That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Spotkanie forumowe 2013

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez speiderman » Pn wrz 30, 2013 8:11 pm

Z Ichabodem umówiliśmy się, że przyjedziemy razem pociągiem, jakoś krótko po 14.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez ichabod » Pn wrz 30, 2013 8:32 pm

O ile nie pojadę przypadkowo do Bydgoszczy oczywiście :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez UncleMroowa » Wt paź 01, 2013 6:28 pm

Ja się pojawię na dworcu pekaesów Łódź Kaliska o godzince 17:10 lub 19:40, zależnie jak mi się ustawi jedna osobista afera.

Tęsknię, chce Was już widzieć :C
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez vikuserro » Wt paź 01, 2013 11:19 pm

Łódź Kaliska. 16:55. Według biletu mam wtedy przybyć. Będzie ktoś tam wtedy? Dać jakiś znak że ja to ja?
vikuserro
 
Posty: 24
Dołączył(a): N lip 08, 2012 7:06 pm

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez ichabod » Wt paź 01, 2013 11:59 pm

To się z Mroową spiknij w takim razie
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez Akane » Śr paź 02, 2013 9:09 am

Ja się pewnie będę na spotkaniu przewijać w roli gościa. Właśnie zabrali mi do szpitala babcię, mama po akcjach zdrowotnych z zeszłego roku też nie jest okazem zdrowia, więc będę musiała się jakoś rozdwoić, żeby być w paru miejscach jednocześnie. Mam nadzieję zajrzeć do Was chociaż na chwilę, ale latam od powrotu z Katowic z zapaleniem oskrzeli i też nie jestem pewna czy będę na siłach. Zawsze jak coś się rypnie, to się rypie hurtem...
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez Yeshu » Śr paź 02, 2013 1:52 pm

Ja też gdzieś po 14:00 trafię na Łódź Kaliska.

Sądzę, że warto by podać adres lokum i ewentualnie wymienić numerami telefonu by nie latać po Łodzi bez poczucia kierunku.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez speiderman » Śr paź 02, 2013 2:10 pm

Ichabod dał wcześniej stronę hotelu, gdzie jest adres. Teraz dopiero się przyjrzałem i zobaczyłem, że Atlas Arena jest rzut beretem od przystanku Łódź Kaliska, czyli nie trzeba będzie długo jeździć przez miasto :D .

I, hm, co z jakimś większym spotkaniem w jakimś lokalu? Zna ktoś jakieś miejsce czy robimy w piątek rekonesans w okolicach festiwalu?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez MistrzSeller » Śr paź 02, 2013 6:27 pm

A jeszcze takie pytanie techniczne: Co mam zrobić jak już dotrę do tego hotelu, w którym mamy zarezerwowany nocleg? Mam powołać się na jakąś rezerwacje czy po prostu zadzwonić do kogoś?
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Spotkanie forumowe 2013

Postprzez ichabod » Śr paź 02, 2013 10:18 pm

Akane na maila powinna dostać kod do bramki zewnętrznej, który pewnie przed wyjazdem nam poda (zdaje sie, że to było kilka dziwiątek po prostu o ile dobrze pamietam :P), poza tym to w sumie tyle, to hostel samoobsługowy, więc klucz powinien być już w drzwiach (numery pokojów tez pewnie dostaniem od Akane przed wyjazdem, na razie nie ma co zawracać głowy, tym bardziej, że ma sporo na głowie). Rok temu trzeba było i tak iść do pań i poprosić o kluczyk, bo zdarza im się zapomnieć, ale to już na głowie tych, którzy dotrą najprędzej, czyli pewnie mnie i Speidiego :)

I, hm, co z jakimś większym spotkaniem w jakimś lokalu? Zna ktoś jakieś miejsce czy robimy w piątek rekonesans w okolicach festiwalu?

Mamy w sumie sporo czasu w piątek zanim wiekszość dotrze wieczorem, to można połazić, po drodze iśc coś zjeść i w ogóle
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron