That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ostatnie filmy

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Yonish » Pn paź 17, 2011 6:02 pm

<offtop> Problemy drugiego świata... </offtop>
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ostatnie filmy

Postprzez MacG » So paź 22, 2011 8:37 am

Widziałem tylko "Highlandera 2" i powiem, że zgadzam się z każdym słowem. No może poza tym, że cz. 3 "była do dupy" (dla mnie to jedyny sensowny - W MIARĘ sensowny - aktorski sequel ), no i szkoda, że zapomniał (nie wiedział?) o anime "Search for Vengeance" w reżyserii Kawajiriego (jedyny sensowny - W MIARĘ sensowny - sequel w ogóle, jeśli o ten cykl chodzi).
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » So paź 22, 2011 1:13 pm

Na pewno nie zartujesz z tą trójką? ;) To była kopia jedynki tylko gorsza, głupsza i nuuuuudna. To, że był to najlepszy z sequeli, nie oznacza, że był choćby poprawny ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez MacG » So paź 22, 2011 1:43 pm

Oczywiście, że jest to kopia jedynki (nawet identyczne kwestie padają, co zostaje podsumowane przez Connora w pewnym momencie "Gdzieś już to kiedyś słyszałem...") i oczywiście jest gorsza od niej - ale ma fajny klimat ery VHS, niezłych aktorów (m.in. Valeyard z "Doktora Who", czyli Michael Jayston czy "ulubieniec" NC, Mako), parę dobrych walk, "Bonny Portmore" i riff z "Doctora Feelgooda". Lubię sobie raz na jakiś czas wrócić do tego filmu, nawet rok temu za psie pieniądze kupiłem w Saturnie na DVD. ;) Czwórkę zresztą też mam, choć sympatii do tego filmu nie umiem sobie niczym wytłumaczyć - może powtórzę za Spoony'm "nie jest to "Highlander 2"!". :mrgreen:
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Weil Deshalb » So paź 22, 2011 9:10 pm

MacG napisał(a):no i szkoda, że zapomniał (nie wiedział?) o anime "Search for Vengeance" w reżyserii Kawajiriego


Spoony napisał niegdyś recenzję tego filmu:

http://spoonyexperiment.com/2010/06/05/ ... vengeance/
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Ostatnie filmy

Postprzez MacG » N paź 23, 2011 1:52 pm

Dziękuję za linka. :)

Zapoznałem i się znowu się zgadzam (może poza tym co napisał o części czwartej, ale jak wspomniałem to jest tylko jakieś moje skrzywienie, że lubię ten film i go sobie na półce postawiłem :mrgreen: ).
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Puty » So lis 19, 2011 9:24 pm

Spoony o najnowszym Twilight:
http://blip.tv/file/5733572
Z deka ordynarnie i szowinistycznie, ale oglądam i fajnie się bawię. Gościnnie występują Linkara i JewWario. Półtoragodzinny rant.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » N lis 20, 2011 3:47 am

To było zajebiste. Serio, awesome as shit. Długie 1,5 h, podczas których się nie nudziłem ani chwili. Świetny stuff, gość mógłby robić same takie rzeczy i bym nie narzekał.

Btw, w którym momencie było szowinistyczne?
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Puty » N lis 20, 2011 2:28 pm

Pewnie większa część krytyki Belli i sprowadzanie wszystkiego pod jej adresem do je*ania się.
W ogóle filmik był nieco smutny. Spoony mówiący o tym, że nie ma przyjaciół, wspominający byłą dziewczyną. Szkoda mi się go zrobiło.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Nibi no Nekomata » N lis 20, 2011 2:47 pm

Puty napisał(a):Pewnie większa część krytyki Belli i sprowadzanie wszystkiego pod jej adresem do je*ania się.

to nie jest szowinistyczne, tylko prawdziwe, wszak jej ambicje sprowadzały się do zostania sparklepirem i pie*rzenia Edwarda przez wieczność.
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron