That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Niekryty Krytyk

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez ichabod » Wt sty 08, 2013 12:52 pm

Przy Stalinie, Hitler to spoko ziomek :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » Pt sty 11, 2013 4:10 pm

mietczynski napisał(a):Nie oszukujmy się - przy kanale Majewskiego, produkcje Niekrytego są zajebiście śmieszne. Dawno takiej żenady nie widziałem.

Nie oglądałam Majewskiego, za to podkusiło mnie kliknięcie w filmik "Niekryty Krytyk ocenia: Koniec świata". Po żarcie "Czy mówi Wam coś data 21.12.2012? Nie, tego dnia Twoja dziewczyna nie dostanie okresu, bo wpadła!" wyłączyłam, zniesmaczona jak zwykle. U Majewskiego nie może być gorzej...
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez edson » Pt sty 11, 2013 7:53 pm

Ja tam Majewskiego byłbym skłonny bronić i na pewno wolę oglądać jego produkcje niż NK. Zwłaszcza, że po tragicznym starcie się rozkręca.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Roy_v_beck » N sty 13, 2013 2:15 am

Dziwne macie poczucie humoru.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Gaido » N sty 13, 2013 1:02 pm

Dziwne by mieli, jakby się z moich żartów śmiali.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez kamyla » N sty 13, 2013 3:19 pm

Niekrytego Krytyka "odkryłam" jakoś chyba ponad 2 lata temu i to dzięki niemu poznałam Nostalgia Critica i cała resztę CA. Trochę późno, ale rzeczywiście wcześniej jakoś nie raczył mówić o swych inspiracjach, dopiero przy okazji wydania swojej książki...
Co do jego filmów, no cóż, nie każdemu może pasować jego "poczucie humoru". Mi się podobało, nadal mi się podoba. Żarty są dziecinne, odbiorcami głównie są gimnazjaliści i to chyba jakiś sygnał dla mnie, że pora dorosnąć... Chociaż nie zawsze to tylko dowcipy typu "Twoja dziewczyna", "Cycki" i cała reszta. Jednakże, od kiedy poznałam twórczość NC jakoś mniej interesuje mnie Niekryty

Majewski kiedyś był zabawny, teraz już na siłę próbuje coś stworzyć, ale chyba się wypalił. Czasami trzeba odejść z godnością póki jeszcze można.
Btw. ostatnio koleżanka pokazała mi jeszcze konto Urbana na jutube (Tygodnik NIE) - i to dopiero jest dziwne i suche.
Avatar użytkownika
kamyla
 
Posty: 9
Dołączył(a): N sty 13, 2013 12:16 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez roofix » N sty 13, 2013 9:37 pm

O tak, Urban jest mistrzem autoironii :D Nie wiem też, co zabawniejsze - strollowane przez niego środowiska prawicowe, czy popierające go z drugiej strony barykady.
Tu mój faworyt, jeśli chodzi o jego filmiki: http://www.youtube.com/watch?v=TsrnILyqAAs

Co do Majewskiego - przypomina "ułagodzoną" wersję Niekrytego, acz poziom żartów jest raczej podobny. Na minus jest fakt, że bardziej to nuży.
Show Szymona lubiłem oglądać najbardziej w okresie gimnazjalnym. Wtedy też w polityce tematów do żartów było multum, potem programy stały się takie, jak polityka - sucha, sztywna, a absurdy raczej nie dawały do śmiechu (ogólnie, coraz mniej przyjemnie). A tym gorzej było po 2010 i w sumie nieźle, że tak długo program się utrzymał. Acz wg Majewskiego program zniknął, bo "młodzi nie chcieli nabijania się z Platformy".
Czyżby próba zyskania w oczach drugiego "elektoratu"?
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez kamyla » Pn sty 14, 2013 2:33 am

Urban mnie czasami przeraża, aczkolwiek bawił mnie już wówczas gdy chciał kupić kościół w celu przerobienia go na burdel :D To jest tak absurdalna postać, że ciężko mi cokolwiek powiedzieć :P
Majewski, obecnyyyy Majewski ma się nijak do Niekrytego, przynajmniej ja tak sądzę. To trochę inny poziom dowcipu, chociaż przyznam, że obaj panowie są trochę zbyt blisko dna. Majewski najbardziej, bo w jego karierze był moment aby przynajmniej na chwilę odpocząć albo odejść w otchałań wiecznie rozpoznawanych komików... Niestety wolał by jego gwiazda świeciła nadal, co prawda słabo świeci, ale dalej o nim głośno(?).
Niekryty Krytyk ciągle powtarza, w każdym filmiku, od może pół roku, o swoje książce... No kurczę ile można? Fajnie, że śmieje się z tego, że podobno się sprzedał etc, ale ile można? To nie może być jakiś running gag, bo naprawdę działa na nerwy. Czytałam jego książkę, nic specjalnego (chooociaż napisałam recenzję, pozytywną co prawda, ale na konkurs:P), a szczyci się, że jest moralizatorem młodzieży... No może i dobrze, ale po prostu nadal się dziwię sama sobie, że przeczytałam tę książkę :D
Avatar użytkownika
kamyla
 
Posty: 9
Dołączył(a): N sty 13, 2013 12:16 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Gaido » Pn sty 14, 2013 6:48 pm

kamyla napisał(a):a szczyci się, że jest moralizatorem młodzieży...


Oplułem monitor :P

Ale dobrze, że wspominasz o książce. Nie wiem jak inni, ale nie miałem okazji przeczytać, a jednak nie sądzę, że będzie to pozycją którą chciałbym kupić. O czym ona właściwe jest?
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez speiderman » Pn sty 14, 2013 7:21 pm

Z tego co przeglądałem, kilka rzeczy o jego życiu, działalności i jak spogląda na pewne sprawy, czy to zjawiska internetowe typu hejting czy jakieś światopoglądowe. Ot typowa książka dla fanów, całość nawet ładnie wydana.

SPOJLER!
Książka kończy się na krótkim tekście o religii, który zmienia się w żart o molestowaniu ministrantów.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron