That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Teledysk

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Teledysk

Postprzez Gracjan » Pn maja 06, 2013 7:54 pm

Spokojnie speiderman. Ja nie uciekam. Po prostu magisterka i praca więc mam taki brak czasu, że nie jestem w stanie pisać tak rozbudowanych opinii o waszej twórczości jakbym chciał, nawet nie mam za bardzo czasu żeby na forum posiedzieć;). Pewnie na wakacje wrócę z całą masą nowych opinii:).

I to by było na tyle, bo robimy niepotrzebny spam. No i w sumie może się zepnę i postaram się coś w najbliższym czasie oceniać, tak bardziej dokładnie:P
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Re: Teledysk

Postprzez Meryiel » Pn maja 06, 2013 8:41 pm

speiderman napisał(a):Wyjudzanie zdjątek? Wiecie, że to u nas zakazane?

Nawet jeśli chodzi tylko o zdjęcia ocząt (owszem, iście uwodzicielskich, ale wciąż tylko oczu)? ;w;

Gracjan napisał(a):Hmm...Niebieskie oczy są bardzo ładne, a ty nie chcesz ich pokazać, szkoda że nie chcesz pokazać swojego sukkuowego spojrzenia, musiałoby być iście zabójcze. Szkoda:P. Wracając do tematu, jak tam twój proces zostawania gwiazdą?:)

Moje oczy som faine. Przyznaję. A moja kariera na razie wygląda, niestety, lipnie. ._.

I szanowny Gracjanie, powodzenia w pracy życzę! :*
Avatar użytkownika
Meryiel
 
Posty: 42
Dołączył(a): Cz mar 28, 2013 7:32 pm
Lokalizacja: Zadupie Dolne

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości

cron