That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Niekryty Krytyk

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez roofix » So sty 19, 2013 2:59 am

McChickena za wiele wnoszącą do tematu wypowiedź.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez ichabod » So sty 19, 2013 4:29 am

Daj spokój, kolejny raz przez Twój post skusiłem się, żeby obejrzeć ten szajs i kolejny raz skapitulowałem po którymś z kolei obleśnym i przewidywalnym dowcipie. W zasadzie sam materiał źródłowy jest całkiem zabawny ot tak bez kontekstu, szkoda, że NK musi go obrzydzać, wcinając się co chwilę i rzucając te same, nudne, oczywiste do wyrzygu seksualne aluzje.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez kamyla » So sty 19, 2013 5:24 pm

roofix napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=JiVh1P55Q94

Niekryty nawet nie musiał się mocno starać, acz żarty są znośne. Wszystko za niego robi sam omawiany film.
Przyznam szczerze, nie mogłem uwierzyć i dalej nie wierzę (mimo że zobaczyłem), że dano taki dubbing do filmu "animowanego".


To taki dobry materiał, a on go zepsuł robią same żarty o dziewicach ;(
Straciłam do niego resztki szacunku...
Avatar użytkownika
kamyla
 
Posty: 9
Dołączył(a): N sty 13, 2013 12:16 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez amek » So sty 19, 2013 5:40 pm

Obejrzałem cały odcinek. Ten, jak się określił "człowiek z dupą na twarzy", w momencie gdzie była mowa o komplikacjach w ciąży i aborcji, wyjechał z takim, przepraszam za wyrażenie, skur@#%skim i gów@%rskim dowcipem (jeśli można to tak nazwać) o odkurzaczu, że aż mnie zamurowało, na kolejne kilka minut.
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez roofix » So sty 19, 2013 7:54 pm

Wiesz, sam film wyjeżdżał z takimi tekstami i w sumie NK dostosował się tylko do tego poziomu. Jak w innych jego recenzjach podobny "humor" by mnie zniesmaczył, to imo tu jeszcze można było go przełknąć.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » Wt sty 22, 2013 12:05 pm

roofix napisał(a):Wiesz, sam film wyjeżdżał z takimi tekstami i w sumie NK dostosował się tylko do tego poziomu.

Wybór materiału, który pozwala na bombardowanie Widzów sprośnymi i żenującymi żartami też imo o czymś świadczy (i to świadczy raczej na niekorzyść jednostki bombardującej). To, że akurat w tym przypadku tego typu "humor" był w jakimś stopniu "uzasadniony" nie sprawi, że nagle dowcipy NK zaczną bawić tych, którzy jego żartów w innych filmikach zwyczajnie nie trawią.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez roofix » Wt sty 22, 2013 6:21 pm

Szkoda, że nie odniosłaś się do reszty posta, ale trudno już. Zwyczajnie zauważam większą zjadliwość recenzji na tle ostatnich, nawet w komentarzach jest to przyznawane.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Gaido » Wt sty 22, 2013 7:26 pm

Wg jego widzów, ten filmik to jego powrót do formy xD
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez roofix » Wt sty 22, 2013 7:29 pm

Czyli jeszcze jest nadzieja na powrót do poziomu z 2009? :D
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » Wt sty 22, 2013 8:02 pm

roofix napisał(a):Szkoda, że nie odniosłaś się do reszty posta, ale trudno już.

Nadrabiam niedopatrzenie:

roofix napisał(a):Wiesz, sam film wyjeżdżał z takimi tekstami i w sumie NK dostosował się tylko do tego poziomu. Jak w innych jego recenzjach podobny "humor" by mnie zniesmaczył, to imo tu jeszcze można było go przełknąć.

Ja nie mogę przełknąć bez względu na rodzaj filmu omawianego przez NK. Czy materiał źródłowy prowokuje do sprośnych żartów czy też nie - dla mnie bez znaczenia. Nie lubię czegoś takiego, taki już mam gust.

EDIT: jakoś odniesienie się do reszty posta nie wniosło zbyt wiele świeżości do mojej wypowiedzi, no ale... ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron