That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Dobre Seriale

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Dobre Seriale

Postprzez MistrzSeller » Śr gru 05, 2012 7:42 am

Od 2006 oglądam różne seriale i teraz mam wrażenie, że wszystko co warte obejrzenia już obejrzałem. Mimo usilnych prób nie mogę znaleźć niczego co by mnie zainteresowało.
-Tylko żadnych kryminalnych i obyczajowych (te gatunki mnie nudzą)
-Nic z przesadną ilością przemocy (jak w serialach Rzym itp.)
To co widziałem:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmAJC0V6ROKldE5%20mSzFoVFZ1Q0VQSDQzN2RGbFk0cmc Obejrzane w całości
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmAJC0V6ROKldHZ%20xaGNLTTdYRXA1OWRXRFY4TVlJMGc Te których oglądanie porzuciłem
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmAJC0V6ROKldHN%20qTlltUXA2NFBSS0FRWXNmX0Z3T2c Te, których oglądanie przerwałem
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmAJC0V6ROKldGF%20TOVRZdVlDOEU5a0hQODU2UGdUZVE obecnie ogladane
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Dobre Seriale

Postprzez RandoMan » Śr gru 05, 2012 9:44 pm

Widzę, że bierzesz pod uwagę anime, więc o ile lubisz cyberpunk chwytaj "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex". Z komediowych aktorskich koniecznie "Black Books" i "Mighty Boosh". Ze starszych - "Red Dwarf", "Keeping Up Appearances" i "The New Statesman".
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Dobre Seriale

Postprzez edson » Śr gru 05, 2012 10:13 pm

Hm, hm. Twin Peaks, Community, Louie, 13 posterunek, Homeland, My name is Earl...
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: Dobre Seriale

Postprzez Gaido » Śr gru 05, 2012 10:15 pm

Queer as Folk. Czekam aż puszczą w publicznej TV. Ale serio, dobry :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Dobre Seriale

Postprzez Nemo » Cz gru 06, 2012 4:03 am

Przystanek Alaska, vel Northern Exposure
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Dobre Seriale

Postprzez ichabod » Cz gru 06, 2012 4:22 am

Merlin (fantasy), IT-Crowd (komediowy), wspomniany wcześniej Red Dwarf (komediowy/s-f)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Dobre Seriale

Postprzez Roy_v_beck » Cz gru 06, 2012 12:22 pm

Seriously? Porzuciłeś oglądanie "Batman TAS", "Sherlocka", "Cowboy Bebop" i "Arrowa", a wciąż oglądasz "Dwóch i pół" (powiedz, że nie dotarłeś jeszcze do 9 sezonu). Polecenie ci dobrego tytułu mija się z celem. Widzę, że regularnie obczajasz wszystkie polsatowskie i tvn-owskie hity. No to może "Komisarz Alex"? Tam w końcu pies rozwiązuje zagadki kryminalne, na pewno nie jest schematycznie.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Dobre Seriale

Postprzez Sorano » Cz gru 06, 2012 12:52 pm

Tak, mam takie same odczucia jak Roy.
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobre Seriale

Postprzez ichabod » Cz gru 06, 2012 1:17 pm

A co za różnica, temat jest po to, by Sellerowi coś polecić, a nie komentować jego oceny ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Dobre Seriale

Postprzez MistrzSeller » Cz gru 06, 2012 1:34 pm

1.Dwóch i pół oglądam na comedy central
2. Polskie seriale kiedyś oglądałem dość często, bo nie miałem internetu/był on bardzo wolny. A teraz czasem zdarza się, że jakiś domownik ogląda jakieś z tych arcydzieł w moim pokoju i mam okazje obcować z tą TFurczością. Zwykle po obejrzeniu wpisuje je na listę i daje 1 (te pogrubione liczby to oceny)
3.wszystkie seriale kryminalne są dla mnie schematyczne. W każdym odcinku rozwiązują zagadkę kryminlną, a na końcu łapią winowajcę. Mnie takie coś nudzi.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Następna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron