That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Epizody VII - IX

Czyli dyskusje o wszystkim i o niczym

Re: Epizody VII - IX

Postprzez Energytoran » Śr lis 14, 2012 4:42 pm

Wojnę z Vongami prowadził Luke, a jak mówiłem, on już jak dla mnie w następnych filmach odpada. Legacy ssie? Czemu? Według mnie Cade to najfajniejszy z dotychczasowych Skywalkerów, prawdziwa tożsamość Krayta była jak dla mnie niezłym zwrotem akcji. No a oczym Ty byś chciał, żeby to był film?
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Epizody VII - IX

Postprzez ichabod » Śr lis 14, 2012 7:28 pm

Bo to nudna i przewidywalna jest historia o potrafiącym uzdrawiać ćpunie bez charyzmy ani osobowości (wyglądającym, jakby grał w Nickelback), który walczy z zakonem przebierańców nazywających się Sithami, dowodzonymi przez gościa, który wygląda tak:

Obrazek

Historia nie trzyma się kupy, jest poszatkowana i niespójna, większość wątków to schematy, które już były w EU, co gorsza bohaterowie albo są nudni, albo wyglądają absurdalnie do bólu, albo jeśli pojawiają się znani z innych serii, to nie mają żadnego sensownego powodu by tu w ogóle być (R2D2 jest chyba jakąś genialną, ultratrwała konstrukcją, jeśli jeszcze się trzyma, z kolei K'Krukh jest chyba jakimś żenującym tchórzem, jeśli cały okres walki Rebelii przesiedział w ukryciu).

Wolałbym Trylogię Thrawna zobaczyć na ekranie, a jeśli nie to, to niech napiszą coś od zera.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Epizody VII - IX

Postprzez Energytoran » Śr lis 14, 2012 8:42 pm

R2D2 mógł przecież być modyfikowany cały ten czas przez swoich kolejnych włascicieli, ja osobiście twierdzę, ze Cade ma więcej charakteru, niż jego przodkowie, nie dopatrzyłem się dotychczas żadnej dziury w fabule w tych komiksach, może dlatego, że jestem raczej gościem, który ogląda/czyta i jeżeli się wciągnie w fabułę i mu się postacie spodobają nie czepia się nawet oczywistych błędów, co do tych Pseudosithów, to interesująco wyglądało, kiedy SPOJLER!!! (a tam, i tak nikogo to nie obchodzi) Krayt wezwał avatary dawnych mistrzów, którzy go zgodnie wyśmiewają twierdząc, że wcale nie jest sithem. Do postaci nie mam zastrzeżeń, zgadzam się, że historia się trochę powtarza, ale dla mnie to nie problem, bo dodano odpowiednią ilość nowych wątków i zwrotów akcji, że chociaż ogólny zarys zerżnięty z epizodów IV-VI, mnie wciąż to kręci. Let the force be with You, hyhy, umiem angielski.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Epizody VII - IX

Postprzez ichabod » Śr lis 14, 2012 9:27 pm

interesująco wyglądało, kiedy SPOJLER!!! (a tam, i tak nikogo to nie obchodzi) Krayt wezwał avatary dawnych mistrzów, którzy go zgodnie wyśmiewają twierdząc, że wcale nie jest sithem


Trudno o lepsze podsumowanie tego pseudozakonu, niż ten epizod
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Epizody VII - IX

Postprzez Energytoran » Śr lis 14, 2012 9:48 pm

Wiem, że to pseudozakon, a Krayt to samozwańczy Sith(przeczytałem Bane'owską trylogię :D), ale dzięki temu, że tak wprowadził taką reformę, komiksy te nie są takie same fabularnie jak epizody IV - VI. A poza tym [OŻESZ MAĆ, WIELKI SPOJLER!!!] Wyyrlok pokonał Aneddu, więc te nauki wcale nie prowadziły do nikąd. Fakt faktem, w końcu któryś z Sithów tupnie nóżką i rozwali pozostałych, by przejąć władzę, acz nie zapominajmy, że sithiańską mistrzynią Krayta była sama Xoxann - jedna z pierwszych Sithów jako Mrocznych Jedi.
I remember, so You don't want to!
Energytoran
 
Posty: 99
Dołączył(a): So lis 19, 2011 9:28 pm

Re: Epizody VII - IX

Postprzez ichabod » Śr lis 14, 2012 10:17 pm

Wręcz ciężko mi opisać słowami, jak bardzo mam ten bullshit gdzieś
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Epizody VII - IX

Postprzez MistrzSeller » Śr lis 14, 2012 10:58 pm

ichabod napisał(a):Historia nie trzyma się kupy, jest poszatkowana i niespójna, większość wątków to schematy, które już były w EU, co gorsza bohaterowie albo są nudni, albo wyglądają absurdalnie do bólu, albo jeśli pojawiają się znani z innych serii, to nie mają żadnego sensownego powodu by tu w ogóle być (R2D2 jest chyba jakąś genialną, ultratrwała konstrukcją, jeśli jeszcze się trzyma, z kolei K'Krukh jest chyba jakimś żenującym tchórzem, jeśli cały okres walki Rebelii przesiedział w ukryciu).

Wolałbym Trylogię Thrawna zobaczyć na ekranie, a jeśli nie to, to niech napiszą coś od zera.

Zgadzam się z tobą. Legacy sprawia wrażenie jakby twórcy wrzucali wszystko co fajne i cool wrzucili do jednego gara, wymieszali i podkręcili (i to za bardzo). Przez co seria jest przekombinowana. Fabuła jest przepakowana wątkami pobocznym. Sam zaś główny wątek się wlecze.
No i oczywiście powroty postaci, które powinny nie żyć już dawno.
Szukam fanów Doctor who, Firefly, Farscape i Star Wars ze Skierniewic i okolic. Jeżeli jesteś fanem, któregoś z tych uniwersów i mieszkasz we wcześniej wspomnianej okolicyto napisz na PM lu na gg:8584499
Avatar użytkownika
MistrzSeller
 
Posty: 85
Dołączył(a): N sie 14, 2011 11:40 am

Re: Epizody VII - IX

Postprzez Uknek » Cz sty 24, 2013 11:53 pm

Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Re: Epizody VII - IX

Postprzez ichabod » Pt sty 25, 2013 12:48 am

Niepotwierdzone.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Epizody VII - IX

Postprzez Uknek » Pt sty 25, 2013 8:06 am

Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości

cron