That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Niekryty Krytyk

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez DoubleFace » N lut 06, 2011 7:17 pm

Trochę naciągane, czcionka strony głównej taka sama. No i sam fakt, że taka strona powstała.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Kaczor » N lut 06, 2011 10:03 pm

Niekryty najbardziej inspiruje się chyba Ray Williamem Johnsononem, który omawia najpopularniejsze filmiki na Youtube. NK prosto od niego wziął pomysł zadawania pytań widzom na które odpowiadają w komentarzach.
http://www.youtube.com/user/RayWilliamJohnson
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » Pn lut 07, 2011 11:23 am

DoubleFace napisał(a):Trochę naciągane, czcionka strony głównej taka sama.

Mocno naciągane ;) Czcionka rzeczywiście podobna (a może i ta sama), ale cała reszta zupełnie inna :) I kolorystka i układ strony. Zresztą obie witryny robione były przez agencje interaktywne, więc żadne plagiaty w grę nie wchodzą (nie sądzę, by jakakolwiek firma strzelała sobie w kolano zżynając layout od konkurencji swojego Klienta).

DoubleFace napisał(a):No i sam fakt, że taka strona powstała.

Jak wiadomo nie kocham Niekrytego, ale byłam bardzo zdziwiona tym, że nie ma on swojego serwisu www. Jeśli w jakiś sposób powstanie tgwtg.pl zmobilizowało go do przyspieszenia prac nad własną stroną, to i dobrze. Przynajmniej jest gdzie odsyłać pyskaczy i pokazywać palcem "Przeczytajcie, co Wasz idol pisze na swojej stronie - wzorował się na NC. Więc cichać i się nie plutać." ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez speiderman » Pn lut 07, 2011 12:05 pm

Akane napisał(a):
DoubleFace napisał(a):Przynajmniej jest gdzie odsyłać pyskaczy i pokazywać palcem "Przeczytajcie, co Wasz idol pisze na swojej stronie - wzorował się na NC. Więc cichać i się nie plutać." ;)

Mam wrażenie, że właśnie to jest spowodowane dużym skokiem wśród subskrypcji ;) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez DoubleFace » Pn lut 07, 2011 2:54 pm

Akane napisał(a):Mocno naciągane ;) Czcionka rzeczywiście podobna (a może i ta sama), ale cała reszta zupełnie inna :) I kolorystka i układ strony. Zresztą obie witryny robione były przez agencje interaktywne, więc żadne plagiaty w grę nie wchodzą (nie sądzę, by jakakolwiek firma strzelała sobie w kolano zżynając layout od konkurencji swojego Klienta).


A myślałem, że strona to w całości Wasza zasługa.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » Pn lut 07, 2011 3:40 pm

I się nie pomyliłeś, po prostu część naszej ekipy działa w firmie, która zrobiła stronę - połączyliśmy przyjemne z pożytecznym ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Kajanka » Wt lut 08, 2011 12:43 pm

Filmy filmami, ale po próbie współpracy z Krytykiem mam do niego uraz. :/ Już nie chcę pisać co i jak, ale zaczęłam mu robić grafiki na stronę i już mam ochotę zrezygnować. :/ Inaczej to sobie wyobrażałam.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Srat » Wt lut 08, 2011 3:33 pm

Kajanka , muszę powiedzieć, że mnie zainteresowałaś tym postem. I w ogóle nie wiedziałem, że ty robiłaś te rysunki. Bardzo ładne ;)
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez speiderman » Wt lut 08, 2011 3:54 pm

Kajanka napisał(a):Filmy filmami, ale po próbie współpracy z Krytykiem mam do niego uraz. :/ Już nie chcę pisać co i jak, ale zaczęłam mu robić grafiki na stronę i już mam ochotę zrezygnować. :/ Inaczej to sobie wyobrażałam.

Wow. Czułem, że kojarzę tą ksywkę, ale na DA nie znalazłem (gdzie indziej jeszcze nie szukałem). Osobiście uważam, że masz naprawdę fajny styl, ale jeśli współpraca się nie układa... No cóż, jego strata.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » Wt lut 08, 2011 5:41 pm

Mamy talent na forum! :D No, no :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron