That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o kobiecym wcieleniu Nostalgia Critica, Lindsay

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez ichabod » N lip 10, 2011 3:23 am

Recenzje Lindsey i jej ekipy robią się coraz lepsze, ostatnia - Mała Syrenka - jest wręcz świetna ;) http://blip.tv/nostalgia-chick/nostalgi ... id-5360667
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Kaczor » N lip 10, 2011 10:04 am

Ach "Mała syrenka" - przypomina mi się dzieciństwo gdy moja siostra katowała ten film na VHS (początkowo miała wersję z niemieckim dubbingiem!) na przemian z "Dirty Dancing" ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Akane » N lip 10, 2011 10:08 am

Kaczor napisał(a):Ach "Mała syrenka" - przypomina mi się dzieciństwo gdy moja siostra katowała ten film na VHS (początkowo miała wersję z niemieckim dubbingiem!) na przemian z "Dirty Dancing" ;)

Też katowałam, też na VHS, też z niemieckim dubbingiem ;) Do dzisiaj plącze mi się po głowie piosenka "Küss sie doch" :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Kaczor » N lip 10, 2011 10:18 am

Dodam jeszcze że piosenka o wykonana przez dziewczyny z TGWTG wyszła świetnie ;) No i Lupa jako syrenka :P
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez ichabod » N lip 10, 2011 12:36 pm

Hot :mrgreen:

Chociaż cameo Diamandy Hagan było highlightem tego odcinka :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Akane » N lip 10, 2011 12:45 pm

Kaczor napisał(a):Dodam jeszcze że piosenka o wykonana przez dziewczyny z TGWTG wyszła świetnie ;) No i Lupa jako syrenka :P

Cóż, niestety nie dotrwałam, wymiękłam przy 4 minucie z hakiem. Faktem jest, że Lindsay gra znacznie lepiej niż w swoich pierwszych recenzjach, ale... nie zmienia to faktu, że scenariusze jej odcinków są (imo) fatalne. Chick super wypada w tych produkcjach, do których scenariusz napisał ktoś inny (super występ w recenzji "Doliny Paproci", jeszcze lepszy w "Kickassii", w "Rycerzach" też niczego sobie). Jest ładna, gra coraz lepiej, ale scenariuszami do jej odcinków i reżyserią powinien się jednak zająć ktoś inny. Wtedy całość mogłaby być naprawdę interesująca. I dodatkowo - wiem, że Lindsay jest fanką akordeonu, ale jego dźwięki w tle fragmentów z "Małej Syrenki"... ech, tak ni przypiął, ni wypiął. Potencjał Lindsay ma i w sumie chyba to mnie najbardziej wkurza - bo pozostaje on niewykorzystany.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez MrSniffles69 » N lip 10, 2011 12:49 pm

Ale piosenka wykonana została znakomicie i ta końcówka, gdzie Chick śpiewa i zdziwionym wzrokiem na opakowanie "Małej syrenki" xD
Avatar użytkownika
MrSniffles69
 
Posty: 118
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:23 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez ichabod » N lip 10, 2011 12:56 pm

Akane, serio? Moim zdaniem to właśnie scenariusz tego odcinka jest świetny. O filmie powiedziano bardzo duzo, z różnych punktów widzenia, zwrócono uwagę na wiele aspektówtego filmu, bardzo kreatywnie wykorzystano cameos, przy okazji było zabawnie i oryginalnie. O niebo bardziej cenię takie nieszablonowe podejście do tematu niż kolejne podążanie za fabułami nędznych kreskówek w wykonaniu Douga
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez Akane » N lip 10, 2011 1:00 pm

ichabod napisał(a):Akane, serio? Moim zdaniem to właśnie scenariusz tego odcinka jest świetny.

Przez pierwsze 4 minuty wygląda to tak:
- Chick narzeka
- jedna z dziewczyn czyta tekst z kartki
- fragmenty "Małej syrenki" (z fatalną muzyką w tle)
- Chick narzeka
- jedna z dziewczyna czyta tekst z kartki
- fragmenty "Małej syrenki" (z fatalną muzyką w tle)

Wytrwałam trzy takie kółka. Możliwe, że później się całość rozkręca i przestaje być tak do bólu monotonna, niemniej jednak pierwsze minuty są imo po prostu nudne.

Żeby nie było - Critic też ma gorsze recenzje, na których ziewam jak stary krokodyl i zastanawiam się "Jak długo jeszcze". Ale są to szczęśliwie wyjątki.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ogólnie o Lindsay

Postprzez ichabod » N lip 10, 2011 1:04 pm

Z takim podejściem to można dziełka każdego z recenzentów podsumować w ten sposób. "critic wita się, wstawka z filmu, żart, wstawka z filmu, żart, itd." albo "Phelous narzeka jakie wyjątkowo nieudane badziewie bedzie musial ogladać, wstawka z filmu, phelous przewraca oczami, wstawka z filmu, komentarz, itd." ;)

Kwesta tego, co oni wszyscy mówią, a imo Lindsey (przynajmniej w tym odcinku) nawija bardzo ciekawie. No ale pewnie się nie przekonamy nawzajem, więc zostawiam temat ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do Nostalgia Chick

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron