylko do tego jednego zdania(był chyba cały "akapit" poświęcony temu jak było z nią fajnie).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ogólnie o Spoonym

Postprzez ichabod » Śr lut 08, 2012 8:09 pm

Z tego co pamiętam, to było raczej w kontekście tego, że teraz już nie ma z kim chodzić na te Zmierzchy ;) Ale whatever, ciągle te dziwne akcje rozpatruję jako wygłupy, szczególnie, że Noah nie zachowuje się niekonwencjonalnie od wczoraj (np. zabawy z lalkami w recenzji jakiejś gry Z Archiwum X czy lekko żenujące flirtowanie na Twitterze z Roses, etc. Na ED jest tego więcej, ale cóż - każdemu z ekipy TGWTG można wyciągnąć coś kompromitującego, skutki uboczne uzewnętrzniania się i pokazywania facjaty w internecie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogólnie o Spoonym

Postprzez Puty » Śr lut 08, 2012 8:15 pm

Czekaj, bo musiałem uciąć tamtego posta, bo musiałem skonczyc.
"Nie mam żadnych przyjaciół, dzięki że jesteście, chłopaki". [i tu też chyba zdanko czy dwa o tym było]
Niefajnie coś takiego usłyszeć z perspektywy widza.
Zresztą na twitterze pisał o jakichs bolesnych wspomnieniach ze Scarlet, chyba w obliczu walentynek czy coś. Spoony właśnie na twitterza aż za mocno się wybebesza, zwłaszcza, że odbiorcami są randomowi ludzie. Nie wiem jak Ty, ja bym nie opowiadał o takich rzeczach publicznie komu popadnie.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ogólnie o Spoonym

Postprzez ichabod » Cz lut 09, 2012 2:15 am

Jedyna rzecz, która w tym vlogu była imo żenująca, to tekst "Scarlett used to do it" przy okazji seksualnych zabaw, jakie mógłby zastosować Edward, by nie skrzywdzić Belli. ;P Ale ok, był wcięty, whatever.

Natomiast co do Twojego cytatu - no, dokładnie tak on nie brzmiał, ale ok, wyrwany z kontekstu faktycznie mógł brzmieć niepokojąco. Tym niemniej kontekst był, a chodziło o to, że Noah nie ma z kim chodzić na te Zmierzchy teraz (a do tej pory największym funem w oglądaniu tego było to, że mógł dzielić się swoimi komentarzami) i powiem Ci z własnego doświadczenia, że wcale nie jest tak łatwo znaleźć kogoś do oglądania tych filmów. Sam gdybym nie posłużył się szantażem i innymi nieczystymi metodami, musiałbym iść sam :mrgreen:

A odnośnie Twittera - ostatnio nie śledzę, ale szczerze mówiąc, jestem w stanie w to uwierzyć ;) Cóż, Noah taki już jest
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogólnie o Spoonym

Postprzez Puty » Cz lut 09, 2012 1:36 pm

Jedyna rzecz, która w tym vlogu była imo żenująca, to tekst "Scarlett used to do it" przy okazji seksualnych zabaw, jakie mógłby zastosować Edward, by nie skrzywdzić Belli. ;P Ale ok, był wcięty, whatever.

To, że miał wypite(po zaledwie kilku pociągnieciach, swoją drogą) nie usprawiedliwia go przed takim gadaniem do tysięcy ludzi.

Wiesz, nie chce mi się oglądać tego drugi raz, ale to nawet nie była kwestia odbioru tych słów o braku przyjaciół w realu. Jak ktoś mówi smutnym głosem, że nie ma znajomych to nie chodzi tu tylko o filmy. Poza tym, wczorajszy wpis na twitterze w tej samej tematyce: "I was such a square in college. Never had any friends, never partied once."
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ogólnie o Spoonym

Postprzez Akane » Cz lut 09, 2012 2:39 pm

Spoony tak widać ma, bo to nie pierwszy raz kiedy wylewa publicznie swoje żale. Może ma to dla niego jakieś działanie terapeutyczne, może odreagowuje w ten sposób stresy, a może to celowe działanie w stylu "nie jest ważne co o mnie mówią, byle by mówili". Skoro potrafił celowo kręcić kontrowersyjne recenzje (na zasadzie "niech mnie zjadą i polecą do obejrzenia znajomym, żeby i oni mnie sflugali"), to i takie uzewnętrznianie się też może wynikać z chęci zwrócenia na siebie uwagi. Nie znam człowieka, więc mogę tylko dołączyć do "gdybania".

Zaś co do profilu psa - imo stoi za tym Spoony, który przez wiele tygodni na własnym profilu twittował o owym pupilu niemal 24/7, widać postanowił robić szum na dwóch kontach równocześnie ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ogólnie o Spoonym

Postprzez Magrat » Cz lut 09, 2012 9:09 pm

Już nawet jego właśni fani tracą cierpliwość i wypominają mu zbytnie użalanie się nad sobą i generalne obsówki z recenzjami, facet ZNOWU zawala terminy. Problem w tym, że raczej nie powinno nas to zachowanie zbytnio dziwić skoro sam Spoony przyznał się niedawno do depresji i, że jest w trakcie terapii lekowej. Chociaż biorąc pod uwagę jak to w ostatnich recenzjach ogłosił swój wielki powrót a z drugiej strony najwyraźniej nie wyszedł jeszcze z dołka to faktycznie lepiej aby zrobił sobie dłuższe wakacje od internetu. Nie mam konta ani na fejsie ani na tweeterze więc nie śledzę recenzentów poza TGWTG, a tam zwykle nie ma zbytniego 'wybebeszania się' jak to Puty określił, ale Spoony ten dramatyczny wpis o depresji zostawił właśnie na The Spoony Experiment i od tego momentu można już dostrzec wyraźny zjazd w dół.
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Ogólnie o Spoonym

Postprzez Puty » Wt cze 05, 2012 3:47 pm

Świetnie, widzę, że nawet na E3(będąc tam) Spoony na twitterze opowiada swoje emo historie. Nic, najwidoczniej muszę poczekać na jakieś filmiki(jeśli jakieś w ogóle się pojawią), żeby doczekać się jego impresji.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ogólnie o Spoonym

Postprzez DoubleFace » Wt cze 05, 2012 4:04 pm

Zawsze pozostaje Angry Joe i Benzaie (Welshy okazjonalnie).
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Ogólnie o Spoonym

Postprzez Puty » Wt cze 05, 2012 7:39 pm

Just did a Nintendo Press Conference Vlog with @TheSpoonyOne & @JewWario we rambled and ranted. You'll like it! =)
Z twittera Joe, ekstra. Mam nadzieję, że w klipie nie będzie żadnego wtrącenia Spoony'ego odnośnie jego pożycia x).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron