That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Niekryty Krytyk

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez ichabod » So wrz 29, 2012 4:52 pm

...hm, bo to forum i do tego służy?

Poza tym Akane nie podkreśliła istotnej rzeczy - NC w swojej najgorszej formie to ciągle bardziej strawna rozrywka, niż NK w jakimkolwiek swoim filmiku.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez roofix » So wrz 29, 2012 4:59 pm

Kocham to Twoje ogólniki, które jakby od niechcenia piszesz i wypowiadasz tak, jakbyś traktował to (lub chciał traktować) jako oczywistość :lol:
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Luklaser » So wrz 29, 2012 5:44 pm

Zwykle nie mam nic przeciwko temu, żeby ludzie z YouTube'a mieli swój sklep i reklamowali swoje produkty, ale to jak robi to NK jest już lekką przesadą. W każdym odcinku ubiera się w jedną z koszulek, promujących jego sklep (jeszcze żeby zrobił to tylko w kilku odcinkach, to bym zrozumiał, ale w każdym...). Mi to psuje postać. To tak jakby NC miał koszulkę z napisem "I remamber it...", albo jakby Bum miał koszulkę z napisem "Change", albo nawet jakby Btman miał logo Worner Bros albo DC Comics na stroju. Oglądając postać (bo Niekryty Krytyk to w końcu też postać, wiemy że w realu zachowuje się inaczej) lubię zapomnieć o tym że stoi za nią jakaś osoba, która trzepie na niej kapuchę.
roofix napisał(a):wrzucane często logo Channel Awesome też można potraktować jako reklamę, ale mniejsza o to.

Mniejsza, bo mniejsza, ale zawsze wrzuca je na końcu (z wyjątkiem Mouglin Rouge). To jest odpowiednie miejsce na reklamy, a nie przez cały czas na koszulce głównej postaci.
roofix napisał(a):Wyraźnie pokazuje, że nie zna jego historii, wymieniając popularne teksty z jego "drugiego" okresu, gdy stał się idolem gimnazjalistów, a poziom humoru spadł na dobre. A gdzie teksty znane z recenzji Misia Uszatka, Rumcajsa, Pana Kleksa, czy Jak jeść zupę?

Zdaje się, że wspomniał na początku o tym, że "na początku filmiki NK były prawdziwymi przemyśleniami, okraszone dawką dobrego humoru". Skupił się na tym drugim okresie, ale przyznał, że początki były dobre.
roofix napisał(a):Kocham to Twoje ogólniki, które jakby od niechcenia piszesz i wypowiadasz tak, jakbyś traktował to (lub chciał traktować) jako oczywistość :lol:

Tak, ja też :roll:
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez UncleMroowa » So wrz 29, 2012 5:58 pm

Heh, nie zwykłem kiedykolwiek bronić NK, ale cóż - ten filmik jest odrobinę beznadziejny.
Przede wszystkim, po prostu nie można krytykować kogoś za plagiat internetowego show, dokonując równocześnie dosłownego plagiatu innego internetowego show. Sprawia, że argumenty brzmią trochę debilnie i nie można już ich traktować na poważnie. Nie możesz w tym swoim plagiacie narzekać, że ta inna podróba jest mniej śmieszna i kreatywna od oryginału, jeśli Twoja podróba jest już w ogóle nijak nie zabawna i nie ma w sobie nic kreatywnego. Just sayin'

Zatem ta, Nie lubię NK, ale ten filmik jest kompletnie absurdalny i groteskowy
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez ichabod » So wrz 29, 2012 6:02 pm

roofix napisał(a):Kocham to Twoje ogólniki, które jakby od niechcenia piszesz i wypowiadasz tak, jakbyś traktował to (lub chciał traktować) jako oczywistość :lol:


To tak, żebyś nie myślał, że ten bullshit o Niekrytym jako wspaniałym autorze śmiesznych i inteligentnych filmików o zupie, który nagle się stoczył i obniżył loty, to jedyny punkt słuszny widzenia ;)

Zatem ta, Nie lubię NK, ale ten filmik jest kompletnie absurdalny i groteskowy

Że też w ogóle komuś chce się chce tracić czas na robienie filmików o innych youtuberach, tego nigdy nie zrozumiem
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez roofix » So wrz 29, 2012 6:05 pm

To tak, żebyś nie myślał, że ten bullshit o Niekrytym jako wspaniałym autorze śmiesznych i inteligentnych filmików o zupie, który nagle się stoczył i obniżył loty, to jedyny punkt słuszny widzenia ;)

A gdzie napisałem, że jest wspaniałym autorem śmiesznych, inteligentnych filmików? Moża to czyjaś wersja, ale nie moja (ograniczałem się zawsze do tego, że jego nagrania były zabawne). Może zaraz zaczniemy się rozpływać nad inteligencją dowcipów "pierwowzorów"?
Wiesz, ja chociaż silę się na argumenty, a nie stosuję "oczywistych ogólników".
Ostatnio edytowano So wrz 29, 2012 6:09 pm przez roofix, łącznie edytowano 1 raz
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez ichabod » So wrz 29, 2012 6:06 pm

Powtarzasz w kółko to samo od samego początku tego tematu, więc nie chce mi się z Tobą na ten temat dyskutować, sorry.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez roofix » So wrz 29, 2012 6:11 pm

Raz w mniejszych, raz w bardziej rozbudowanych zdaniach (w tej kwestii nie trzeba się silić na mnogość argumentów, lae ich jakość), nieraz biorąc się za porównania i wyjaśniając różnice między obecnym a starym stylem. No, jak dla Ciebie to wciąż to samo, to czym są Twoje "oczywistości", skoro nawet nie podjąłeś próby polemiki? Jeśli to "gadanie w kółko", to widać moje argumenty są za silne ;)
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Luklaser » So wrz 29, 2012 6:23 pm

ichabod napisał(a):Że też w ogóle komuś chce się chce tracić czas na robienie filmików o innych youtuberach, tego nigdy nie zrozumiem

No wiesz, każdy ma własny sposób na spędzanie wolnego czasu. Jedni robią filmiki o innych youtuberach, inni recenzują cycki aktorek z filmów niskobudżetowych. ;)
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » So wrz 29, 2012 6:29 pm

Luklaser napisał(a):No wiesz, każdy ma własny sposób na spędzanie wolnego czasu. Jedni robią filmiki o innych youtuberach, inni recenzują cycki aktorek z filmów niskobudżetowych. ;)

Weź lepiej sprawdź priva, dobrze?
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości

cron