That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ostatnie filmy

Dyskusje o Spoonym, recenzującym przede wszystkim gry komputerowe

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Puty » N lis 20, 2011 4:06 pm

Nibi no Nekomata napisał(a):
Puty napisał(a):Pewnie większa część krytyki Belli i sprowadzanie wszystkiego pod jej adresem do je*ania się.

to nie jest szowinistyczne, tylko prawdziwe, wszak jej ambicje sprowadzały się do zostania sparklepirem i pie*rzenia Edwarda przez wieczność.

Nie zdziwiłbym się gdyby Spoony znów coś celowo przekręcił, albo nie wspomniał byle by udowodnić swoje założenia jak robił to przy ostatnich, szalenie interesujących, lecz tendencyjnych vlogach o Zmierzchu ;].
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Nibi no Nekomata » N lis 20, 2011 4:27 pm

wierz mi, główne założenia są w 100% prawidłowe ;)
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » N lis 20, 2011 5:13 pm

Idę na to do kina niedługo (głownie zachęcony tym vlogiem), więc się przekonam ;P Do tej pory oglądałem tylko dwie pierwsze części (nawet mam na DVD), trzecią nadrobię niedługo. ;) No i odo tej pory założenia główne są właśnie takie - Bella chce zaliczyć wampira, end of story. Można by z tej "sagi" zrobić jeden film w zasadzie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Nibi no Nekomata » N lis 20, 2011 5:20 pm

co do filmu - jestem zachwycona, że twórcy dali poród w części pierwszej i oszczędzili mi tłuczenia się do kina dwa razy :D no i oczywiście noc poślubna, bo do końca życia nie zapomnę rozczarowania podczas lektury :P
i pewnie, że mógłby być jeden film - nic dziwnego, skoro na podstawie książek, które, gdyby wyciąć z nich wszystkie opisy urody Edzia i rzeczy pisane po kilka razy, miałyby może ze sto stron.
Träumen und Gedichte schreiben oder reiten mit dem Wind... Niemand versteht mich so wie du!
~~
- Zaczynamy trochę myśleć? (...)
- Ja zaczynam myśleć. Ty jesteś tylko animowanym objawem schizofrenii.
Avatar użytkownika
Nibi no Nekomata
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 5:10 pm
Lokalizacja: tu żyją smoki

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Emperor_Gustaf » N lis 20, 2011 5:22 pm

u mnie w mieście widziałem plakaty reklamujące maraton Zmierzchu. Heh... a filmik rzeczywiście fajny, chociaż można przyuważyć, że ze Spoonem jest coś trochę nie tak.
(sic)
Avatar użytkownika
Emperor_Gustaf
 
Posty: 67
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:26 pm

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Puty » N lis 20, 2011 7:14 pm

Nibi no Nekomata napisał(a):wierz mi, główne założenia są w 100% prawidłowe ;)

No, ale to nie musiał przekłamywać rzeczy z filmu czy książki. Skoro to tak niewyobrażalnie głupie, to podsunąłem jego vlogi na ten temat koleżance z grupy i potem miałem wyjaśnienia, że tak nie było w książce/filmie(Noah wygodnie raz wrzuca książkom raz filmom) albo, że było omówione itp. Tylko ja wyszedłem na cymbołsa. x/
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » N lis 20, 2011 7:17 pm

Obejrzyj osobiście, ja tam żadnych przekłamań odnośnie np. New Moon nie zauważyłem ;) Ciekaw jestem jak jest w tym przypadku
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Puty » Pt sty 20, 2012 5:56 pm

Czy Human Spider trailer jest zrobiony sam dla siebie? Czy serio zrobią taki film ze Snobem? Bo obejrzałem to teraz i chciałbym napisy do tego zrobić xD.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ostatnie filmy

Postprzez ichabod » Pt sty 20, 2012 6:19 pm

Póki co to tylko trailer i był robiony tylko jako trailer spoof ;) Btw, nie wiem czy widziałeś, ale Brad poszedł na całość i zrobił trailer drugiej części, nieco mocniejszy ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ostatnie filmy

Postprzez Puty » Pt sty 20, 2012 6:32 pm

Nooo, odpaliłem właśnie - Jerrid porusza się w nich jak wzorcowy ziomek z horrorów O_o.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron