That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ogólnie o Lindsay

Opinie o kobiecym wcieleniu Nostalgia Critica, Lindsay

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Cz cze 14, 2012 12:11 pm

Recenzje Lindsay według mnie są równie fajne jak NC. Wielu z was pewnie tak nie myśli. A najlepszą jej recenzję chyba była Poca. Mam nadzieję ,że się bierzecie za tłumaczenie reszty jej odcinków?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Puty » Cz cze 14, 2012 1:02 pm

Tak. Bodaj Yeshu się tego podjął.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Kaczor » Wt cze 19, 2012 10:04 pm

I trochu ja pomagam ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Trojden » N lip 29, 2012 10:28 pm

Na ogół Chick jest nudna i czepialska, choć recenzję "Anastazji" zrobiła całkiem niezłą. W recenzji "Herkulesa" dała wielką plamę stwierdzając, że "Król Lew" nie jest filmem Disneya. Recenzji "My little pony" nie dałem rady obejrzeć do końca, tak mnie nudziła. Recenzji "Transformersów" też nie.
Trojden
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 29, 2012 9:34 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Kaczor » Pn lip 30, 2012 9:14 pm

Stare recenzje mają mało wspólnego z obecnym stylem Chick ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez DoubleFace » Pn lip 30, 2012 9:32 pm

Mogę tylko wierzyć na słowo, bo chyba żadna z recenzji, które widziałem, nie łapała się do kryterium "dobra". Tak w ogóle to jestem leniem i obejrzałem tylko te na kanale TeamTGWTG.pl
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Magrat » Pn lip 30, 2012 10:05 pm

Teraz wiem dlaczego lepiej będzie jeśli nigdy nie zrobię żadnej recenzji. Kobiety po prostu mają inny punkt widzenia, dla facetów wszystko jest takie proste; wielkie roboty, wielcy kolesie z wielką bronią i takie tam :D
Niniejszym pragnę przeprosić wszystkich mężczyzn, to komórka jajowa przeze mnie przemawia :mrgreen:
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez UncleMroowa » Pt sie 10, 2012 2:34 am

Nie lubie jej politykowania, którym rzuca od czasu do czasu, ale kłamałbym jakbym nie przyznał, że jej sposób patrzenia na film/grę/cokolwiek w szerszym spektrum nie wpłynął także na moje filmiki. Nawet jeśli czasem rzuca swoimi poglądami "in your face" - i ma dziwne snobistyczne odchyły - filmiki Lindsay były dla mnie zawsze kopalnią ciekawostek, interesujących opinii i świetnych analiz.
A swoją drogą:
Teraz wiem dlaczego lepiej będzie jeśli nigdy nie zrobię żadnej recenzji. Kobiety po prostu mają inny punkt widzenia, dla facetów wszystko jest takie proste; wielkie roboty, wielcy kolesie z wielką bronią i takie tam

Weno mi tu nie cuduj, tylko rób, z tym swoim innym punktem widzenia. Potrzeba więcej dziewczyn w tym towarzystwie ;P
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Kirin » Cz sie 23, 2012 12:08 pm

Przyznam, że na początku jej nie lubiłam. Wszyscy mówią, że recenzja Anastazji to jedna z jej lepszych, ale na mnie nie zrobiła za bardzo wrażenia. Co innego jej nowsze recenzje :). Rzeczywiście widać jak bardzo rozwinęła się od czasu pierwszych filmików. Teraz całkiem przyjemnie ogląda mi się jej produkcje. Ma taki dziewczyński styl prowadzenia recenzji co tylko dodaje uroku zwłaszcza kiedy opowiada o filmach/zespołach, które znam z dzieciństwa :D.
Avatar użytkownika
Kirin
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz sie 23, 2012 11:42 am

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pn sie 27, 2012 12:50 pm

Polecam obejrzeć sagę z Mroczną Nellą:). Niestety tylko pierwsza część jest przetłumaczona(recenzja X-manów) ,ale w gruncie rzeczy polecam. Wystarczy napisać w Youtube Dark Nella Saga. Chociaż w sumie wolę oglądać z Blipa:)...

No i w gruncie rzeczy polecam Crossovery z Lupą i Todem:P. No i recenzja Chupminksów była niezła. Pozdrawiam...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Chick

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron