That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Postprzez ichabod » Cz cze 23, 2011 8:07 pm

James otrzymuje z powrotem prawo do publikowania recenzji gdzie mu się podoba po upływie jednego roku od opublikowania filmu na GameTrailers, także to jest wykonalne teoretycznie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Postprzez DoubleFace » Cz cze 23, 2011 8:54 pm

Praktycznie niemożliwe. Na początku tłumaczyliśmy właśnie te starsze recenzje, i James i tak napisał, że niestety musimy usunąć tłumaczenia z YouTube. Szkoda, że nie poszedł tą drogą co Handsome Tom i nie wyniósł się z SA. Ale z drugiej strony, to chyba jego jedyne źródło utrzymania.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Postprzez BossPanzer » Cz cze 23, 2011 9:01 pm

Łańcuszek praw autorskich idzie chyba mnie więcej tak: James jest współwpracownikiem Screwattack.com, a Screwattack jest po części związana z Gametrailers (cześć ich nowych materiałów zazwyczaj tam trafia najpierw) zaś samo Gametrailers zgadnijcie do kogo należy ? Do.... MTV Networks ! To oni podpisują czeki którym płacą Jamesowi za jego materiały. To w dużej mierze moje domysły oparte na obserwacjach.
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Postprzez Luklaser » Cz cze 23, 2011 10:01 pm

Ja nie wiem jak to działa. Wiem tylko, że firma zastrzega sobie wszelkie prawa autorskie, ponieważ obawia się darmowej promocji poza granicami swojego kraju.

Yeach! Make sense to me.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Postprzez Akane » Pt cze 24, 2011 8:20 am

Luklaser napisał(a):Ja nie wiem jak to działa. Wiem tylko, że firma zastrzega sobie wszelkie prawa autorskie, ponieważ obawia się darmowej promocji poza granicami swojego kraju.

Yeach! Make sense to me.

Magic... Ale Tommy Wiseau miał chyba podobne podejście i stąd awantura o "The Room".

Wracając zaś do tematu, to rzeczywiście szkoda, że Nerd ma tak mocno związane ręce. Wydaje się, że gdyby nie to, chętnie wyraziłby zgodę na wykonanie strony promującej jego materiały. Osobiście byś się co prawda raczej nie zabrała (i tak coraz częściej marzę o posiadaniu klona), ale paru chętnych na pewno by się znalazło. Cóż, póki co, to i tak takie puste gadanie.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Postprzez speiderman » Pn cze 27, 2011 5:35 pm

Wiemy oczywiście na co wszyscy czekają... ale w ramach tego recenzja Dragon's Lair na NES'a:
http://screwattack.com/videos/AVGN-pl-Dragons-Lair
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Postprzez speiderman » So wrz 10, 2011 9:11 am

#$%^&$@#$&*!

Screwattack zmieniło stronę i okazało się... że prawdopodobnie nie można zamieszczać już własnych filmów, a wszystkie inne ponoć zniknęły. Nie wiem jak będzie to rozwiązane później, ale na razie chyba nastąpi przerwa z wrzucaniem odcinków. Jak nie pójdzie tam, trzeba będzie poszukać innego rozwiązania :( .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Postprzez Kajanka » So wrz 10, 2011 9:49 am

:(

ej, a nie możecie napisać do Douga albo kogoś, kto już Was zna, żeby ten ktoś namówił Nerda, żeby ten się zgodził, żeby jego przetłumaczone recenzje wrzucać na YouTuba? ;]
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Postprzez Yonish » So wrz 10, 2011 9:56 am

Ale to nie zależy od niego, tylko od ScrewAttack właśnie, bo on ma z nimi umowę, czy coś takiego.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Angry Video Game Nerd - tłumaczenia pl

Postprzez DoubleFace » So wrz 10, 2011 11:24 am

Zastanawiam się czemu James nie weźmie przykładu z Handsome Toma i dołączy do Channel Awesome.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron