That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ostatnie filmy

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » Cz lut 16, 2012 3:35 pm

Spoony skończył właśnie FFX-2. I... hm... http://img201.imageshack.us/img201/511/spoony.png

...ale film bardzo fajny, najlepszy z tej serii, a scenki akcji na koniec bardzo udane
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez migelito » Cz lut 16, 2012 8:52 pm

ichabod napisał(a): a scenki akcji na koniec bardzo udane


Właśnie, a propos scenki na końcu: ten białowłosy wojownik to The Witcher, czy to tylko moje urojenia i pomyliłem go z jakąś postacią z uniwersum FF? :P
Cytaty, Które Przejdą do Historii:

"Szkoda, że nie śpiewałam, ale wyszło zajebiście" - Akane
Avatar użytkownika
migelito
 
Posty: 98
Dołączył(a): N wrz 04, 2011 10:39 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Yonish » Cz lut 16, 2012 9:04 pm

Rzucił w niego FF 13, więc raczej to jakaś postać stamtąd. Ewentualnie, mógł to być po prostu Sephirot, czy cuś. Na pewno nie Witcher w każdym razie.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » Cz lut 16, 2012 9:35 pm

Yeah, to Sephiroth, tzn. wszystko na to wskazuje, natomiast nie widzę żadnej postaci w FFXIII, która by tak wyglądała ;) Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać recki XIII, odpuściłem sobie tę żenującą serię po XII, więc chętnie dowiem się czy może być jeszcze gorzej :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez UncleMroowa » Pt lut 17, 2012 12:16 am

Scena zamordowania Spoonowej Yuny jest dokładnie skopiowana z FF7, a track przy napisach końcowych krzyczy "Sephiroth, Sephiroth" i jest muzyką z gry, podczas walki właśnie z nim. Trochę to mało zostawia miejsca na jakiekolwiek wątpliwości :lol:

Niemniej, bardzo fajna recka. I Spoonowa Yuna, choć wciąż dziwnie, wygląda lepiej niż Spoonowy Tidus. Przynajmniej tyle.
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Ostatnie filmy

Postprzez RandoMan » So lut 18, 2012 7:11 pm

Jak to pisałem BossPanzerowi - brakuje jej tylko peta i byłaby spełnieniem marzeń :)
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » Cz mar 22, 2012 2:36 pm

http://spoonyexperiment.com/2012/03/22/ ... vengeance/

Spoony zdecydowanie wrócił do formy, no i ma nowy opening! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez RoyZa_Blade » Cz mar 22, 2012 10:26 pm

Excellent! :D
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: Ostatnie filmy

Postprzez DoubleFace » Pt mar 23, 2012 9:17 pm

Opening świetny. Jakoś kojarzy mi się z Maską Jima Carreya :).

Chyba obejrzę sobie tego hollywoodzkiego Tekkena, Spoony zachęcił mnie do jego obejrzenia przez pokazanie mi jak "Blood Vengeance" (serio, czy pierwsze co przychodzi Wam do głowy po usłyszeniu tytułu to panda?) ssie. Z serii Tekken grałem w 4 5 i 6, więc nie czułbym się zagubiony podczas oglądania filmu. Mimo to jeny, jaki ten film jest głupi! Animacja rzeczywiście jest ok, ale cały scenariusz, dialogi, bez komentarza. W tym momencie bardziej doceniłem dosyć średniego Residenta Degeneration. Tam miejscami brakowało akcji, ale mnie, jako fana serii, wynagrodzono ciekawą fabuła i swoistym prologiem do piątej odsłony gry.

Przeglądam sobie Filmweb. 5,7 dla Tekkena, 6,2 dla BV. Ale to Blood Vengeance ludzie bardziej bronią. Suckers...
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » Pt mar 23, 2012 9:27 pm

FFX tez z jakiegoś powodu dostaje wysokie oceny i ludzie go bronią... Po prostu jak ktoś lubi taką irytującą dla normalnego człowieka japońszczyznę, to łyka to bez zastanawiania się skąd do cholery wzięła się ta panda albo czy to wszystko jest logiczne, tak samo jak np. fani slasherów mają gdzieś to, że ofiary w nich zwykle same pchają się pod nóż, a killer z każdą częścią wraca do życia w dziwnych okolicznościach ;) No a hollywoodzki Tekken jest krytykowany, bo nie ma nic wspólnego z grami, a nie sądzę, by nieznający tematu brali się za oglądanie filmu o takim tytule. A był całkiem ok, przynajmniej trzymał się kupy ;) I tak bardziej polecam DOA :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron