That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Opinie o najnowszej postaci wykreowanej przez Douga, prowadzącej cykl "Jak być Piratem"

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez speiderman » N paź 31, 2010 6:44 pm

BTM napisał(a):
speiderman napisał(a):Jestem tylko ciekaw, czy długo się ta seria utrzyma, bo nie wszystkie doczekały się dalszego ciągu.

Zakładam, że nie będzie dużo odcinków, bo pewnie dosyć szybko wyczerpią się tematy, które można poruszać. Może później będzie cykl "How to be a ..." i np. "How to be a Ninja"? - nie miałbym nic przeciwko :)

Czemu nie. A i za każdym razem pod koniec byłoby "Jak Krwawobrody Joe po raz kolejny zmienił zawód" :mrgreen: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez amek » N paź 31, 2010 7:46 pm

Ja czekam na poradę "Jak nie dostać choroby morskiej"...
Arrr
@Kazik
Jakie znasz jeszcze smaki?
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez szcz3panekj » N paź 31, 2010 9:30 pm

Jak na standardy NC to kiepskie ale liczę że potem będzie lepiej.
szcz3panekj
 
Posty: 9
Dołączył(a): N paź 24, 2010 10:12 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez BTM » N paź 31, 2010 10:06 pm

szcz3panekj napisał(a):Jak na standardy NC to kiepskie ale liczę że potem będzie lepiej.
Nie jest kiepskie - jest ... inne. Kiepskie są niektóre skecze (np. ten z mimami...) czy (moim zdaniem) Video Games Confessions. Przynajmniej niektóre. A to jest akurat - nie za krótkie, nie za długie - w sam raz na kilka minut wolnego :]
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez szcz3panekj » Pn lis 01, 2010 2:38 am

Mi się mniej podoba niż Bum, NC czy TGWTG ale jak to się mówi, są gusta i guściki. Na pewno się zgodzę że jest inne niż reszta produkcji Doug'a. Jest fajne ale mniej mi przypadło do gustu niż reszta. Może się przekonam do te serii i stanie się jeszcze moją ulubioną ;) czas pokaże.
szcz3panekj
 
Posty: 9
Dołączył(a): N paź 24, 2010 10:12 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Nemo » Pn lis 01, 2010 8:45 pm

Lol @mieczo wykałaczki. Szkoda trochę że wyjaśnił dowcip wspominając o klientach McDonalda. Poza tym, troszkę przynudnawe, ale ładna muzyka. Pewnie musi się rozkręcić. Ogólnie, przywołuje mi w pamięci Ask A Ninja.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Yarrick » Pt lis 05, 2010 2:56 am

Mi się podobało. Jasne, nie jest w stanie przebić Buma (no bo co jest...), ale jakoś fatalnie nie było, zwłaszcza że uwielbiam piratów (ba, jako pastafarianin czczę ich :D). Aczkolwiek także sądzę, że seria zbyt długa nie będzie, powody zostały już wymienione także... yarr!

Btw. Doug powinien wrzucić gdzieś cały podkład muzyczny do pobrania. Wymiata :D.
Ke Ke Ke!!!
Avatar użytkownika
Yarrick
 
Posty: 2
Dołączył(a): N paź 31, 2010 7:26 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Michał » Pt gru 31, 2010 10:03 am

Mnie się zdaje czy Doug jakby porzucił tę serię?
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Shad0546 » Pt gru 31, 2010 10:30 am

Albo to nasi tłumacze ją porzucili, bo chyba jednogłośnie wyszło, że nikt nie chciał tego oglądać.
BTW. Archeologia rządzi!
Pozdrawiam
Shad0546
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Jak być Piratem i pierwsze wrażenia

Postprzez Akane » Pt gru 31, 2010 10:40 am

Jak dotąd wyszły tylko trzy odcinki. Możliwe, że Doug zrobił sobie przerwę w robieniu "How to be a Pirate" z uwagi na świąteczną serię Zodmasową. Możliwe też, że "Pirat" się nie przyjął i projekt został porzucony. Brakujące odcinki na pewno przetłumaczymy, ale postanowiliśmy chwilowo skupić się na bardziej pożądanych przez wszystkich recenzjach NC. "Jak być Piratem" nie ucieknie ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Black Dog Bill

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron