That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Niekryty Krytyk

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez DoubleFace » Śr gru 22, 2010 8:58 pm

Obejrzałem z polecenia kolegi. Inspektor Gadżet mnie rozbroił. Ale im więcej oglądałem to recenzje zrobiły się nudne, a żarty coraz żałośniejsze. Widzowie, to w większości podstawówka i gimnazjum, sądząc z poziomu żartów, choć np ten z sałatą był dobry. Ogólnie dość monotonnie, dużo sucharów, do poziomu Douga duuuużo brakuje.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » Śr gru 22, 2010 10:19 pm

Chyba rzucę okiem na te nowsze produkcje, żeby móc się odnieść do Waszych uwag ;) Ale jeśli nie wciągnęły mnie najstarsze (i ponoć najlepsze) to nie jestem pewna, czy teraz przebrnę przez cokolwiek od a do z. No nic, zobaczymy.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Cirzpibog Starhemberg » Śr gru 22, 2010 10:57 pm

Szczerze? Nie polecam. Są lepsze sposoby na zmarnowanie czasu niż oglądanie nowych PNK

Widzowie, to w większości podstawówka i gimnazjum

Ale to chyba nie był jego pierwotny target. Dopiero z czasem zyskał popularność i obniżył loty do mojego poziomu :)
A szkoda, bo "polski NC" byłby przeze mnie mile widziany (oczywiście nie kopia, ale ktoś w tym rodzaju)
Cirzpibog Starhemberg
 
Posty: 19
Dołączył(a): So lis 27, 2010 6:12 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » Cz gru 23, 2010 9:12 am

Cirzpibog Starhemberg napisał(a):A szkoda, bo "polski NC" byłby przeze mnie mile widziany (oczywiście nie kopia, ale ktoś w tym rodzaju)

Nie będę ukrywać, też mi brakuje takiej osoby, która wprost by przyznała skąd czerpie inspirację i tchnęła w swoją postać ducha Critica z dużą domieszką siebie (bo jak napisałeś, nie o kopię chodzi, tylko o uprawiany gatunek). Pożyjemy, zobaczymy - może ktoś taki się objawi. Byłoby cudnie zresztą, bo kurza twarz, w Stanach działa NC, Linkara, Joe, Snob, Spoony, AVGN, Nostalgia Chick i kupa innych recenzentów (każdy cieszący się mniejszą lub większą popularnością), a u nas pod tym względem bida z nędzą...
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez speiderman » Cz gru 23, 2010 12:09 pm

Akane napisał(a):
Cirzpibog Starhemberg napisał(a):A szkoda, bo "polski NC" byłby przeze mnie mile widziany (oczywiście nie kopia, ale ktoś w tym rodzaju)

Nie będę ukrywać, też mi brakuje takiej osoby, która wprost by przyznała skąd czerpie inspirację i tchnęła w swoją postać ducha Critica z dużą domieszką siebie (bo jak napisałeś, nie o kopię chodzi, tylko o uprawiany gatunek). Pożyjemy, zobaczymy - może ktoś taki się objawi. Byłoby cudnie zresztą, bo kurza twarz, w Stanach działa NC, Linkara, Joe, Snob, Spoony, AVGN, Nostalgia Chick i kupa innych recenzentów (każdy cieszący się mniejszą lub większą popularnością), a u nas pod tym względem bida z nędzą...

W sumie to recenzenci jacyś się znajdą. Gorzej z popularnością. Ja np. lubię oglądać filmy Uncle Mroowy, który nie ukrywa, że inspirował się Linkarą, Spoony'm, czy Nostalgia Criticiem. Ogólnie polecam zajrzeć: http://www.youtube.com/user/UncleMroowa
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » Pn gru 27, 2010 11:20 am

Zdaje mi się, czy w najnowszych filmach NK pojechał już po całości? :shock: Siedzi na fotelu podobnym do tego NC, nawet kolor ściany jest taki sam + oświetlenie... Pierwsze "recenzje" Niekrytego były chyba jednak nieco mniejszą zżyną?
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez DoubleFace » Śr sty 12, 2011 8:52 pm

http://radomnews.pl/index.php?id=newsmore&nr=1230

HA! Przyznał się kto go inspiruje. Ciekawe czy ludzie przeprowadzający wywiad wiedzieli kim jest taki Doug.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Krelian » Śr sty 12, 2011 11:42 pm

Był też dużo wcześniej wywiad w jakiejś innej gazecie internetowej (pdf do ściągnięcia był) tam też powiedział o swoich inspiracjach (NC i AVGN) więc nie wiem o co halo z tym przyznawaniem się.
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Shad0546 » Cz sty 13, 2011 8:03 am

@up
Masz rację nawet w pierwszym wywiadzie z Fearstią przyznał się, że wzoruję się na NC AVGN i RJW.
http://fearstia.pl/?p=111 o proszę.
Pozdrawiam
Shad0546.
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Niekryty Krytyk

Postprzez Akane » Cz sty 13, 2011 9:32 am

Krelian napisał(a):Był też dużo wcześniej wywiad w jakiejś innej gazecie internetowej (pdf do ściągnięcia był) tam też powiedział o swoich inspiracjach (NC i AVGN) więc nie wiem o co halo z tym przyznawaniem się.

Halo wynika pewnie z tego, że co innego wspomnieć w wywiadzie, a co innego przekazać informację w formie, która dotrze do zaciekłych wyznawców. Imo gdyby hasło w stylu "źródło inspiracji: Nostalgia Critic, AVGN" pojawiło się w opisie kanału, głupie gadanie fanów NK pod adresem Critica znacznie by się ukróciło. Zwłaszcza to blabla o "zżynce" Critica z Niekrytego ;) No ale cóż, nie można mieć w życiu wszystkiego :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości

cron