That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Dobre Seriale

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Dobre Seriale

Postprzez yahoo » N maja 12, 2013 6:29 pm

Ty grzeszniku, napisałeś, że "Bundy" są słabi!

Za taką obelgę nie powinienem Ci chyba służyć pomocą, ale cóż... Nie jestem fanem seriali, za dużo czasu mi zajmują, ale jestem fanbojem "Zagubionych", chociaż z sezonu na sezon coraz gorzej było. Nie sądziłem, że cokolwiek wciągnie mnie tak samo jak LOST, ale udało się to "Walking Dead". W październiku premiera 4 sezonu <3
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Dobre Seriale

Postprzez Yeshu » Cz maja 23, 2013 3:17 pm

Joan z Arkadii (ang Joan of Arkadia).

W skrócie: współczesna interpretacja historii o Joan d'Arc.
Uczulonych na tematykę religijną w jakiejkolwiek postaci uspokajam, jest tu tego niewiele jeżeli w ogóle.

Ot kilka cytatów:

Joan: Potrafisz sprawić, że martwi wstają z grobów, więc machnij ręką i zrób coś z tym.
Bóg: Jeśli chcesz efektów specjalnych, idź na "Władcę Pierścieni".

Will: O czym był ten sen?
Joan: O chłopcach i lustrach.
Will: Może to jeden z tych snów, których nie powinnaś opowiadać ojcu?
Joan: Jak ten z Orlando Bloom?
Will: Teraz to ja będę miał koszmary....

Bóg: Wszystko co wartościowe, wymaga poświęcenia. Najpiękniejsze kwiaty wyrastają po pożarze lasu. Dosłownie powstają z popiołów okrywając ziemię kolorami.
Joan: Tak, ale mógłbyś tego wszystkiego dokonać bez pożaru lasu, ludzie bardziej by Cię lubili.
Bóg: Znaleźliby wtedy inny powód, by móc mnie obwiniać.

Helen (rozmawiając przez telefon z uczniem, który chce się wykręcić od szkoły): Nie, urodziny Eminema nie liczą się jako święto kościelne.


Trup jak Ja (ang. Dead Like Me).

Czarna komedia.
Niezadowolona z życia 20 w trakcie przerwy śniadaniowej w pracy ginie z powodu kolizji z odłamkiem (konkretnie kibelkiem) rosyjskiej stacji kosmicznej MIR, który akurat tego dnia został zrzucony do atmosfery.
Po śmierci zostaje ona przydzielona do oddziału Ponurych Żniwiarzy (Grim Reapers) by prowadzić ludzi do zaświatów. W trakcie tego poznaje życia swoich "celów" i zaczyna rozumieć swoje błędy za życia.
- You have so little to offer.
- I HAD an offer in mind.
~Death, Darksiders 2
Avatar użytkownika
Yeshu
 
Posty: 552
Dołączył(a): N mar 27, 2011 3:47 pm
Lokalizacja: Warka

Re: Dobre Seriale

Postprzez STONECOWN » N sie 04, 2013 9:09 pm

Hmmmm... no to może "Inwazja" :mrgreen: Serial jest całkiem ciekawym Sci-fi połączonym z dramatem. Serial trzyma w napięciu (jak dobry dreszczowiec) ma kilka całkiem fajnych zwrotów akcji. Trzeba jednak uważać żeby przypadkiem się do tego serialu nie zrazić, ponieważ cztery pierwsze odcinki są dosyć drętwe... ale reszta jest fajna :)
Niestety nie mogę tego serialu polecić z czystym sumieniem ponieważ serial ma tylko 22 odcinki a zakończenie tego serialu daje więcej pytań niż odpowiedzi.
Produkcja Ta była puszczany przez ABC (więc wiadomo czemu został tak szybko ubity) w latach 2005-2006 czyli zbiegał się mniej więcej z emisją "Zagubionych" i niestety przegrał z Nimi konkurencję.
Serial polecam ponieważ jest to bardzo dobry serial science fiction z sympatycznymi bohaterami i fajną fabułą jednak ma on bardzo rozczarowujące zakończenie.

pzdr.
TO, ŻE MILCZĘ NIE ZNACZY, ŻE NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA.
Mój Blog:[url] http://universejar.blogspot.com/[/url]
Twitter:[url] https://twitter.com/stonecown[/url]
Avatar użytkownika
STONECOWN
 
Posty: 8
Dołączył(a): N lis 04, 2012 7:00 pm

Re: Dobre Seriale

Postprzez MistrzSeller » Pt sie 16, 2013 2:24 am

Joan z Arkadii znam i widziałem.

Inwazja- nie lubię za bardzo s.f. dziejącego się na Ziemi (jest za mało sajfajowe)
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron