That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Spotkanie forumowe 2013

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Spotkanie forumowe 2013

Postprzez ichabod » Wt sie 20, 2013 10:45 am

Na forum dużo się nie dzieje, ale to tym bardziej dobry powód by się spotkać osobiście, wypić piwko i tak dalej. A przy okazji odwiedzić tradycyjnie Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi: http://komiksfestiwal.com/ (ale strona jest do dupy i nic się z niej nie dowiecie)

Data: 4-6 października, więc jest jeszcze trochę czasu na zorganizowanie sobie funduszy i zarezerwowanie pokojów. Dlatego fajnie by było, by zainteresowani się zadeklarowali w tym temacie, to będzie łatwiej załatwiać nocleg, itepe.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez MistrzSeller » Śr sie 21, 2013 2:14 am

Ja się pisze. Łódź mam blisko, poza tym w zeszłym roku spotkanie było fajne.

A co do strony festiwalu to ona mówi wiele o samym festiwalu. Sam festiwal jest jak ta strona. Totalnie nie ogarnięty. Niby robią z siebie coś wielkiego jak konwent, a najprostszych rzeczy nie potrafią dobrze zorganizować (patrz: brak sleeproomów, danie małą salkę na blok gier komputerowych podczas gdy piętro wyżej mieli ogromne sale wykładowe, opaski zamiast identyfikatora, brak games roomu, brak informacji jak dostać się ze stacji kolejowej na teren festiwalu, brak informatorów dla wszystkich- poza tym ich wygląd i format sprawiał, że łatwo było je zgubić). Co ciekawe wszystkie z tych rzeczy miał organizowany w znacznie mniejszym mieście i przez mniejszą ekipę SkierCon.

Jeżdżę na festiwal głównie ze względu na te spotkania i cieszę się, że w tym roku też takowe będzie.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez Sorano » Śr sie 21, 2013 8:55 am

MistrzSeller napisał(a): Niby robią z siebie coś wielkiego jak konwent, a najprostszych rzeczy nie potrafią dobrze zorganizować (patrz: brak sleeproomów, danie małą salkę na blok gier komputerowych podczas gdy piętro wyżej mieli ogromne sale wykładowe, opaski zamiast identyfikatora, brak games roomu, brak informacji jak dostać się ze stacji kolejowej na teren festiwalu, brak informatorów dla wszystkich- poza tym ich wygląd i format sprawiał, że łatwo było je zgubić


O ile to nie jest jakaś podła kryptoreklama, to mogę powiedzieć, że cześć wymienionych tu "wad" jest spowodowana różnicą między festiwalem a konwentem. To są dwie różne rzeczy, y'know?


I jakby nikogo to nie odstraszyło, to ja bym też przyjechała...
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez MistrzSeller » Śr sie 21, 2013 11:20 am

Raczej lenistwem organizatorów, którzy specjalnie nie nazywali tego konwentem by mieć mniej na głowie. Poza tym jeśli coś jest międzynarodowym festiwalem to powinno reprezentować jakiś poziom. Sorry, ale sam ze znajomymi zrobiliśmy lepszą imprezę.
W ogóle międzynarodowość festiwalu to tylko chwyt marketingowy. Bo nie ma w nim nic międzynarodowego, nawet ciężko to nazwać ogólnopolskim festiwalem, bo nie mają takiej podstawowej rzeczy jak sleeproomy.
Poza tym robienie festiwalu zamiast konwentu nie zwalnia z pomyślenia o tym, że na blok gier komputerowych może przyjść trochę więcej ludzi niż garstka mieszcząca się w małej salce. Zwłaszcza jeśli to międzynarodowy festiwal Komiksu i Gier.
Tym bardziej, że na nie użytym do festiwalu 4 piętrze mieli ogromne sale wykładowe.

Nie mówiąc już o braku jakichkolwiek oznaczeń na terenie festiwalu, gdzie co jest. Jak chce się robić imprezę międzynarodową to nie można być gorszym organizacyjnie od ludzi z małego miasta o którym mało kto słyszał.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez Yeshu » Śr sie 21, 2013 7:35 pm

Dobrze, że wcześnie podana informacja to łatwiej czas sobie zorganizować.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez edson » Śr sie 21, 2013 11:36 pm

Będę.
Na 88%.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez UncleMroowa » Cz sie 22, 2013 10:46 am

Ja też będę, prawie na pewno :3

Ale na tym etapie to nie wiem, czy nie będę sobie załatwiać noclegu niezależnie, tak na marginesie.
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez mietczynski » Pt sie 23, 2013 9:48 am

Jako ze teraz jestem w Polsce to niestety nie ma szans na pazfziernik :/
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez speiderman » Pt sie 23, 2013 11:09 am

Ja będę zdecydowanie. Nic w sumie do dodania nie mam, jedynie mam nadzieję, że frekwencja będzie duża również ze strony tłumaczy.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez Kajanka » So sie 24, 2013 1:37 pm

Nie wiem gdzie o to spytać, ale może tutaj, więc będzie ktoś z Was na Polconie w Wawie? D:
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron