That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Dobry film

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Dobry film

Postprzez MistrzSeller » Wt maja 28, 2013 9:33 pm

Szukam filmu z ORYGINALNĄ fabułą. Nie musi być amerykański.
Tylko bez:
-filmów o "zaliczaniu lasek"
-filmów bez postaci kobiecych
-filmów, gdzie postaci kobiece to tylko ozdobnik
-dramatów
-filmów pesymistycznych dołujących
-płytkich filmów w stylu Transformers

Mile widziane: Fantasy , Romanse, obyczajowe

widziałem i lubię:
Fantasy
Nieśmiertelny, Alicja w krainie czarów (2010), Harry Potter (cała seria), Władca pierścieni (2001-2003)(cała trylogia + 2 fanfilmy +Hobbit), Gwiezdne wojny 1-6, Lego star Wars: Padawańskie Widmo, Lego star wars: Imperium kontratakuje (upadek Imperium), Van Helsing, Willow, Piraci z Karaibów (cała seria), final fantasy 7 advent children, Krull
Przygodowe
Narzeczona dla księcia, Indiana Jones (części nieparzyste), Mumia, Przygody Tintina, Ogniem i mieczem, Księżniczka złodziei
S.f.
Scott Pilgrim kontra świat, Avengers (i wszystkie filmy z tej serii poza Hulkiem z 2008), Batmany Nolana 1-2, Spider-man 1-2, Star Trek (2009), Serenity, Avatar, Piąty element, Planeta skarbów, Matrix, animatrix, Tron 1 i 2, Powrót do przyszłości 1-3, Terminator 1-2, O dziewczynie skaczącej przez czas, 5 centymetrów na sekundę, Kosmiczna załoga, Kosmiczne jaja, Equilibrium, V jak Vendetta, Raport mniejszości
komedia
Astoropia, Fanboys, Przyjaciel do końca świata, Muppety (2011), Sok z żuka, Klik i robisz co chcesz, bruce wszechmogący, Asterix i Obelix 1-2, Dr Horrible’s Sing-Along Blog
Komedia romantyczna
500 dni miłości, Listy do M, Amelia, Jak w niebie (2005), To właśnie miłość
Melodramat
-5 centymetrów na sekundę, zakochany bez pamięci, Titanic, Twój na zawsze,

lubię, ale tak tylko trochę: Książe Persji: Piaski czasu, Robin Hood (Z Costnerem), Star Trek (2, 3, 10), Noc w muzeum, The Clone Wars, Miss Agent

Oglądałem i nie lubię:
komedia
-Autostopem przez galaktykę, noc w muzeum 2, świąteczna gorączka, bardzo dziki zachód, poznaj moich spartan, Gwiezdne jaja, American Pie, Miss Agent 2, akademia policyjna (cała seria)
Fantastyka
John Carter, Ostatni władca wiatru, opowieści z Narnii, Vexille, odwróceni zakochani, Gwiezdny pył, Last order final fantasy 7, Sin city, Batmany z lat 90, X-men (wszystkie filmy), Obcy, król skorpion, Matrix 2-3, Terminator 3-4, Hulk (2008), Star Trek 1 i 4, Lochy i smoki, Babylon AD, Mumia 2-3, Asterix na Olimpiadzie, eragorn, seria niefortnnych zdarzeń, Zmierzch, mali agenci, final fantasy, ostatni smok, Angel-A
Przygodowe
król Artur, człowiek w żelaznej masce (1998)
Melodramat
Clannad (wersja filmowa), bliżej
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Dobry film

Postprzez edson » Wt maja 28, 2013 11:03 pm

Łoł.
Może Garden State?
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Dobry film

Postprzez Sorano » Śr maja 29, 2013 12:11 am

Hm.
Z anime:
Mind game, Paprika, Millenium Actress, Perfect Blue, Tekkonkinreet.
filmówki ghost in the shell.
Memories.

Jak sobie przypomnę, to napiszę więcej.
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry film

Postprzez MistrzSeller » Śr maja 29, 2013 5:43 pm

Nie muszą być aż tak oryginalne :D

Bardziej chodziło mi o mniejszą schematyczność scenariusza i nieprzewidywalność akcji. A także o oryginalne miejsca akcji w przypadku Fantasy czy s.f.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Dobry film

Postprzez Energytoran » Śr maja 29, 2013 7:26 pm

Wiedźmikołaj był niezły, tak jak Piekło Pocztowe i Kolor Magii (tak, mówię o filmach). Z komedii polecam "Plotka" z Gerardem Depardieu. Oryginalną komedią i do dziś bawiącą zarówno mnie jak i mojego tatę jest cała trylogia Ocean (Ocean's Eleven, Ocean's twelve, Ocean's Thirteen). Fantasy: jedyne co mi obecnie przychodzi na myśl, to Beowolf, krwawe ale dobre. A, no i BIONICLE: Maska Światła. Wiem, że to film dla dzieci, ale i tak zajebisty i ciekawy, pełen akcji, niesztampowy.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Dobry film

Postprzez Uknek » Cz maja 30, 2013 11:51 am

Hm, romans, obyczajowy...

Mógłbyś obejrzeć "Monsters" czyli "Strefę X". Nie jest to wysokobudżetowa produkcja, ale to nie jest typowy "monster movie", w którym się ciągle naparzają. Mi się całkiem podobał, sprawdź sobie ^^
Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Re: Dobry film

Postprzez MistrzSeller » Pn wrz 30, 2013 9:52 pm

Zna ktoś film, gdzie miejsce akcji jest jakimś niezwykłym, niecodziennym, magicznym światem albo coś w tym stylu? Coś jak w Oz: Wielki i potężny czy Avatarze.
Gwiezdne wojny, Harrego Pottera, władcę pierścieni, Hobbita (2012), Planetę skarbów, Titan- nowa ziemia widziałem. Opowieści z Narnii też.
Nie muszą być filmy amerykańskie.

Mogą by też anime, tylko nie takie w których świat przedstawiony jest jakiś megapokręcony.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Dobry film

Postprzez edson » Pn wrz 30, 2013 10:41 pm

Świat w Bejbi Blues był całkiem niezwykły.
.
.
.
Parnassus (i właściwie większość filmów Gilliama takoż).
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Dobry film

Postprzez yahoo » Śr paź 16, 2013 10:33 pm

Może zrób sobie męski wieczór, maraton "Transportera", "Szklanej Pułapki" albo innego "Rambo". Jeszcze zjedz do tego tatara i poczujesz doładowanie prawdziwego twardziela.
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Dobry film

Postprzez ichabod » Cz paź 17, 2013 12:42 pm

Seller i męski wieczór
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości

cron