That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Niekryty Krytyk

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Trojden » So paź 25, 2014 8:06 pm

Nieco ponad miesiąc temu na kanale NK pojawił się filmik, który mnie dosyć pozytywnie zaskoczył ze względu na dużą dozę meritum i małą ilość (ściślej: w liczbie dwa) szowinistycznych dowcipów o kobietach. Omówienie początków serialu "Power Rangers".
https://www.youtube.com/watch?v=ZiBrq6fUeHc - widać, że NK postanowił wrócić do korzeni, przynajmniej na pewien czas. Styl bardziej przypomina recenzję niż znane z wcześniejszych paru lat tanie dowcipy i kpiny. Można powiedzieć, że bardziej przypomina filmiki na temat Akademii Pana Kleksa, Wojowniczych Żółwi Ninja, Zaginionego w akcji i Niekończącej się opowieści niż te na temat Telezakupów, Zrób to sam, Bezpieczeństwa dziecka czy Kevina samego w domu.

Poza tym NK zadeklarował się, że przez kilka filmików nie będzie używał wulgaryzmów.
Trojden
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 29, 2012 9:34 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez SztywnyPatyk » N paź 26, 2014 10:21 am

Niech on już z tym skończy, bo to nie jest ani ciekawe, ani zabawne.
https://www.youtube.com/watch?v=0rDh_OSTojQ
Avatar użytkownika
SztywnyPatyk
 
Posty: 134
Dołączył(a): Pn cze 09, 2014 4:58 pm
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Yeshu » Pn paź 27, 2014 2:56 pm

Ciekawe, chociaż wolę Historię Power Rangers od Linkary.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Trojden » Pn paź 27, 2014 9:57 pm

Ja tez, Yeshu. :) I nie mogę się już doczekać, gdy pojawi się polskie tłumaczenie historii Power Rangers Zeo. Kolejnych części zresztą też, zwłaszcza "in Space".

@SztywnyPatyk: masz na myśli filmik NK o Power Rangers? Nie sądzisz, że to akurat prezentuje cosik wyższy poziom od jego filmików z 2011, 2012 i 2013?
Trojden
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 29, 2012 9:34 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez SztywnyPatyk » Pn paź 27, 2014 10:21 pm

Trojden napisał(a):@SztywnyPatyk: masz na myśli filmik NK o Power Rangers? Nie sądzisz, że to akurat prezentuje cosik wyższy poziom od jego filmików z 2011, 2012 i 2013?


Chodzi mi ogółem o jego filmy.
https://www.youtube.com/watch?v=0rDh_OSTojQ
Avatar użytkownika
SztywnyPatyk
 
Posty: 134
Dołączył(a): Pn cze 09, 2014 4:58 pm
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Trojden » Wt paź 28, 2014 6:40 pm

A widziałeś ten filmik, do którego link podałem? Jeśli nie, to polecam.
Wygląda na to, że ostatnimi czasy NK się wyrabia, czy też, jak stwierdziłem: wraca do korzeni.
Trojden
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 29, 2012 9:34 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez roofix » Śr paź 29, 2014 12:05 am

Trojden napisał(a):A widziałeś ten filmik, do którego link podałem? Jeśli nie, to polecam.
Wygląda na to, że ostatnimi czasy NK się wyrabia, czy też, jak stwierdziłem: wraca do korzeni.

Odcinek miał potencjał - długo liczyłem na formułę z 2009 gdzie rzeczywiście brał się za filmy i seriale dla wielu "nostalgiczne". Jednak nie o to mi chodziło. Było kilka suchych, ale niezłych żartów, ale to za mało. Częściej mógł odwoływać się do nostalgii (pamiętam, jak jarałem się gdy do akcji wchodziły roboty, mógł to przypomnieć). Czepianie się nielogiczności - spoko, ale to zdominowało odcinek, mogło być więcej zabawnych komentarzy.
No i zakończenie zjebał. Serio, zrozumiem jakieś sponsory, patronaty, polecanie, ale to było tak nagłe i zostawia z myślą "Ej, co kurwa, to wszystko?"
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Meryiel » Wt lis 25, 2014 9:37 pm

Niekryty Krytyk ssie. Koniec tematu. :D
Avatar użytkownika
Meryiel
 
Posty: 42
Dołączył(a): Cz mar 28, 2013 7:32 pm
Lokalizacja: Zadupie Dolne

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Yeshu » Wt lis 25, 2014 9:44 pm

Meryiel napisał(a):Niekryty Krytyk ssie. Koniec tematu. :D


Ten argument mnie przytłoczył! ;)
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez speiderman » Śr cze 24, 2015 1:58 pm

Ale jaja! 3,5 roku temu Niekryty zapowiedział oddzielny kanał z kreskówkową serią "Niekryte Cartoony", które za nic w świecie nie chciały się ukazać... no i są, i to od razu odcinek 3!
Matrix - https://www.youtube.com/watch?v=r8jKY9q7ZQI

Animacja nie najgorsza, ale głosy jakieś nieprzekonujące (i chyba chce się wybić na zachodzie tą angielszczyzną).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości

cron