That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Skąd się wziął wasz nick ?

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Skąd się wziął wasz nick ?

Postprzez Shad0546 » Cz sty 06, 2011 4:02 pm

Witam.
Otóż z ludzkiej ciekawości chciałbym się dowiedzieć jak powstał wasz nick.
Tak dla zachęty sam opowiem o swoim nicku.
Otóż nad swoim nickiem zacząłem myśleć przy premierze Battlefielda 2142.
Zawsze lubiłem być sam osamotniony, a nie w jakimś hucznym towarzystwie więc tu jest Shad zero można interpretować różnie można zrobić jako o i wychodzi Shado albo jako zero i po prostu Shad.
A 546 to zamienione kolejnością 456 no i jakoś tak ładnie brzmi ;].
Pozdrawiam
Shad0546
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Skąd się wziął wasz nick ?

Postprzez Akane » Cz sty 06, 2011 4:40 pm

Moja xywa jest stara jak świat. Przylgnęła do mnie jakieś 12 lat temu, w czasach "irc-owych" i zawdzięczam ją niejakiemu jetboyowi (być może ktoś kojarzy, pisywał dla "Secret Service"). Czemu Akane? Bo mając lat naście przypominałam Akane Tendo, bohaterkę mangi "Ranma 1/2". Roztrzepana, z temperamentem i absolutnym brakiem umiejętności kulinarnych. Z biegiem lat roztrzepanie nieco mi przeszło, temperament się "utemperował", a gotować musiałam się nauczyć ;) Nick jednakże pozostał - sentyment swoje robi ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Skąd się wziął wasz nick ?

Postprzez Srat » Cz sty 06, 2011 5:13 pm

Srat... To dość złożona historia.
Kilka lat temu przesiadywałem na forach o przeróbkach (tych z IVONĄ) i miałem nick Pat. Było tam grono neokidów, które jechały po wszystkich. Dosięgnął mnie ten zaszczyt i mój nick został przekształcony na "Srat, bo tak sra postami hehehe" (lubiłem wtedy spamować). W końcu wszyscy zaczęli mnie tak tam nazywać, więc zmieniłem nick i tak mi zostało.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Skąd się wziął wasz nick ?

Postprzez DoubleFace » Cz sty 06, 2011 8:55 pm

Srat napisał(a):Srat... To dość złożona historia.
Kilka lat temu przesiadywałem na forach o przeróbkach (tych z IVONĄ) i miałem nick Pat. Było tam grono neokidów, które jechały po wszystkich. Dosięgnął mnie ten zaszczyt i mój nick został przekształcony na "Srat, bo tak sra postami hehehe" (lubiłem wtedy spamować). W końcu wszyscy zaczęli mnie tak tam nazywać, więc zmieniłem nick i tak mi zostało.


Obrazek

Mój nick pochodzi od mojego ulubionego bohatera universum Transformers, Sideways'a:

http://transformers.wikia.com/wiki/Sideways

Jako, że imię pojawiło się na forum Transformers, to postanowiłem użyć jego japońskiego imienia, Doubleface. Ta ksywa z resztą bardziej pasuje do charakteru postaci, no i do mnie 8-) .
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Skąd się wziął wasz nick ?

Postprzez speiderman » Cz sty 06, 2011 10:12 pm

Cóż, było to dawno, dawno temu podczas przełomowego momentu w moim życiu, jakim było założenie skrzynki mailowej, gdy byłem totalnym, internetowym lamerem. Na nicka chciałem wziąć "spiderman", bo lubiłem tę postać, ale gupi ja zapomniał jak się pisało jego nazwę :lol: . Zostawiłem to sobie, używałem tego przy wszelkich rejestracjach i tak już zostało do dziś.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Skąd się wziął wasz nick ?

Postprzez Akane » Pt sty 07, 2011 8:55 am

Jak się okazuje sporo nicków to dzieło przypadku i kwestia sentymentu ;) Historia o nicku Srata ogólnie mnie powaliła :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Skąd się wziął wasz nick ?

Postprzez NikaBlack » Pt sty 07, 2011 11:08 am

hmm..
Nika od imienia (Dominika), a Black.. "czarny to żywioł, moja tajemnica, moje miejsce" ;p "czarny to mój kolor" :D
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: Skąd się wziął wasz nick ?

Postprzez DoubleFace » Pt sty 07, 2011 11:11 am

Czarny to nie kolor, tylko jego brak.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Skąd się wziął wasz nick ?

Postprzez Shad0546 » Pt sty 07, 2011 1:55 pm

Sam muszę przyznać, że wiele razy chciałem zmienić nick bo zdawał mi się "zużyty", ale za każdym razem coś mi mówiło nie zostań przy Shadzie no jednak sentyment ^^
Pozdrawiam
Shad0546
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Skąd się wziął wasz nick ?

Postprzez Luklaser » Pt sty 07, 2011 7:08 pm

Luklaser - Stary nick, który wymyśliłem mając 12 lat. Luk od imienia Łukasz, a laser od niezwykłego zainteresowania Gwiezdnymi Wojnami (już mi przeszło) i Star Trekiem. Wiem, że w tym drugim nie używano laserów, ale miałem 12 lat i każde wąskie światło, które przebijało skórę było dla mnie laserem. Teraz to już po prostu przyzwyczajenie. Dopiero ten temat skłonił mnie do przypomnienia sobie korzeni mojego nicku - Dzięki! :D
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości

cron