That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ostatnie filmy

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » N mar 27, 2011 6:19 pm

Spoony ostatnio miał małą przerwę, ale zdaje się, że znowu może publikować swoje filmy w miarę regularnie, więc zakładam ten temat. ;)

Co sądzicie o ostatnich filmach Noah?

Imo REBuary mnie trochę zawiodło, o ile Cage było świetne (recenzja była prześmieszna, bo i sam film genialny), to już Cage 2 trochę nudnawe, a Mercenary Fighers zdecydowanie za krótkie. Za to obie recenzje Ultima Underworld wyszły bardzo fajnie, a Spoony jako Avatar wypadł genialnie ;)

A ogólnie nie mogę się doczekać Final Fantasy X-2
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Akane » N mar 27, 2011 6:26 pm

ichabod napisał(a):A ogólnie nie mogę się doczekać Final Fantasy X-2

Tej recenzji jestem bardzo ciekawa. Gra jest szalenie "cukierkowa", kojarzy mi się trochę ze skrzyżowaniem "Sailor Moon" z "Yattamanem" (przeciwnicy głównych bohaterek, to dla mnie wypisz wymaluj Trójka Drombo czy też jak tam im szło). Po paru godzinach grania przywykłam co prawda do otoczki całości i grało mi się nawet przyjemnie, ale Spoony zapewne nie zostawi na tytule suchej nitki.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » N mar 27, 2011 6:35 pm

Miałem nieszczęście grać zarówno w FFX, jak i X-2, i o ile FFX ma chociaż fajny system walki i rozwoju postaci, to X-2 nie ma nawet tego, a poziomem idiotyzmów przebija nawet poprzedniczkę... Pamiętam, że przestałem w to grać jakoś w momencie, gdy bohaterki akurat będąc w otoczonej przez wrogie siły Mt. Gagazet, postanowiły skorzystać z gorącego źódełka, wziąć kąpiel w bikini i przy okazji porównać swoje biusty... Ta gra to był jakiś żąrt :(
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Akane » N mar 27, 2011 6:43 pm

Offtop nam się troszkę robi, ale trudno ;) W "FF X" grałam z dużą przyjemnością, wciągnęła mnie historia i polubiłam niektórych bohaterów. Drugą część odpaliłam z zamiarem odnalezienia Tidusa - przy pierwszym podejściu nie wyszło, drugie przerwałam jakoś w 1/4, bo gra mi się zwyczajnie znudziła. Jak dla mnie tytuł jest ok (do zagrania na jeden raz) - o ile oczywiście włączy się "antycukierkowy" filtr w głowie.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Krelian » N mar 27, 2011 8:19 pm

uff dobrze, że poprzestałem na FFX
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » Śr cze 22, 2011 5:40 pm

Jeśli ktoś nie widział jeszcze primaaprilisowego odcinka "The Spoony Snob" o Zombie 5, to bardzo polecam. ;)

http://spoonyexperiment.com/2011/03/31/zombie5/

EDIT:

Behold! The Human Spider!
Ten filmik jest fantastyczny :D

http://spoonyexperiment.com/2011/06/22/ ... -sequence/
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez BossPanzer » Cz cze 30, 2011 1:02 pm

Apropo filmów co dziś zobaczyłem na stojaku z gazetkami będąc w sklepie ? Płytkę DVD z filmem YOR :lol: A jaki podtytuł ? "Myśliwy z Przyszłości" ? Nie "DRAPIEŻCA z przyszłości" :lol: Jak myślicie kupić i wysłać Spooniemu czy zostawić dla siebie i...gulp OBEJRZEĆ !!
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Boniek » Cz cze 30, 2011 3:52 pm

YOR?! :shock: Nie czekaj, kupuj od razu. Pamiętaj tylko, aby zaopatrzeć się w dostatecznie dużą ilość konopi ;)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » Cz cze 30, 2011 6:35 pm

Muszę się pochwalić, że sam mam taki boks, zajmuje honorowe miejsce w mojej biblioteczce :)

http://img69.imageshack.us/img69/9062/img0158.png

To co prawda zwykły rip z VHS o jakości podobnej do tego divx-a, który krąży na torrentach, ale są napisy i lektor, no i spora grafika z Yorem w wewnętrznej części koperty. :D A wszystko na Allegro za jakieś 5 zł :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez DoubleFace » Cz cze 30, 2011 6:57 pm

No, teraz wiem, że ten zaistniał jakoś w Polsce. Będę codziennie sprawdzał Allegro czy nie pojawi się jakaś oferta i kupuję.

BTW: Jak przetłumaczyli kwestię "Będziemy potrzebowali więcej konopii..."?
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Następna strona

Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron