That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o kobiecym wcieleniu Nostalgia Critica, Lindsay

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » N kwi 29, 2012 2:04 pm

Ciężko to nazwać piosenką w sumie ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » N kwi 29, 2012 7:40 pm

No tak, Chick nie umie a Critic udaje że nie umie śpiewać ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » N kwi 29, 2012 7:49 pm

Kaczor napisał(a):No tak, Chick nie umie a Critic udaje że nie umie śpiewać ;)

Tak w ramach ciekawostki - mama Douga była śpiewaczką operową, a jego tata to kompozytor ;) Nic dziwnego, że przy takich rodzicach i Doug wyrósł na jednostkę umuzykalnioną ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Luklaser » Wt maja 01, 2012 2:36 pm

Akane napisał(a):Tak w ramach ciekawostki - mama Douga była śpiewaczką operową, a jego tata to kompozytor ;) Nic dziwnego, że przy takich rodzicach i Doug wyrósł na jednostkę umuzykalnioną ;)

Dobry Boże, skąd wiesz takie rzeczy?
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Wt maja 01, 2012 3:15 pm

Luklaser napisał(a):Dobry Boże, skąd wiesz takie rzeczy?

Ma się znajomości :D Nie no, śmieję się - od Joe, wyszło jakoś w rozmowie.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Ziencio » Pn maja 07, 2012 3:21 pm

Freddy got fingered - jak zauważyłem tytuł filmu i że gościnnie w recenzji występuje Oancitizen wiedziałem, że nie może się nie udać. Fajne zestawienie - z jednej strony pomstowanie jaki ten film jest debilny, że aż obrazą byłoby określenie, że puka w dno od spodu, z drugiej próba obrony jako pokazu "trolling-filmu" i anty-komedii. I powiem szczerze, że lekko utożsamiam się właśnie z drugą opinią, nie ukrywam, że jestem fanem Toma Greena i mam świadomość, że "ten" styl humoru jest: odrażający, odrzucający, obrazoburczy(3x O), czy wreszcie wręcz idiotyczny. Z tym że nie zgodzę się, że koleś nie myśli i/lub jest zapatrzony w siebie i uprawia komedię w stylu "JAKI TO NIE JESTEM ALTERNATYWNY I NIEŚMIESZNY". Wystarczy obejrzeć dwa specjalne odcinki z jego show, jeden z obrazem walki z rakiem jąder, gdzie pokazuje, że nawet będąc ciężko chory można mówić normalnie o tej chorobie jakby nigdy nic, a nawet zakpić z niej jednocześnie motywując do życia i dając inspirację dla innych chorych. Drugi zaś to gościnny występ Monici Lewinsky(jeżeli ktoś nie wie - kochanka Billa Clintona), gdzie mistrzowsko strollował media, które go śledziły. W jego stylu humoru właśnie chodzi o ten słowo-klucz - prowokacja. On ma świadomość, że jego randomowe akcje są z dupy wyjęte, pokazuje nieoczekiwane reakcje ludzi na jego działania zachowując jednocześnie w pełni powagę(np. wspominana w recenzji akcja ze "slutmobile" albo dostarczanie pizzy i dopiero na miejscu przyprawianie jej). No i gdyby nie on nie narodziłyby się wszelkie Jackassy, Viva La Bamy i tego typu programy, to on był prekursorem humoru szokowego w telewizji. Trochę się rozpisałem hehe, na koniec powiem, że recka w cholerę mi się podobała i muszę przyznać, że Chickowa obecnie>>Chickowa z okresu jej początków, zauważalny jest progres jeżeli chodzi o styl i humor.
Avatar użytkownika
Ziencio
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr maja 02, 2012 12:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Pn maja 07, 2012 3:41 pm

No cóż, nie mam zdania na temat Toma Greena (natomiast co do filmu, to ciężko go odbierać inaczej jak jeden wielki trollface przez półtorej godziny - i imo nawet na tym polu failuje strasznie), jednak podzielam opinię co do recenzji NChick. Co jest dla mnie najistotniejsze, jej recki (podobnie ta) to nie tylko nabijanie się z poszczególnych scenek jak u Brada, Lupy czy Spooniego (już nawet nie mówię o kompletnie ostatnio nieśmiesznym i nudnym NC), ale coś więcej. Lindsey upycha w nie sporo ciekawych opinii, punktów widzenia, masę informacji i interesujące wnioski, co sprawia, że cokolwiek wartościowego można z jej recenzji wynieść. Fajnie, że wreszcie dziewczyna przestaje być niedoceniana i oceniana tylko przez pryzmat "babskiego NC", tym bardziej, że robi o niebo ciekawsze rzeczy niż Doug.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Pn maja 07, 2012 5:07 pm

Patrząc na recenzję Lindsay widać ewolucję, od żeńskiego klona Critica do znalezienia swojego własnego stylu. W tym samym czasie Doug jakby zatrzymał się w miejscu...

A recenzja świetna szczególnie traumatyczne sceny z kiełbaskami :lol: Powtórzę się ale co roku rocznicowe filmy powodują wysyp rewelacyjnych cross-overowych filmów :)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » So wrz 22, 2012 8:47 pm

W recenzji "Wyspy piratów" mamy fajne cameo Critica :D
http://thatguywiththeglasses.com/videol ... oat-island
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Roy_v_beck » So lis 03, 2012 12:37 am

Recenzja "Sleepy Hollow".
Jezu, ale bieda z nędzą.
Po co w ogóle była ta wycieczka po "Sleepy Hollow"? To dosyć do przewidzenia było, że miasto nie jest straszne. Problemem władz miasta jest, że nie mają żadnych miejsc, które mogą zwiedzać fani filmu Burtona, ale jak to ma się do filmu? Absolutnie nijak. I jeszcze robić z tego taki długi, nieśmieszny żart, to bez sensu.

To właśnie w Criticu mi się podoba i jego recenzji "Haunting" chociażby, że jego żarty (już pomijając to, że są o niebo lepsze od Nostalgia Chick) najczęściej ujawniają w dynamiczny sposób co dalej dzieje się w filmie, dodają fajne ciekawostki odnośnie osób biorących udział w filmie, albo kontekście kręcenia, ale w każdym razie mają ze sobą treść. Nostalgia Chick dodaje durne scenki tylko dlatego, że ma niespełnione ambicje by kręcić filmy (coś jak Linkara, ale on już nad tym zapanował). Chcecie kręcić filmy? Kręćcie filmy. Chcecie robić recenzje? Róbcie recenzje. Nie lubię jak recenzenci za bardzo samych siebie lansują.

Ale nawet jak przechodzi do omawiania filmu to... jest nijak jakoś, żarty się w ogóle kończą i tylko sucho omawia a to grę aktorską, a to dobór obsady. Jakoś nie może się zdecydować, w jakim kontekście uchwycić film. Na końcu nawet wspomina, że film pod względem historycznym się nie sprawdza... no dajcie spokój... sama się bardziej zamotała i ostatecznie nic konkretnego nie powiedziała.

Kurde, kto bez Nostalgia Critica i Spoonyego będzie dobrze recenzował filmy? Naprawdę, jak ostatnio oglądam, to recenzje filmów są chujowe (nie licząc Angry Joe). Ale Film Brain (ten to zawsze robił chujowe recenzje, straszna cipa z niego), Phelous i Nostalgia Chick zawsze jak wezmą jakiś fajny film, to tak chujowo go omówią, że aż żal ściska.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Chick

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron