That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Zarabianie przez internet

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Zarabianie przez internet

Postprzez LukiSacz » N mar 27, 2011 1:36 pm

Czy ktoś z Was kiedyś próbował zarabiania przez internet? Wiadomo, że wielkich pieniędzy z tego niema, ale zawsze to jakiś tam dodatkowy zastrzyk gotówki :)
Jeśli ktoś z Was korzysta z takiego czegoś - to jakie systemy preferujecie? Surfbary, czy GPTR?
Ja obecnie używam dwóch surfbarów i czterech systemów GPTR i ogólnie nie narzekam ;)
Jeśli otrzymam zgodę od administracji, to chętnie polecę jedną z takich stron.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zarabianie przez internet

Postprzez DoubleFace » N mar 27, 2011 4:05 pm

Moje motto: Nic nie ma za darmo. Zawsze jest gdzieś haczyk.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Zarabianie przez internet

Postprzez LukiSacz » N mar 27, 2011 4:25 pm

Jeśli chodzi o strony typu surfbar, to haczyk polega najczęściej na minimalnej kwocie wypłaty. Co do tych dwóch, których używam, to widziałem screenshoty z dokonanych przelewów na PayPal i właśnie dzięki temu uwierzyłem w ich wiarygodność.

Ogólnie to wszystko sprowadza się do tego, że właściciel takiego serwisu oddaje niewielką część swoich zysków dla osób, które reklamy oglądają. I w efekcie wszyscy są zadowoleni ;-)
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zarabianie przez internet

Postprzez Shad0546 » N mar 27, 2011 6:07 pm

Screenshoty to w 50% fake.
A haczyk jest w tym, że po uzbieraniu kwoty minimalnej dostajesz wiadomość, że oszukiwałeś jakimiś auto cilckerami i dupa blada :D.
Nie ruszam tego i tyle.
Pozdrawiam
Shad0546
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Zarabianie przez internet

Postprzez LukiSacz » N mar 27, 2011 6:33 pm

No nie wiem.
Obrazek
Jak dla mnie to np. nie jest fake.
Poza tym co z rzeszą zadowolonych użytkowników, którzy mówią, że to w 100% działa? Chyba tyle osób nie kłamałoby dla przyjemności ;-)

PS. Poza tym jak można używać autoclickerów w surfbarze? :D
Avatar użytkownika
LukiSacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): N lut 20, 2011 3:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zarabianie przez internet

Postprzez Akane » N mar 27, 2011 6:39 pm

Tego typu screena można zrobić nawet w Paincie dla Windowsa, więc to żaden dowód. Zaś co do rzeszy zadowolonych użytkowników zachwalających system - równie dobrze mogą być to sami twórcy tego typu systemów. Nie sztuka stworzyć kilkanaście/kilkadziesiąt kont, porobić screeny i zachwycać się skutecznością programu.

Rozumiem, że wiele osób kombinuje jakby tu "się nie narobić, a zarobić", ale w zbijanie kasy (i nie mówię tu krociach, tylko o jako takich zarobkach) dzięki opisywanym przez Ciebie programom - nie wierzę. Przeciw reklamie uczciwej pracy nie mam nic przeciwko, ale powyższe pod ową kategorię jakoś mi nie podchodzą. Jak ktoś będzie wybitnie zainteresowany, to daj mu znać na priv, jednak na moje oko forum nie jest najlepszym miejscem do werbowania potencjalnych klikaczy.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości

cron