That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Opinie o najnowszej postaci wykreowanej przez Douga, prowadzącej cykl "Jak być Piratem"

Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Michał » So paź 30, 2010 5:24 pm

Szczerze się zdziwiłem widząc nową zupełnie serię, bo wydawało mi się że Doug jest człowiekiem na tyle zajętym, że na nic nowego czasu mu nie starczy. A tu proszę! Seria niezła, odcinek pierwszy na solidne "cztery" i tylko mam nadzieję, że nie ucierpi na nowej serii cała reszta, z Criticiem i Bumem na czele.
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Kajanka » So paź 30, 2010 5:53 pm

Według mnie to było słabe :C uśmiechnęłam się jedynie na historię o ucinaniu ręki człowieka, który i tak już był martwy
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez RandoMan » So paź 30, 2010 6:53 pm

Trochę mi to pachnie Melvinem, bratem Jokera... Może przez kredkę do oczu? Początek niezły, ale dowcipy o Krwawobrodym Joe to w większości przeróbki "faktów" o Chucku Norrisie. Trzy plus (jak na możliwości Douga).
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Kajanka » N paź 31, 2010 10:32 am

oczywiście, że to przeróbki. kurde, dałabym dwa plus.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Srat » N paź 31, 2010 10:52 am

Teksty są nawet niezłe, ale ten Joe niepotrzebnie wpechnięty. Dałem z pośpiechy 5 gwiazdek, ale należą się, 3 i pół.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Akane » N paź 31, 2010 11:30 am

Doug chyba liczy na wenę twórczą widzów, którzy z tego Joe zrobią coś oryginalnego i ciekawego. Jakby nie było, z 90% "Ask That Guya" też jedzie na pomysłach publiki. Ufam, że całość się rozkręci, pierwsze odcinki "ATG" też mnie nie powaliły na kolana, późniejsze były już znacznie lepsze. Czas pokaże. Na razie dałam "czwórkę", niejako na zachętę ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez speiderman » N paź 31, 2010 1:12 pm

A mi się podoba. Forma przypomina trochę "Melvin - Brother of The Joker", ale to jest fajniejsze. Dowcipy o Krwawobrodym Joe faktycznie wydają się być kopią tych o Chucku Norrisie, ale nie mam nic przeciwko, bo nigdy mi się one nie znudzą, a w pirackiej wersji brzmią fajniek :) . Jestem tylko ciekaw, czy długo się ta seria utrzyma, bo nie wszystkie doczekały się dalszego ciągu.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez BetonStudio » N paź 31, 2010 1:40 pm

Kapitana Haka musiało boleć.

Poza tym, jak Bill mówił że miecze to nie wykałaczki, przypomniała mi się pewna scena z Cast Away: Poza Swiatem :D
BetonStudio
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 6:04 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez BTM » N paź 31, 2010 2:05 pm

speiderman napisał(a):Jestem tylko ciekaw, czy długo się ta seria utrzyma, bo nie wszystkie doczekały się dalszego ciągu.

Zakładam, że nie będzie dużo odcinków, bo pewnie dosyć szybko wyczerpią się tematy, które można poruszać. Może później będzie cykl "How to be a ..." i np. "How to be a Ninja"? - nie miałbym nic przeciwko :)
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Kazik » N paź 31, 2010 6:41 pm

ale dowcipy o Krwawobrodym Joe to w większości przeróbki "faktów" o Chucku Norrisie.

Też miałam takie wrażenie - tym silniejsze, że JbP obejrzałam tuż po odświeżeniu sobie "Sidekicks", gdzie NC frywolnie sobie dowcipkował ze zjawiska, jakim są żarty o Norrisie. No ale
nie mam nic przeciwko, bo nigdy mi się one nie znudzą, a w pirackiej wersji brzmią fajniek


Według mnie to było słabe :C uśmiechnęłam się jedynie na historię o ucinaniu ręki człowieka, który i tak już był martwy

Na standardy NC - słabe, na standardy ogólne - dobre. Historia o ucinaniu ręki śmieszyła, tekst o "najlepszej gumie dostępnej w sklepie z zabawkami" i ucinaniu ręki "na wszelki" też. No i ogólna konkluzja, że na licho komu miecz, jak się ma pistolet.

Zakładam, że nie będzie dużo odcinków, bo pewnie dosyć szybko wyczerpią się tematy, które można poruszać. Może później będzie cykl "How to be a ..." i np. "How to be a Ninja"? - nie miałbym nic przeciwko

Piraci to super sprawa, ale faktycznie - ile można o nich ciągnąć taką serię? BTM dobrze gada - lepsza by był cykl "How to be a [takiataki]". Więcej możliwości i szersza tematyka żartów. Ninja, to by było coś!

Pozdrowienia i niech kisiel krewetkowy będzie z Wami ^^
"Krew, wybuchy, flaki - zabawa dla całej rodziny!"
Kazik o NC

You know - for kids!
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:13 pm

Następna strona

Powrót do Black Dog Bill

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron