Strona 1 z 1

SkierCon 2013

PostNapisane: N maja 05, 2013 9:33 am
przez MistrzSeller
Konwent: SkierCon 2013
Od: 20 lipca 2013
Do: 21 lipca 2013
Miasto: Skierniewice
Cena: jeden dzień – 7 zł, dwa dni – 12 zł
Noclegi: Dostępne
Strona www: www.skiercon.pl
Typ konwentu: fantastyczny

Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen „Utapau” (SSFGW „Utapau”) oraz Młodzieżowe Centrum Kultury (MCK) zapraszają na konwent fantastyczny –
SkierCon 2013.
Impreza odbędzie się w budynku MCK w Skierniewicach, przy ul. Reymonta nr 44. Rozpocznie się w sobotę o godz. 10 i potrwa do niedzieli, do godz. 20.
Głównymi współorganizatorami są: Stowarzyszenie Fanów Fantastyki „Fantazion”, Samorządowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Skierniewicach, Sekcja szachowa Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Zachęta”, Łódzki Fanklub Star Wars, Banana Perwers, Jednostka Strzelecka 4035 Związku Strzeleckiego "STRZELEC" i inni.
Konwent składać się będzie z pięciu głównych bloków tematycznych: Anime i manga, fantastyka, Gwiezdne wojny, games room i turnieje. Dodatkowo wyjątkową atrakcją będzie koncert muzyki filmowej i przedstawienie teatralne.
Główne turnieje to: Osadnicy z Catanu, Dominion, szachy błyskawiczne, kloc, Magic the Gathering. Dla zwycięzców czekają oczywiście nagrody.
Games room obejmować będzie wypożyczalnie gier planszowych, jak również komputery. Będzie otwarty także w nocy. Możliwe, że odbędą się także turnieje w gry komputerowe.
Przewidywany jest nocleg dla uczestników. Więcej informacji znajdziecie na stronie konwentu.