That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Hobbit - niezwykła podróż

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Hobbit - niezwykła podróż

Postprzez Energytoran » So gru 29, 2012 10:25 pm

Właśnie wróciłem z kina i film według mnie świetny. Bardzo barwna fabuła, ciekawe postacie, dobrzy aktorzy, zajebista muzyka i przepiękne krajobrazy. Mimo, że w wielu kwestiach nie trzyma się książki, jestem w stanie mu to wybaczyć, gdyż niektóre koncepcje na prawdę są według mnie świetne. Film już pono pół miliarda dolarów zdobył. Godny prequel filmowej trylogii, nie powiem.
A, i najlepsza scena jak krasnoludy tę pieśń śpiewały.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Hobbit - niezwykła podróż

Postprzez Uknek » So gru 29, 2012 10:57 pm

Najlepsza scena to gra w zagadki :). Nawet zrobiłem recenzję, jak chcesz się zapoznać: http://www.youtube.com/watch?v=MchYhKSMbx0

Też uwielbiam ten film, jest po prostu świetny, dorównuje nawet "Powrotowi Króla".
Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Re: Hobbit - niezwykła podróż

Postprzez edson » So gru 29, 2012 11:37 pm

Tolkien jest przereklamowany, Władca Pierścieni mi się nie bardzo podobał, był nudny i za długi, ale wybieram się jutro na Hobbita z powodów dwóch:
1. Martin Freeman. Zachwycił mnie już w trailerze zdaniem "I am Baggins of Bag End", więc mam nadzieję, że będzie go jak najwięcej.
2. 48 FPSÓW 3D BOGACTWO W CHUJ! Ciekawi mnie jak wygląda ta 'czaderska' technologia.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Hobbit - niezwykła podróż

Postprzez Akane » N gru 30, 2012 2:54 pm

Ja się trochę boję 3 godzin siedzenia na tyłku, nie wiem czy wytrwam ^^'
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Hobbit - niezwykła podróż

Postprzez Kiper602 » N gru 30, 2012 5:28 pm

A ja raczej nie zdecyduje się na obejrzenie hobbita. Nie jestem jakimś maniakiem tolkiena ale jak zobaczyłem Gandalfa z Sarumanem okładających się laskami [w drużynie pierścienia] to myślałem że wyjdę z siebie ;)
Od tego momentu cała trylogia Jacksona i teraz hobbit dla mnie nie istnieją ;)

Co nie jest jakąś dużą stratą bo filmów i tak prawie nie oglądam :D



(i tym miłym akcentem przy okazji się witam gdyż jest to mój 1. post. Dobry Wieczór ^^ )
Kiper602
 
Posty: 1
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 9:45 pm

Re: Hobbit - niezwykła podróż

Postprzez Yonish » N gru 30, 2012 7:23 pm

Ja żeby dostać się na "Niezwykłą Podróż" sam musiałem taką przebyć, chodzenie paru kilosów z buta nie jest miłe.

A co do filmu... Łoł, było nieźle! Było parę typowo Tolkienowych dłużyzn, było dużo Martina, były sceny walki na których nawet moja druga połówka nie ziewała, co jej się zdarza na przydługich bitwach, był Radagast, co on tam właściwie robił? Ale non stop miałem wrażenie że Wesoła Krasnoludzka Kompania korzysta z cheatów, bo robili tak niebezpieczne rzeczy i walczyli z taką niewiarygodną ilością przeciwników, i wyszli bez ŻADNEGO urazu. To mnie troszku zbijało z klimatu cały czas.

Ah. I jaram się na Benedicta.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Hobbit - niezwykła podróż

Postprzez ichabod » N gru 30, 2012 8:32 pm

Yonish napisał(a):był Radagast, co on tam właściwie robił?


Ziom, to siódmy Doktor w przebraniu!
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Hobbit - niezwykła podróż

Postprzez Uknek » N gru 30, 2012 8:50 pm

Yonish napisał(a):(...)był Radagast, co on tam właściwie robił?(...)


On coś będzie robić w następnych częściach chyba, na razie jest to jakiś teaser w filmie (O.o). Ogólnie mimo tych 3 godzin, to mi jeszcze mało, chętnie wysiedziałbym dłużej (dla tak dobrego filmu trzeba) ;).
Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Re: Hobbit - niezwykła podróż

Postprzez Magrat » N gru 30, 2012 11:06 pm

W drugiej części to już podobno pokonają Smauga, a o części trzeciej chodzą słuchy, iż ponoć ma zawierać fragmenty Silmarillionu. Osobiście aż dziw mnie bierze, w końcu "Hobbit" to nie żadna epopeja jak "Władca Pierścieni", ale średniej długości książka dla dzieci. Robienie z tego rozbudowanej fabularnie trylogii jest zupełnie bez sensu.
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Hobbit - niezwykła podróż

Postprzez Energytoran » N gru 30, 2012 11:21 pm

Magrat napisał(a):W drugiej części to już podobno pokonają Smauga, a o części trzeciej chodzą słuchy, iż ponoć ma zawierać fragmenty Silmarillionu. Osobiście aż dziw mnie bierze, w końcu "Hobbit" to nie żadna epopeja jak "Władca Pierścieni", ale średniej długości książka dla dzieci. Robienie z tego rozbudowanej fabularnie trylogii jest zupełnie bez sensu.
Fragmenty Silmarillionu? Być nie może, akcja Silmarillionu działa się tysiące lat wcześniej. Chyba że Jackson namiesza i obsadzi te momenty później. Poza tym - Przed nami jeszcze wielka bitwa z goblinami... A nie, orkami.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości

cron