That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Dobry film

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Dobry film

Postprzez MistrzSeller » Cz paź 17, 2013 7:37 pm

yahoo >>> Nie lubię bezsensownej przemocy jak w filmach sensacyjnych. I nie jestem twardzielem i dobrze mi z tym.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Dobry film

Postprzez speiderman » Cz paź 17, 2013 8:38 pm

Też nie uważam się za twardziela i też nie lubię bezsensownej przemocy, ale zostawiam to dla filmów gore i takich, co chcą się silić na kontrowersje. Bo jak się człowiek uprze, to wszystko może posądzić o "bezsensowną przemoc".
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Dobry film

Postprzez Energytoran » Pt lis 01, 2013 5:01 pm

A właśnie, przypomniali mi się TMNT z 2007 roku. Trochę głupawy, ale z jakiegoś powodu strasznie lubię ten film, bohaterów polubiłem, fabuła może nie jakaś najwyższych lotów, ale idzie ją przetrawić.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Dobry film

Postprzez yahoo » So lis 02, 2013 12:43 pm

MistrzSeller napisał(a):yahoo >>> Nie lubię bezsensownej przemocy jak w filmach sensacyjnych. I nie jestem twardzielem i dobrze mi z tym.


W Gwiezdnych Wojnach Vader roz***dolił całą zamieszkana planetę. Nawet Arnie w "Commando" albo Stallone we wszystkich "Rambo" nie mają takiego wyniku:D

Speidermen dobrze prawi. Też nie lubię filmów gore, a przemoc ukazywana w popularnych filmach akcji jest przerysowana ;)
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Dobry film

Postprzez MistrzSeller » Pt gru 13, 2013 11:23 pm

Zna ktoś może jakiś ciekawy serial animowany fantasy/s.f.? Aktorskie wszystkie sprawdziłem

Tylko chodzi mi o:
-Coś z niezwykłym nieziemskim światem
-Nie będące strasznie infaltylne
-Nie będące zwykłą naparzanką (czyli gdzie jest trochę więcej fabuły)
-mają ciekawe postaci kobiece

Generalnie anime różne sprawdzałem, ale poza jednym nic ciekawego nie znalazłem.

Z tych co oglądałem i mi się podobały:
-Sword art Online
-Avatar: Legenda Aanga
-Star Wars: Clone Wars
-Wakfu
-Star Wars: The Clone Wars
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Dobry film

Postprzez Yume-chan » So gru 14, 2013 5:30 pm

Z anime to polecam dark fantasy "Berserk" z 1997 roku,świat przedstawiony przypomina średniowieczną Europę i opowiada o najemniku imieniem Guts, który natyka się na Bandę Jastrzębia dowodzonej przez Griffitha.Wybacz,że tak ogólnie,ale nie chcę spojlerować.
Avatar użytkownika
Yume-chan
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 7:21 pm

Re: Dobry film

Postprzez MistrzSeller » N gru 15, 2013 1:05 pm

Generalnie nie lubię dark fantasy, raczej mi chodzi o pozycje nieco łagodniejsze. Coś jak "Wojny klonów", czy "Awatar: Legenda Aanga"
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Dobry film

Postprzez Hevio » Cz gru 19, 2013 6:52 am

Hmm jak lubiłeś Sword Arta to spróbuj Log Horizon - podobny klimat
Po za tym polecam Cowboya Bebopa- Sci-fi idealne dla kogoś kto lubi FireFly
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Dobry film

Postprzez MistrzSeller » Cz gru 19, 2013 5:51 pm

Cowboy Bebop widziałem, jakoś nie polubiłem postaci, ani klimatu serialu, pierwszy odcinek był fajny potem jeszcze 5 mi się podobał, ale cała reszta była taka bez sensu, mało ciekawa. Do firefly to się nie umywa.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Dobry film

Postprzez Meryiel » Pt lut 28, 2014 10:35 am

Sruty tuty, najlepszym... może nie filmem, ale serialem... jest:
Obrazek
Avatar użytkownika
Meryiel
 
Posty: 42
Dołączył(a): Cz mar 28, 2013 7:32 pm
Lokalizacja: Zadupie Dolne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron